تشکر بسیار ویژه ویژه از تیم عزیز زبانشناس 💖

سلام دوستان زبان شناسی عزیز :tulip::tulip::tulip:
من بعد از دو ماه استفاده مستمر و جدی از زبانشناس، تونستم به این قابلیت باورنکردنی از نظر خودم دست یابم که حدود نزدیک نود درصد متن درس های زبانشناس رو بدون نگاه به متن درس، با صفحه خاموش گوشی و همراه با انجام کارهای روزمره ی دیگم، متوجه بشم! :ok_hand::ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy:
واااااای خدایا هزار مرتبه شکرت :open_hands::open_hands::open_hands:
آخه نمی دونید من چقدر خوشحالم! :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
کل زندگیم دیگه شد زبان انگلیسی. :heart::heart::heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
تشکر بسیار ویژه ویژه از تیم عزیز زبانشناس. :rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sparkling_heart::two_hearts:
اصلاً این احساس خوشحالی ام رو نمی دونم چطوری بیان کنم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::blue_heart::purple_heart::green_heart::yellow_heart::gift_heart::sparkling_heart::revolving_hearts::two_hearts:

33 پسندیده

سلام الهه خانم

خوشحالم ک خوشحالید و حالتون خوبه :smiling_face_with_three_hearts:

تبریک میگم بهتون امیدوارم ک پله های موفقیت رو همیشه با همین سرعت بالا طی کنید :smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

واقعاً تو پوست خودم نمی گنجم سارا خانم @sara-rbt :sparkling_heart::two_hearts:

من هم برای شما آرزوی بهترین ها رو دارم . من همیشه امید دارم. :hibiscus::hibiscus::rose::rose::sunflower::sunflower::tulip::tulip::gift_heart:

5 پسندیده

سلام الهه بانو، خوبی عزیزم :smiley::rose::rose:
شما شکسته بندی نکن گلم، شما ک از قبل تر از اینا ب زبان واقف بودی، منتها با زبانشناس بیشتر تمرین کردی، درسته؟ :blush::blush:

5 پسندیده

سلام اعظم خانم @azam-123
اعتراف می کنم خدا وکیلی و ناموساً نه به این خوبی! :joy::joy::joy:
به جان خودم! :heart::blue_heart:

6 پسندیده

در خوب بودن زبانشناس هیچ شکی نیست ولی شماهم ماشالله خیلی فعالی،خدا کنه منم از دست یه سری ازمونا راحت شم مثل شما وقت بزارم

3 پسندیده

سلام شیوا خانم @shivaa69 :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ارادت فراوان :tulip::tulip::tulip:
شما خیلی نسبت به بنده لطف داری. :hugs::hugs::hugs:
از دست آزمون های دانشگاه منظورته؟ منم خودم یازده سال مستمر، دانشجو بودم. ولی هیچ وقت زبان رو رها نکردم. مخصوصاً بعد از مقطع لیسانس.
بخدا منم وقت ندارم. در واقع وقت برای زبان می سازم. یعنی چیزهای کم اهمیت تر رو فدای زبان انگلیسی می کنم. :heart::blue_heart::purple_heart::sparkling_heart::two_hearts:

3 پسندیده

نه کاش دانشگاه بود،ازمون های استخدامی، متاسفانه تاریخ دقیق هم اعلام نمیکنن که ادم بدونه چقدر قراره وقت بزاره، بله حق با شماس باید وقت رو ساخت چون زندگی همیشه از یه سنی به بعد پرمشغله اس

2 پسندیده