تقویم تولد دوستان 💐

شما که طبق آماری که در دسته از ما هم کمترین که :see_no_evil:

7 پسندیده

عه
بگردین تو تالار قبلا تیرماهیا لیست شدن، حسش نیس باز بگم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

بذار تو جهل خودم بمونم و شادی کنم
فعلا که ما بیشتریم :sweat_smile:

6 پسندیده

بمون بمون دادا :joy::joy::joy:

6 پسندیده

اااااااا.یعنی شما دوتا خواهر برادرید.
چه جالب.
حاج اقا کم گوی و گزیده گوی خودمون خیلی مرموزیا

7 پسندیده

تازه ما یه استاد داریم که خودش چنتا محسوب میشه :grin:

6 پسندیده

ولی خدارو شکر میکنم قرار نیست کادو بدیم و به همین تبریک بسنده میکنم وگرنه چه واویلایی میشد این اخر سالی.همه یا بهمنی هستن یا اسفند یا فروردین.
خدایا صد هزار مرتبه شکر

8 پسندیده

پَس پَرچَمِ بَرادرِ کوچیکت بِ شدَّت بالاست :grinning::v: :triangular_flag_on_post:
البته پرچمِ خودتم بالاست الهه جوون و خیلی پر انرژی و باحالی من همیشه کامنتاتونو میخونم انرژیه زیادشو کاملاً دریافت میکنم :stuck_out_tongue_winking_eye:
:green_heart: :kissing_heart: :rose:

6 پسندیده

بابا حسودیم شد :neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:
۲۵ بهمن هم تولد داداش بزرگه منه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
پ.ن: من هیچ وقت کم نمی یارم!!! :joy::joy::joy::grin::grin::grin:
من … همیشه حاضر در صحنه!!! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::grin::grin::grin:

7 پسندیده

خخخ، چاکرم شاه :heart_eyes:

6 پسندیده

فدات خانم @Nzi
پدر منو که درآورده!!! :joy::joy::joy::neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:
خودت رو عشق است … :blue_heart::purple_heart::green_heart::sparkling_heart::two_hearts:

5 پسندیده

واااااای آقای @R.min
نابود شدم با این جملت!!! :joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

سلام تولد منم نزدیکه…
بعدا میگم تا شمع هارو همگی باهم فوت کنیم :grin:

5 پسندیده

مرسی عزیزم :hugs::hugs::rose::rose:
خوشحالم ک تونستم خوشحالتون کنم :smiley::smiley::smiley:

7 پسندیده

تولد داداش شما هم مبارک باشه :grin: :tada:

6 پسندیده

خوشحال میشم بگین، :blush::blush:

6 پسندیده

مرسی خانم @Fatemeh_Poodineh :hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::rose:
فدات :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من از این شوخی ها زیاد با بچه های تالار می کنم. :gift_heart::sparkling_heart::two_hearts::relieved::relieved::relieved:

8 پسندیده

ای بابا الهام خانم @elhamhajavi :crown::crown::crown:
تولد برادر بزرگه منم که ۲۵ فروردین است … :rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::heart::blue_heart::green_heart::purple_heart::yellow_heart::gift_heart::sparkling_heart::two_hearts:
عجب تصادفی :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بابا کلی تبریک :birthday::birthday::birthday::gift::gift::gift::tada::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

7 پسندیده

دقیقاً تولدش امروزه و من یادم رفته بود :joy::joy::joy::neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::expressionless:

6 پسندیده

بعضی از دوستان از قلم افتاد :blush::blush::blush::wink::wink::tulip::rose::rose::hibiscus:

@fdoosti =24آذرماه
@a.bayani = 24تیرماه
@hnaseri = …دیماه
@golmirzaei = 23 تیرماه
@mehran72es =
@Ghabel = 18 اسفندماه

خانم @afarkhani عزیز لطفا این تاریخها رو اصلاح بفرمایند خانم گل :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:

کلیه دوستان تاپیک‌مخصوص تولد و صندلی داغ خود را دارند میتوانید مراجعه کنید :wink::wink::wink::wink::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::tulip::rose::rose::hibiscus:

5 پسندیده