چالش هفتم EF POV 🔴 ( درس 7 قدرت )

لهجتون بیشتر برتیشه
فقط بعضی حرفارو بعضی جاها امریکن تلفظ میکنید
و لحنتونم بریتیشه
به مرور برین جلو فرقارو بهتر متوجه میشین نگران نباشین اصلا

این ویستون یه چیزی از موفقیت بیشتره

منم اون اولا با نصرت شروع کردم
واسه من که خیلی خوب بود

خیلی خوب این کار رو انجام دادین و همینطور برین جلو
به مرور بهتر میشه
بهش زمان بدین

6 پسندیده

به بههه آقا آرمین گللل
کم کم صدات داشت یادمون میرفتااا
عالی مثل همیشه

6 پسندیده

:heart_eyes::star_struck: :hugs::hugs:
پس بگو چرا من از بریتیش خوشم میاد

مرسی ک اینقدر ب آدم روحیه میدین

چ جالب، خب پس خوبه ک روی شما اثر داشته، انگار رو من اثری نداشته :relaxed:

5 پسندیده

سلام والا اینجور سوالا رو بهتره از استاتید بپرسی.
و بهترین گزینه پروین خانم هستن.
@pari

6 پسندیده

اقا شما همیشه به من لطف دارین.
والا من که صدای شمارو فراموش کردم.
نمیخوای مارو مستفیض کنید

5 پسندیده

سلام به دوستان

به یاد جوانی در کنار جوانان

10 پسندیده

women pronunciation

@Ghabel

6 پسندیده

:joy:
همون بهتر که صدای گوش خراش منو فراموش کنید :joy:

اگه بشه این هفترو میذارم
این چن هفته یکم درگیر بودم
و اینکه مینی استوریا جذاب نبودن
نمیخوام رو خوانی کنم وگرنه رو خوانی رو هر هفته میشه فرستاد و میخوام از خودم بگم و توضیح بدم و بهش اضاف کنم به همین خاطر به تاخیر افتاده یکم

5 پسندیده

:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
سلام خانم نیکنام، خییییلی خوششششم اومد از لهجه بریتیشی تون، دوس داشتم :clap::clap::clap::clap:

6 پسندیده

به به خانم مربی مهربون و آروم تالار.
آرامش صداتون ادم رو آروم میکنه.
واقعا لذت بردم

6 پسندیده

Excellent, wonderful, and… :clap: :clap: :clap:

7 پسندیده

سلام عزیزم؛ ممنون از لطف تون :rose: ما هم شما را دوست می داریم

به به تعریف :joy:

ممنون که گوش کردید بزرگوار

Thanks a lot :rose:

6 پسندیده

سلام خانم گل عزیز @ala :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet:شبتون شاد و دل انگیز :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet:
واااااااای محشر بود لهجه تون که نگوووووووووو :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::rose::rose::tulip::tulip::rose::rose::rose::tulip:وااااااااای چه سرعتی از ۱جاییش به بعد فقط شیفته ی روانی و گفتارتون شدم و کلا داشتم کیف میکردم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette:
بابا شما جوان هستیند چرا شکسته نفسی میکنید خانم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rosette::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::hibiscus::tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower:به تمام معنا بهتون غبطه میخورم ایولا داریند :clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower:دخملک نازتون هم خیلی خیلی ببوسیدش اون فرشته ی ناز دوست داشتنی مثل مامان ماهش عزیز :bouquet::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::rosette::rosette::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::white_flower::white_flower::rosette::rose::rose::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower:

6 پسندیده

سلام عزیز، بانوی مهربانی
به اندازه ی تمام گلها و ایموجی هاتون قطرات شرم بر پیشانی ام جاری شد. خانم باور کنید راضی به این همه زحمت نیستم :rose:
بابت لطف تون نسبت به لهجه بی نهایت سپاس
و

من هم واسه اون همه کتاب خوندن و ترجمه تون غبطه می خورم :slightly_smiling_face:

سپاس بیکران، دست بوسه شماست :smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

سلام به روی ماهتون نازنیینم :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::rosette:مهربانی از قلب خودتون سرچشمه میگیره که من شرمنده ی لطف و محبتتون میشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rosette::rose::tulip::hibiscus:دشمنتون شرمنده باشه خانم گل دوست داشتنی نفرمایند ترو خدا ناقابل و اگه پرینتر سه بعدی بود واقعیش رو تقدیم حضور نازنیینتون میکردم :rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::hibiscus:بابت لهجه و سلاست و روانی گفتارتون بی اغراق عرض کردم واقعا لذت بردم :clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::rosette::rose:کتابخوانی و ترجمه های کوچک من که در مقابل فن بیان شما و دیگر دوستان اصلا به چشم نمیاد و هیچ حساب میشه :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:روی ماه دختر گلتون رو میبوسم انشاالله خوشبختی و موفقیتهاش رو با شادی نظاره گر باشیند :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::rose::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::rosette::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::white_flower:عزیز و سربلند بمانید :rose::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::white_flower:

