🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

حدود 5 ساعتی زبان خوندم راضیم :slightly_smiling_face:

8 پسندیده

سلام, این برنامه study checker که استفاده کردید پرو هست؟ اگر pro شو دارید بفرستید اینجا تا منم دانلود کنم. ممنونم

3 پسندیده

من از بازار گرفتم برنامه رو

4 پسندیده

پس پرو نیست, ممنونم عزیزم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام دوستان شب خوش
حدود 35 دقیقه زبانشناس و یک ساعت هم مکالمه

7 پسندیده

سلام
آخه این همه همت از کجا میاد
not only in studing english but also in showing them in a good way
you’re employee so you don’t have enough time
i really appreciate you

5 پسندیده

7 پسندیده

سلام به همگی،من جدیدا نرم افزار زبانشناس رو نصب کردم،برای شروع از اولین داستان که جوجه اردک زشت هست شروع کردم،باید همینجوری به ترتیب دلستان ها رو جلو برم و اینکه ،جعبه لایتنرش کجاست من به جعبه اضافه میکنم ولی پیداش نکردم:-!

2 پسندیده

سلام فاطمه عزیز
خوش اومدی :rose::rose::rose:
اگر سطحتون مبتدی هست خوندن داستان کودکانه پیشنهاد شده و گرنه از داستان واقعی گفتن شروع کنید، در مورد ترتیب همه بهتره به ترتیب باشه چون درس ها به تدریج دشوار می شود.

جعبه لایتنر هم تو تصویر زیر بهت نشون دادم

1_1

دوستان عذر میخوام تو این تاپیک راهنمایی کردم اما گفتم دوست عزیزمون جوابشون رو بگیرن

7 پسندیده

سلام شب همه دوستان پر انرژی بخیر.
این هم گزارش من :upside_down_face:

8 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر
من فکر کنم یک 40 دقیقه ای زبانشناس کار کردم، راستش این هفته یکم سرمون شلوغه و ممکنه فعالیتم کم باشه اما خودمو میرسونم :blush::blush::blush:

6 پسندیده

منم ۱۰ دیقه زبان شناس :expressionless::sweat_smile:
البته کلی مقاله میخونم اونا کلا حساب نیست

7 پسندیده

:heart: ´・ᴗ・` :heart:

6 پسندیده

سلام

ممنونم. :rose: ولی فک کنم کسای دیگه ای هم هستن که همتشون شاید خیلی بیشتر از بنده ست.

حقیقتش تمام انرژی و قدرتی که میگیرم همش از شما دوستان عزیزمه. و امیدوارم که منم این هنر رو داشته باشم که به شماها، یه انرژی خوبی منتقل کنم.

احتمال بسیار بالایی وجود داره که این چالش برای من از حالت چالش تابستانی خارج بشه و تبدیل شه به چالشی کلی تر. مثلاً چالش یادگیری زبان دوم یا زبان انگلیسی یه همچین چیزایی.

با آرزوی سلامتی برای همه شماها.

2 پسندیده

سلام
چرا یه stopwatch بذار همه رو حساب کن. حق خودتونه. البته اگه به زبان انگلیسی مربوط میشه.:grinning:

2 پسندیده

سلام
من الان یک ماهه حدود ۶ تا ۷ ساعت وقت میزارم برا مقاله خوندن و نوشتن
ولی چون تخصصی هستن حسابش نمیکنم
آخه میدونید من دوست دارم زمانهایی رو محاسبه کنم که خودم با علاقه برم دنبال زبان خوندن :blush:
حضور شما با این مقدار از توجه به زبان انگیزه بخشه
کارتون درسته :grin::clap::clap::clap:

3 پسندیده

ممنونم. :rose:

شما که از قدیمیای این راه هستین قاعدتاً به اصول کار واردین. به نظر من حداقل یه ورودی و یه خروجی رو در هر روز و حداقل به میزان یک ساعت برای خودتون داشته باشین که این خودش به وقتش براتون انگیزه بخش میشه.

البته این 6 تا 7 ساعتی هم که الان وقت میذارین فوق العادست. و مسلمه که بیشتر مقاله نویسی رو تقویت میکنه.

من مطمئنم که یه روزی بچه های اینجا به شرطی که تداوم تو کارشون باشه کولاکی به پا کنند. :grinning:

3 پسندیده

سلام

دارین برمیگردین به اوج دوباره. بسیار عالی. :slightly_smiling_face:

حتما موفق میشید.

2 پسندیده

بله این ی کار لازمه که حتما باید انجام بدم.

بله. متاسفانه یکم نوشتن این مقاله به تعویق افتاد و برای همین من چند وقتی هست کاملا متمرکز این کار شدم ولی خب خدا رو شکر تموم شده و امیدوارم با همین شدت جای خودشو به زبان بده :grin:

انشالله همینطور میشه :open_hands::open_hands:

2 پسندیده

سلام و خدا قوت بهتون
منم میخوام تو چالشتون شرکت کنم ولی نمیدونم ا زکجا شروع کنم:persevere:ضمن اینکه من نرم افزارم IOS هست و زبان شناس رو توی سیستم محل کارم دارم و پنج شنبه و جمعه ها محرومم:sob:
من با داستان های واقعی شروع کردم اگر دوستان کمکم کنن و راهنمایی ک از کجا شروع کنم ممنون میشم:star_struck:

4 پسندیده