لهجه بریتیش یا امریکن یا هردو

بارگذاری E1878DCD-741F-4FD1-90DC-9A8246A29552.MOV…

4 پسندیده

باز نشد، فک میکنم تالار از پسوند فایلتون پشتیبانی نمیکنه

3 پسندیده

باید دوباره بارگذاری کنید (صبر کنید تا بارگذاری 100٪ بشه)
فایلتون ناقص آپلود شده

4 پسندیده

باید mp3 باشه

5 پسندیده

ای بابا شمام فهمیدین
دستم در رفت دیه نمی شد درستش کرد :joy::grimacing:

5 پسندیده

یک سااااال بعد :joy:
اون دفعه ک گفتین میخواستم ادیت کنم حواسم نبود حذف کردم :hushed::joy:

اینم از این دفعه :neutral_face::rofl:
منم هر دو بار را باور کردم :joy::rofl:

6 پسندیده

سلام به دوستان گلم میخواستم بدونم مگه لعجه بریتیش با امریکا فرق زیادی داره

5 پسندیده

سلام عزیزم
من چند وقت پیش این سوال را از استادم پرسیدم
ایشان با ملیت های زیادی سر و کار داشتن و وقتی این سوال را پرسیدم گفتند ک انگلیسی اصولی بریتیش هست دقیقا مثل فارسی که فارسی اصیل را در حال حاظر تاجیکستان درست صحبت می کند (یا فارسی قدیمی خودمون که دقیقا همون چیزی که می نوشتیم را ادا می کردیم و رفته رفته از بین رفت تا به زبان امروز رسیدیم ) و گفت ما الان صحبت یک تاجیک یا یه فرد افغانی و یا پاکستانی را متوجه می شیم ولی زبان خودمون تو کشور خودمون کاربردی تره!!!
بریتیش هم دقیقا همینه !فقط تو بریتانیا کاربردش بیشتره ولی دلیل نمیشه سایر افراد امریکن متوجه آن نشوند
برای درک این مطلب پیشنهاد میکنم لهجه استرالیا را یکبار گوش بدین
هرچند به نظرم تفاوتشان آنقدر زیاد نباشه که نشه هردو تا را باهم یادگرفت

10 پسندیده

خب الان که دلیلی نداشت همشو نقل کنم ، دستم در رفت همش رفت رو نقل قول منم گفتم دیگه حوصله درست کردنشو ندارم همینو بنویسم بره دیه
درضمن این تایید کننده اون قبلیه هست ینی من با اینا مشکل دارم نه نقض کنندش :joy::joy:

5 پسندیده

سلام ستاره جان :blush::rose::rose:
ممنون از اینکه این اطلاعات را ب من و بقیه دادید،
:pray::pray::pray:

بله میدونم، دوستان و مربیان گفتند که سلیقه‌ایه، ولی یه فرقهایی دارند. اما در کل متوجه شدم که میخواین چی بگید :+1:

موافقم :blush:

4 پسندیده

فقط لهجه ی Cockney
مثل لهجه ی Jason Statham یا لهجه ی تام هاردی تو سریال پیکی بلایندرز :sweat_smile:
خیلی جالب و سخته واقعا
تو یه فیلم یادمه دیدم که حتی آمریکایی ها هم این لهجه رو به سختی متوجه میشن :grin:

6 پسندیده

من تازه الان وقت کردم ببینم، خیییلی سخت بود :hushed::worried:، ولی فک کنم این لهجه را دیگه هر کی خواست باید تو خود لندن باشه تا بتونه یاد بگیره :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

به نظر من البته لهجه آمریکایی بهتره چون بین المللی ولی نمیدونم چرا اینجا بریتیش تدریس میکنن:unamused::unamused:

4 پسندیده

سلام عزیزم من تازه واردم بخش زیبوک و داستانهای مورد علاقتون ک میگید کجاست؟ من از داستانهای کودکانه شروع کردم

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
بخش زیبوک توی مجموعه های انتخاب شده در صفحه اصلی اپ هست
البته اگه اشتراک طلایی رو تهیه کرده باشین میشه از این بخش استفاده کنید.
اگه سطحتون مبتدیه ک همون داستان های کودکانه برای استارتِ کارتون عالیه در کنارش میتونید از mini story هم استفاده کنید
منم خودم بیشتر تمرکزم فعلا روی این دو بخشه و تازه استفاده از بخش زیبوک برای گسترده خوانی رو هم شروع کردم

5 پسندیده

دقیقا خیلی خوبه :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

با سلام و تشکر از دوستان و اساتید
بنده سوالی داشتم که کدام لحجه به نوشتار نزدیکتره؟ چون فکر کنم هر لحجه ای که به نوشتار نزدیکتر باشه راحتتر میشه باهاش انگلیسی رو یاد گرفت
با تشکر

2 پسندیده

سلام
من در یک ویدئو در اینستا دیدم که لهجه امریکن به نوشتار نزدیک تره تا بریتیش
@hamid0001

5 پسندیده

همه داستانها کنار هم هستن

1 پسندیده

منم دقیقا مثل شمام، خوبه که مطرح کردین، من اول میخوام بریتیش رو یاد بگیرم، و میخوام داستانها و متنها رو با لهجه بریتیش بشنوم اما متاسفانه منابعش تو زبانشناس محدوده، چون اینطوری گوش به لهجه بریتیش عادت نمیکنه