شواهد در مورد آقای والدمار ۱

من دانشمند هستم و هیپنوتیزم هستم. به هیپنوتیزم علاقه مندم. هیپنوتیزم در هنگام خواب به افراد بیمار کمک می کند. این همان چیزی است که من معتقدم برخی از بیماران در بدن خود بیماری دارند. برخی از بیماران در ذهن خود بیمار هستند. وقتی بیمار هیپنوتیزم می شود می تواند به خود کمک کند.

هرچه بیمار بخوابد ، سخنان هیپنوتیزم را می شنود. افکار خود بیماران می تواند به ذهن و بدن آنها کمک کند تا به خوبی درآیند.

این روشی است که من بیمارانم را می خوابم. ابتدا دستانم را جلوی صورت بیمار حرکت می دهم. سپس من به آرامی و واضح صحبت می کنم. صدای من عمیق و نرم است.

می گویم: “چشمان شما سنگین است.” “می خوابی.”

چند ثانیه بعد ، فرد در حال خواب است ، اما شخص نیز بیدار است! شخص می تواند هر آنچه را که می گویم بشنود. من دستور می دهم شخص از دستورات من پیروی می کند. برخی از افراد نسبت به سایرین راحت تر هیپنوتیزم می کنند. اما من نمی توانم از شخصی که نمی خواهد هیپنوتیزم شود هیپنوتیزم کند.

چند سال پیش ، ایده جالبی داشتم. هیچ کس دقیقاً همانطور که درگذشت هیپنوتیزم نشده بود. چه اتفاقی افتاد که درگذشت آنها در ذهن و بدن انسان رخ داد؟ آیا می توان جلوی مرگ را گرفت؟ به زودی توانستم این ایده را مطالعه کنم. یک مورد خیلی جالب داشتم در اینجا حقایق مربوط به یک بیمار خاص است.

آقای ارنست والدمار مانند خودم دانشمند بود. من او را خوب می شناختم و او مرا دوست داشت. آقای والدمار نیز به خواب آور بودن علاقه داشت. ما در مورد ایده من صحبت کردیم ما در مورد مرگ و خواب آور صحبت کردیم.

آقای والدمار بسیار بیمار بود. او در ریه های خود بیماری داشت.

در عرض چند ماه ، او درگذشت. او از مرگ وحشت داشت. بیماری او درد زیادی به او داد. و او نمی خواست یک مرگ دردناک داشته باشد. به خاطر درد دلش می خواست بخوابد. او می خواست هیپنوتیزم شود.

گفتم: “من قبل از مرگ شما را هیپنوتیزم می کنم.”

آقای والدمار راضی بود. سپس یک شنبه شب ، او یک یادداشت برای من ارسال کرد.

لطفا فورا به اتاق من بیایید مرگ من نزدیک است من نمی توانم یک روز دیگر زندگی کنم

به اتاق آقای والدمار رفتم. دکترش همراه او بود. پزشک نمی توانست کاری بیشتر برای آقای والدمار انجام دهد. از بیمارش خداحافظی کرد و از اتاقش خارج شد. یک پرستار در آخرین ساعات زندگی خود به دنبال آقای والدمار بود.

آقای والدمار در رختخوابش نشسته بود. قلم را در دست داشت. او در یک کتاب کوچک می نوشت. صورتش بسیار کمرنگ و بسیار نازک بود. من می توانم استخوان های جمجمه او را در زیر پوستش ببینم. و پوست آقای والدمار سفید نبود - خاکستری بود.

مرد بیمار گفت: “مرا هیپنوتیزم کن.” صدای او ضعیف بود. “من قبل از نیمه شب می میرم. اکنون من را هیپنوتیزم کنید.”

دستانم را جلوی صورت آقای والدمار حرکت دادم. قبلاً بارها این کار را کرده بودم. من صحبت نکردم. من آقای والدمار را به راحتی هیپنوتیزم کردم. چشمانش فوراً بسته شد. به زودی او در خواب بود.

من و پرستار بیمار را تخت روی تخت گذاشتیم. او زنده بود یا مرد؟ خیلی آرام نفس می کشید. آینه را تا لب هایش نگه داشتم. نفسش را روی آینه دیدم. او زنده بود ، اما بسیار ضعیف بود.

“آقای والدمار ، خوابیدی؟” من پرسیدم. مرد بیمار گفت: “بله”. “منو بیدار نکن. من دارم می میرم.”

بعد از چند دقیقه ، دوباره سوال را پرسیدم.

