ویس درس قدرت( مرد ممتاز)

سلام دوستان
اینم ویس این هفته
خوشحال میشم نظرتون رو بهم بگید
چون قطعا باعث پیشرفت بنده خواهد شد
:rose::rose::rose:
@ala
@pari

14 پسندیده

⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

4 پسندیده

سلام آقای هنرمند (به یاده دادماس افتادم یک لحظه)
امیدوارم حالتون خوب باشه
ویستون عالی تر از همیشه بود
امیدوارم بیشتر و بیشتر شاهد پیشرفت های زیادتون باشیم

4 پسندیده

سلام
هر چند متوجه نمیشم اما :+1: دارین :grinning:
:clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand:

4 پسندیده

بسیار عالی بسیار عالی و تحسین برانگیز؛ پیشرفت فوق العاده ای داشتید با ویسهایی که قبلا برای من ارسال می کردید فرسنگها فاصله داره
آرامش صحبت کردن تون فوق العاده هست.
خیلی دوست دارم این درس که اشاره می کنم رو فقط یکبار گوش کنید.

فرزند خوانده اما تامپسون حتی در معرض بهترین تلفظ قرار داره اما بعضی کلمات تلفظ درست نداره اما دلیل بر این نمیشه قضاوتش کرد که زبانش خوبه یا نه؛ که متاسفانه یه مورد قضاوت ناعادلانه و تاسف برانگیز در ویس قبلی تون شده بود‌.
ولی شما آقای حیدری در طی حدود یکسال یا کمتر به این مرحله رسیدید و این بینظیر هست. با همین روند پیش برید موفقیت از آنِ شماست.

3 پسندیده

سلام جناب @Gheidar1 گرامی شبتون پرافتخار :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus:بسیار عالی بود و ممنون که این هفته هم وویستون رو گذاشتیند واقعا لدت بردم و پیشرفتتون سرعت گرفته تبریک میگم :sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::astonished::bouquet::rosette::white_flower::white_flower::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::sob:دیگه کم کم وقتش رسیده با وسواس بیشتر و ریزبینانه تر و موشکافانه تر ازتون ایراد بگیریم :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: بازهم تبریک میگم :sunflower::blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::rosette::tulip::rose::hibiscus::hibiscus:

3 پسندیده

سلاااام. خیلی خوب بود .ارزوی موفقیت دارم براتون:upside_down_face::upside_down_face:

4 پسندیده

سلام خانوم ساطور به دست
ممنون بزرگوار ک انرژی میدید

فدامداتم برار

سلام خانوم نیکنام استار بزرگوار خودم
اگه پیشرفتی هس از کمک شما دارم
امیدوارم یه روز جبران کنم

سلام میترا خانوم
مثل همیشه ادم رو با حرفای قشنگتون و انرژی دادنتون خوشحال میکنید
خوشحال تر میشم اگه بیشتر ازم اشکال بگیرید😃

ممنون رفیق

3 پسندیده

سلام آقای قر به کمر :joy::joy:

خواهش میکنم

3 پسندیده

سلام به روی ماهتون :hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:ارادت :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom:چشم از این به بعد فقط اشکالاتتون رو میگیرم :wink::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet:

3 پسندیده

سلام خانوم همیشه باانگیزه
ممنون میشم😃
جبران کنم

1 پسندیده