6 پسندیده

سلام پری خانم
ممنونم ازتون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

سلام دوستاااان شبتون بخیر
امیدوارم حالتون خوب باشه

عذرمیخام اگه تو ویسم نفس نفس میزنم
داشتم پیاده روی میکردم گفتم خودمو به چالش بکشم یهویی ویس دادم
امیدوارم ک نظرتون رو بگید چون قطعا باعث پیشرفت بنده خواهد شد

@azam-123
@ala
@R.min
@pari
@mitra9
@anahitassff

9 پسندیده

سلام آقا حسین ویس خیلی خوبی بود، فکر میکنم برای کسی که تا اینجا خودشو رسونده چیزی که الان احتیاج داره اینه که تا جای ممکن لهجه رو نزدیک تر به امریکن کنه
تلفظ های شما درسته ولی میتونه نزدیک تر به لهجه امریکن باشه برای همین بهتون دوره های تلفظ رو پیشنهاد کردم نمیدونم هنوزم با ریچل دارید ادامه میدید یا نه، اگه کار میکنید که خودتون با گوش دادن به ویس های خودتون متوجه میشید که کجاها رو میتونستید بهتر از اینی که هست تلفظ کنید بازم میگم تلفظ هاتون درسته ولی دیگه تو سطح شما بهتره نکات ظریفی که ما رو به لهجه آمریکن نزدیک میکنه رعایت بشه
چند مورد رو براتون میگم مثلا تلفظ کلمه wanted درسته ولی تو لهجه امریکن گاهی t رو تلفظ نمیکنن و حتما موقعی که به صدای ای جی گوش میکنید متوجهش شدید خیلی قشنگ تر میشه اگه تو ویستون هم اجرا کنید
یا مثلا صدای /ae/ این صدا در واقع به 4شکل تلفظ میشه در کلماتی که حرف a صدای /ae/ داره وقتی به حرف n و m میرسه یکم آوای این صدا متفاوت میشه برای اینک بهتر متوجه بشید بهتره خودتون گوش بدید من با کیبورد درست نمیتونم منظورم رو بگم
تو دو جایی که میتونستید بهتر این صدا رو تلفظ کنید در کلمات and و can بود

این یه امتیاز بزرگه که زمان یه فعالیت دیگه تمرکز دارید که انگلیسی هم صحبت کنید :clap: :clap: :ok_hand: :ok_hand:
البته بهتره فیدبک ها رو دوستانی که سطح بالاتری دارن بهتون بدن من در حدی نیستم که برای نظر دادن منشن بشم ولی وقتی به ویستون گوش دادم در حد توانم چندتا نکته درباره تلفظتون که فکر میکردم کمکتون میکنه گفتم.
امیدوارم مفید باشه براتون موفق باشید

6 پسندیده

سلام جناب @Gheidar1 عزیز :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet:ظهرتون بخیروشادی :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom:به به ۱وویس دیگه از شما تبریک میگم :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::blossom::bouquet::bouquet::bouquet::clap::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:تبریک بابت پشتکار عالیتون و تبریک بخاطر به چالش کشیدن خودتون و انگلیسی صحبت کردنتون در حین ۱فعالیت دیگه و همین به تمرکز بیشترتون کمک می کن و هم اینکه اعتماد به نفستون رو بالا میبره که بتوانید راحتتر در جمع صحبت کنید و ذهنتون ناخودآگاه قفل نکن :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::bouquet::bouquet::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:واقعا تحسین برانگیز بود :clap::clap::clap::clap::rose::tulip::hibiscus::hibiscus::blossom::bouquet::bouquet: باز هم ازتون بشنوم در چالشهای سختتری که برای خودتون درنظر می گیریند :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::hibiscus::tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام حسین آقا، حالتون خوبه، :slightly_smiling_face:
ببخشید دیر اومدم نظرمو بگم، راستش کلی خندیدم ک منو منشن کردید ک نظر بدم :joy:، من ک خودم منتظر نظردهی دیگران هستم فک نمیکنم کارم درست باشه، ولی با این حساب حالا ک خواستید نظرمو میدم البته امیدوارم ب مربیان و دوستان کار بلدمون بر نخوره،

نظر من اینه ک :

روی تلفظ و صحیح ادا کردن کلمات بیشتر کلیک کنید.

سعی کنید مکث بین کلمات را حذف کنید و فقط مکث در انتهای جملات باشه.

اگه بتونین وویسایی ک میفرستید در آرامش ضبط بشه خیلی بهتره.

اینا نظرات من بود امیدوارم سازنده باشه،
با آرزوی بهترین ها برا شما :blush::rose::rose:

6 پسندیده