چالش دهم EF POV 🔴 ( درس 10 قدرت )

به به به به
چه ویساییی میشنوممممم
@fdoosti
صدا رسا قشنگ خییییلی خوب بود داستانتم فوق العاده :heart_eyes::clap::four_leaf_clover::heart_eyes::rainbow::four_leaf_clover:
بسی خوشمان آمد

@mostafa.76
آقای مددی ویس شما هزار تا لایک داشت :ok_hand::ok_hand::clap::heart_eyes:

7 پسندیده

خدایی من این خانم رو خیلی دوست دارم اصلا هم به قصد مسخره نمی‌گفتم.

ولی خود معلم هم نباید اینقد اهمیت میداد. بابا همه‌مون اشتباه می‌کنیم. والا من بودم جای ایشون هیچکدوم از این بازخوردارو جدی نمی‌گرفتم. هرچقد بازخوردهای منفی رو نادیده بگیریم، قویتر میشیم.

من حتی فکر نمی‌کنم بقیه هم به قصد مسخره چیزی گفته باشن.

من یه بار رفتم یه کلاسی درس بدم بهشون، از قضا یه صندل پوشیده بودم و کلاس هم تازه‌ساز و کاشی‌ها لغزنده و من با تمام قوا خوردم زمین :joy:

وای خیلی مضحک بود خودم خنده‌م گرفته بود دیدم بچه‌ها خنده‌شونو سرکوب کردن و دارن منفجر میشن. بعد بهشون گفتم چرا نمی‌خندین؟ از من می‌ترسین؟
دیگه کلاس منفحر شد رفت رو هوا.

زندگی رو نباید اونقد جدی بگیریم. حالا اون بچه‌های قدرنشناس صوت رو پخش کردن به کنار (من بیشتر از این کار بدم اومد). ولی کل جریان رو باید با دید دیگه‌ای می‌دیدیم.

من زندگی خودم رو با این شعار “از هیچ چیزی تراژدی نساز، به هیچ چیزی، تقدس نده” پیش میبرم.

7 پسندیده

سلام عزیز؛ عذرخواهی و تاسف من بیشتر به این دلیل هست که ناآگاهانه افرادی رو ولو یک نفر رنجونده باشم و من خودم به شخصه اینکار رو دوست ندارم.

عالی و بینظیر؛ ولی خوب شخصیت شما یک شخصیت قوی هست و نمیشه انتظار داشت همه این روحیه رو داشته باشند بخصوص خانمها.
نمونه هایی مثل آقای خیابانی و خیلی های دیگه هم هستند با وجود طنزهایی که براشون می سازن اما حساسیتی نشون نمی دهند.

6 پسندیده

سلام بانو صبحتون عالی :bouquet:

شما برای ما ثابت شده هستید :blush:

اتفاقا منم دیشب همین مثال رو برای یکی از دوستام آوردم. :grimacing:

امیدوارم این معلم عزیز با قدرت و روحیه‌ی عالی دوباره به عرصه‌ی کار برگردن. :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

انشالله؛ معلم یه الگو هست قطعا باید قوی باشند و برگردند.

6 پسندیده

سلام خانم گل دوست داشتنی :tulip::tulip::hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:ظهرتون به سبکبالی بالهای پروانه ها :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::rosette::rosette:حرفهاتون عالی بود :tulip::tulip::hibiscus::sunflower:اتفاقی که براتون افتاد هم واقعا خنده دار بود :joy::joy::joy::joy::joy:اما این جمله تون واقعا چیز دیگه ی بود برام :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette:باآرزوی بهترینها :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام بانوی کم پیدا :thinking:

وقتتون بخیر و شادی

خودم هروقت یادم میفته کلی میخندم. :joy:

مرسی گلم :smiling_face_with_three_hearts: :cherry_blossom:

5 پسندیده

سلام به روی ماه نازنینتون :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::rose::cherry_blossom::rosette:زیر سایه تون هستیم :tulip::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::blossom::blossom::rose::rose:ارادت خانم خانما :rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::tulip::hibiscus::sunflower:واقعا هم خنده دار اما امیدوارم دیگه هرگز چنین اتفاقی براتون نیفته :joy::joy::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:فداتون گلم :rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower:

4 پسندیده

من کلا سوتی زیاد میدم و از این دست اتفاقات هم زیاد برام میفته :joy: همیشه هم قبل همه خودم میزنم زیر خنده :woman_facepalming:

5 پسندیده

ای جانم :joy::joy::joy::wink::wink::tulip::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:ولی بهترین کار رو میکنید که خودتون اولین نفری هستیند که میخندیند چون به اطرافیان ثابت میکنه اتفاق خاصی نیفته و بعد از خنده هم اطرافیان سریع فراموش میکنند امان از وقتی بخوای حساسیت بخرج بدی اونوقت که دست مایه ی شوخی و مضحکه ی اطرافیان میشه و تا مدتها سوژه ی میشه برای بقیه والا :joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink:

5 پسندیده