هیولا فصل ۵

فصل پنجم

در میخانه Black Dog

“بیایید آن را امتحان کنیم ، باید؟” چارلی گفت. او در حال جستجوی یک میخانه در جاده ای بود که به سمت روستای لندافید می رفت. آنها کنار یک ون قدیمی کثیف که در خارج از میخانه قرار داشت متوقف شدند. در پشت ون گوسفندی قرار داشت که از طریق پنجره ون به طور ناخوشایند به آنها نگاه می کرد. آنها تا ورودی جلوی میخانه قدم زدند. چارلی سعی کرد درب سنگین را باز کند ، ابتدا کشید و سپس به آن فشار آورد. به طور ناگهانی باز شد و تقریباً در داخلش افتاد.

میخانه شلوغ نبود ، هرچند که ناهار بود. سوزی با آتش استقبال سریع به صندلی رفت. چارلی به سمت زن پشت نوار پیاده شد و از دو آبجو و یک منوی خواست. اتاق خیلی ساکت بود

مردی در میله تماشا که چارلی در مقابل سوزی نشسته بود. پس از مدتی ، او به صاحبخانه در پشت نوار برگشت و شروع به صحبت با او کرد ، به زبان ولسی صحبت می کرد. سوزی و چارلی این منو را مورد مطالعه قرار دادند در حالی که صداهای عجیب و غریب زبان خارجی فکر کردن را دشوار می کرد.

لحظه ای در جست و جو ، چشمان سوزی با تصویری از آن طرف اتاق گرفتار شد. در مقابل تپه های مهتاب تاریک ، یک سگ سیاه با چشم های قرمز عجیب و غریب به او نگاه می کرد. در حالی که او عکس را مطالعه می کرد ، مردی که زیر آن نشسته بود ایستاد. او با لیوان خالی خود به آرامی به سمت نوار قدم زد.

به سوزی نگاه کرد. او موهای خاکستری تیره و پوست بسیار سفید مانند گیاهانی داشت که بدون نور رشد کرده است. او خودش را به چشم های آبی روشنش نگاه کرد. احساس ناراحتی داشت که او را از جایی می شناسد. ناگهان ، او نمی خواست آنجا باشد ، در آن میخانه ، در ولز.

“دوباره همین ، ریچارد؟” صاحبخانه به مرد گفت.

ریچارد پاسخ داد: “بله ، لطفا.” “مشکلات ، تام؟” او از مرد موجود در بار ، یک کشاورز سؤال کرد.

تام اکنون به انگلیسی پاسخ داد: “من می ترسم ، بله ،” بله. امروز دو گوسفند را پیدا کردم. آنها وحشتناک به نظر می رسند. زبانها از بین رفته اند ، گوش ها و بینی هایشان گاز گرفته است. هرگز چیزی مثل آن را ندیده ام. صدای او ساکت تر شد. و خون وجود ندارد. خونی نبود. نه روی زمین. نه روی بدن.

“احتمالاً فقط یک روباه یا یک سگ بود ، مگر نه ، تام؟” صاحبخانه گفت.

تام کشاورز سرش را تکان داد. او گفت: “اوه نه” هیچ حیوانی روی زمین وجود ندارد که چنین چیزی را بکشد.

ریچارد به صاحبخانه گفت: “این جانور براینماور است.” “دوباره برگشت.”

“اوه ، اکنون بیا!” صاحبخانه گفت. “چنین چیزی وجود ندارد.”

ریچارد با لبخند گفت: “البته وجود دارد.” "این گرگ است ، همه این را می دانند. نیمی مرد ، نیمی گرگ. آخرین بار در صد سال پیش در تپه Brynmawr Hill دیده می شود. صاحبخانه با صدای بلند خندید.

سوزی و چارلی نتوانستند به شنیدن این گفتگو کمک کنند. سوزی بی سر و صدا به چارلی گفت: “فکر می کنم فقط ساندویچ پنیر خواهم داشت.”

"خوب ، من می خواهم استیک و چیپس بخورم. چارلی به او گفت ، من واقعاً گرسنه ام و به طرف میله رفت.

پس تعطیلات هستی؟ صاحبخانه هنگامی که دستور چارلی را گرفت ، پرسید. چارلی فکر کرد که دوستانه به نظر می رسد.

پاسخ داد: “بله”. “ما دو هفته در خانه Cynghordy می مانیم.”

آه در Brynmawr Hill. ’ لبخندی زد و به ریچارد و تام نگاه کرد. “آنها بهتر بود مواظب باشند که جانور برایانماور ، مگر نه؟”

ریچارد خندید. تام نکرد. وی با صدای کم گفت: این شوخی نیست.

پس از ناهار ، سوزی و چارلی به مرکز للاندافید رفتند. این دهکده کوچک و ساکت بود و فقط چند مغازه داشت: یک سوپرمارکت کوچک ، یک اداره پست ، یک چای فروشی و یک فروشگاه که برای تفرجگاه ها می توانست خانه خود را برای خرید تزیین کند. سوزی می خواست در مغازه توریستی نگاه کند. او یک بشقاب با یک بادبادک قرمز روی آن خرید.

با بازگشت آنها به خانه Cynghordy ، تاریک شد. اما آتش چوب هنوز در حال سوختن بود و خانه گرمتر بود.

“خوب ، پس اکنون ما چه کار خواهیم کرد؟” چارلی گفت. او عادت نداشت در تعطیلات باشد. معمولاً او بیشتر ساعات بیدار شدن از خواب را در محل کار ، همیشه از طریق تلفن ، مکالمه و صحبت کردن یا رایانه انجام می داد. او هرگز حرکت را متوقف نکرد.

سوزی شروع کرد به خرید خود در کمد در آشپزخانه. او گفت: “من خسته ام.” فکر می کنم کمی دراز می کشم. بیایید به زودی چیزی بخوریم و یک شب زود بخوریم ، باید؟

چارلی به بیرون رفت تا چوب دیگری بخورد. سرماي نور نوامبر شروع شد. در بالای تپه بادبادکهای قرمز هنوز دور و دور پرواز می کردند. به سمت شرق ، یک ماه کامل به آرامی به آسمان شب طلوع می کند. چارلی از دیدن اینکه این ماه یک رنگ نارنجی به رنگ قرمز است ، نه معمول زرد-سفید ، شگفت زده شد. او از زمان کودکی به یاد کلمات ، “ماه شکارچی” پرداخت. آیا این یک “ماه شکارچی” بود؟

این تاپیک مربوط به فصل« فصل 05 » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های خیلی ساده » کتاب: « هیولا »

2 پسندیده

با سلام و خداقوت

تو انتخاب دسته بندی مطلب تون بیشتر دقت کنید.

و یه؟
اگه هدف تون از آووردن ترجمه تو تالار، استفاده از نظرات زبان آموزان دیگه جهت بهبود ترجمه تونه، بهتون پیشنهاد می کنم ترجمه رو بصورت پاراگراف به پاراگراف و همراه با متن انگلیسی بیارید…مشابه این:

موفق باشید.

2 پسندیده

سلام دوستم چطوری باید پاراگراف پارگراف بیاورم نمیدانم .
در ضمن پسرم با گوشی خودش داره میزاره
فعلا من و همسرم که در خانه قرنطینه هستیم و پسرم خانه مادرم است . .
حتما میبینه و انجام میده .
ممنونم از راهنمایی خوب شما

3 پسندیده

سلام

پس، بذارید دست خودشون
که اگه با هدف ارایه پیشنهاد اینجا گذاشتن، این کار رو هم انجام خواهند داد.

2 پسندیده