“آقای والدمار ، خوابیدی؟”

آقای والدمار همین جواب را داد. وی پاسخ داد: “بله”. “منو بیدار نکن. من دارم می میرم.”

بعد چشمانش کمی باز شد. من فقط قسمت سفید چشمان او را دیدم. لبهایش حرکت کرد و من دندان های او را دیدم. سپس دهانش باز شد و من زبان او را دیدم. سیاه بود. ناگهان تمام نفس از بدن آقای والدمار بیرون آمد و او ساکت بود.

آقای والدمار مرد. من از این موضوع مطمئن بودم دست و پاهایش سرد بود. نفس نمی کشید و قلبش کتک نمی زد. بنابراین وقتی او با من صحبت کرد بسیار تعجب کردم. اما صدایش از دهانش برنمی آمد. از جایی در اعماق بدن او آمده است.

آقای والدمار گفت: “من خواب بوده ام ، اما اکنون من مرده ام.”

بعد از این ، آقای والدمار تغییر نکرد. او مرد ، اما مرده نبود. پرستار دهان آقای والدمار را بست.

شاید او مرده نبود! دوباره با او صحبت کردم. شاید سعی کرد جواب دهد اما نتوانست.

صبح روز بعد دکتر آقای والدمار برگشت. پزشک به آقای والدمار نگاه کرد ، اما وی گواهی فوت را امضا نکرد.

وی گفت: “من نمی توانم سند رسمی را امضا كنم.” “من فکر نمی کنم که بیمار مرده است. شما نباید او را در تابوت بگذارید. نباید او را در یک مقبره دفن کنید. روز دیگر صبر کنید.”

روز بعد پزشک برگشت و فردای آن روز. آقای والدمار روی تخت دراز کشید. بدن او حرکت نکرد. نفس نکشید. او صحبت نکرد. مثل مرده دراز کشید. این خواب مرگ بود. اما بدن او تغییر نکرد. آقای والدمار مرده نبود.

دکتر گفت: “به من بگویید وقتی بدن او تغییر می کند.” “به زودی پوست و بدن او سیاه و بد خواهد شد. سپس چت می دانید آقای والدمار مرده است. وقتی این را به من بگویید ، گواهی مرگ را امضا می کنم.”

چه مدت منتظر پیکر آقای والدمار بودیم؟ شما به من ایمان نخواهید داشت! آقای والدمار به مدت هفت ماه روی تخت دراز کشید! بدن او هرگز سیاه و بد نشد. هرگز تغییر نکرد.

در پایان هفت ماه ، من تصمیمی گرفتم. من قصد داشتم به خواب آور خواب پایان دهم. من قصد داشتم آقای والدمار را بیدار کنم. این خواب مرگ اشتباه بود.

دستانم را جلوی صورت آقای والدمار حرکت دادم. با صدای بلند و واضح صحبت کردم.

گفتم: “شما از خواب بیدار خواهید شد.”

آیا نگاه آقای والدمار حرکت کرد؟ آیا او سعی داشت چشمان خود را باز کند؟ مایع زرد از گوش او بیرون آمد.

گفتم: “آقای والدمار”. “حال شما چطور است؟ می توانید صحبت کنید؟”

آیا بیمار حرکت کرد؟ آیا دستانش را حرکت داد؟ مطمئن نبودم. اما من از صدای او اطمینان داشتم. صدایی شنیدم که از اعماق بدنش بیرون آمد.

“سریع! منو بخواب یا منو بیدار کن! سریع! بهت میگم که من مرده ام.”

مایع زرد بیشتر از بدن آقای والدمار آمده است. سپس بوی وحشتناکی به وجود آمد. از تخت عقب برگشتم. سپس بدن آقای والدمار ناپدید شد. مثل یخ سیاه در تابش نور آفتاب بود. بدن او مایع شد - مایع زرد که بوی وحشتناکی می داد. به زودی چیزی از پوست یا بدن آقای والدمار باقی نماند. فقط یک استخر مایع زرد و برخی استخوان ها وجود داشت.

این تاپیک مربوط به کتاب« شواهد در مورد آقای والدمار » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های خیلی ساده »

5 پسندیده

سلام نازنیینم @taha221 :rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:شبتون سرشار از عطر گلهای نرگس و یاس :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette:عزیزم ترجمه ی خوبی ارائه کردیند :sunflower::hibiscus::rose::white_flower::white_flower::cherry_blossom::tulip::blossom::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 پسندیده