جشن فارغ‌التحصیلی آواتار عزیزم 🎉

اشکالی نداره فاطمه جون دوسال مهم دیگه رو هنوز داری ازش خوب استفاده کن
از همه مهم تر همین دوسال آینده اس خانم دکتر :wink:

7 پسندیده

دخترا چه دور هم جمع شدیم
احساس میکنم همه جا رو صورتی و بنفش کردیم :blush::blush:وای چه حس خوببی چقد خوبید شما :heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

5 پسندیده

مرسی سارا خانومِ خیلی خیلی خووووشگل :stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::rose::two_hearts:
شمام موفق باشی همیشه :two_hearts::rose::two_hearts:

اووو جوجو پنجی اینجا داریم :stuck_out_tongue: نَکُشیمون خَفَنِ سطح پنجی :stuck_out_tongue_winking_eye::crossed_fingers::two_hearts:

وااای میترا خانوم چقد شما ماهی چقد گُلی چقد انرژی مثبتی چقد دوسِتون دارم :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::heart::revolving_hearts::kiss::rose:
امیدوارم همیشه شاد و سلامت و موفق باشین :smiling_face_with_three_hearts::revolving_hearts::rose:

نه بخدا جوابِ دندان شکن نبود :slightly_frowning_face::sob: شما از ما زودتر میرسی سطحِ ۵ شک نکن :stuck_out_tongue_winking_eye: رسیدی عکسِ جوجورو بده بیاد :grinning::grin:

8 پسندیده

تاج سر و نورچشمی خانم گل دوست داشتنی من :blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus:فدای داری خانم و در قلبم جا داری عزیزدلم :blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:مهر و محبتت لایتناهی ست نازنیینم شرمتده ام میکنی خانم خوشگل :blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette:عزیزی و ارادت :blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::white_flower::rosette::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

5 پسندیده

:two_hearts::two_hearts::two_hearts: تاجِ سَر شمایی میترا جانِ دوست داشتَنی :two_hearts::two_hearts::two_hearts:
:princess: :rose:

6 پسندیده

درحال خوابیدن بودن ببخشید دیر جواب دادم
مرسی بابت انرژی مثبتتون :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

6 پسندیده

نفرماید خوشگل خانم عزیزدل هستی قشنگم و سرفراز باشی نازنیینم :blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 پسندیده

چه حرفی عزیزدلم خوب بخوابی قشنگم خوابهات رنگین کمانی و پردرخشش فداتبشم :blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

جوجوی من قلابیه، چون داشتم پادکست ها را میخوندم ک لهجه انتخاب کنم آخه هر درسی را ک میشنوم کلماتشو از آبی بودن در میارم، خلاصه دیدن نداره :upside_down_face:

4 پسندیده

خودت دیگه لو دادی ک سطح 5 هستی، نشونش بده، قول میدیم چشش نکنیم، فقط میخوایم جوجو را ببینیم :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

سلام تبریک دوست عزیز ،همیشه موفق باشی:heartpulse::heartpulse:

5 پسندیده

نه بابا من سطح پنج نیسم فقط گفتم اونطوری خیلی وقته زبان نخوندم

5 پسندیده

ممنونم دوست خوبم :rose::rose:‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

5 پسندیده

فاطمه جان هیچ وقت ناامید نشو
همیشه فرصت های خوب و عالی به سمتت میاد پس استفاده کن. خدایی نکرده زبونم لال، رتبه مورد نظرت رو بدست نیاوردی، اشکال نداره بیشتر تلاش کن بهترین رتبه رو بدست بیاری من می‌دونم به هدفت میرسی فقط کافیه عمل کنی

5 پسندیده

سلام خوبید؟
مرسی چه پیام خوبی بود خیلی عااالی بود
من باید برای رسیدن به هدفم خیلی تلاش کنم
و نا امید بشم همچی خراب میشه حرفت کاملا درسته :heart_eyes::four_leaf_clover::rose:

5 پسندیده

دوستانی مث شما داشته باشم از عالی هم عالی ترم عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:
ناامیدی ها و کسلی ها بیشتر اوقات سراغ آدم میاد طبیعیه فقط یه آهنگ شاد بزار کلی دیوونگی کن به هیچی و هیچکس هم فکر نکن ذهنتو رها کن.

5 پسندیده

من؟؟
نه بابا لطف داری هیچ فردی وجود نداره ک مثل من باشه که باهاش عالی باشی
این وجود خودته ک حالتو عالی کرده

اره منتها اگر این نا امیدی ها همیشگی نشه
حالا بیا یک آهنگ شاد گوش کن

به این حرفایی که گفتی عمل کنم معرکه است :innocent:
چه مشاوری هستی :smiley:
آدرس بده خدمت برسیم

6 پسندیده

به به چ آهنگ زیبایی :smiling_face_with_three_hearts::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

4 پسندیده

اتفاقاً همین آدم ها هستند که وجودشون سرشار از انرژیه، من بجز دوستان زبانشناسی، تنهام.
وقتی چندتا دوستی باشه مثل شما پرهدف، پرانرژی، خوشحالی و… همین منو انگیزه ام رو بالا نگه می‌داره و برای خودم و هدفم تلاش کنم.

نباید بهش فکر کنی اینم تمرین ذهنی میخواد بتونی خودت به زندگیت رنگ و امید بپاشی عزیزم

من همیشه هستم در خدمتت. :grin:

4 پسندیده

شما خیلی به ابرو علاقه داری گذاشتم (مثل شعری قابل تحسین که بی تشویق نیست،هیچ خطی مثل ابروی تو نستعلیق نیست) منم به ابروی کمون علاقه دارم مخصوصا مشکی باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: اما ندارم

5 پسندیده