پیشنهاد ‌‌‌‌‌‌

سلام دوستان
من پیشنهاد می کنم چون زبان شناس فرمتشو داره ، دوتا ویژگی رو در اختیار کاربرانش قرار بده
یکی اینکه قابلیت اینو داشته باشه که خودمون لغت و همراه متنش بهش اضافه کنیم
دوم اینکه اگه بشه یه فیلمو با زیر نویسش بتونیم از اینجت بیاریم و تماشا کنیم می تونیم راحت تر به لغاتو هایلایتش دسترسی داشته باشیم(در واقع یک پلیر باشه)
فکر میکنم چون زبانشناس این قابلیت هارو الان داره، می تونه با یه کم تغییرات این دوتا رو اضافه کنه که به نظرم معرکه میشه چون دیگه هیچ محدودیتی درش وجود نداره و هیچ وقت دوره هاش تموم نمیشه چون دست خودمون هست

16 پسندیده

سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهاداتتون :tulip::tulip::tulip:
آپدیت جدید رو تازه منتشر کردیم، با توجه به درخواست کاربران برای امکانات جدید و اقداماتی که تیم فنی برای ارتقا نرم افزار مفید میدونن هر آپدیت حداقل شیش ماه طول میکشه. پس اول باید توسط تیم فنی بررسی بشه و بعد در صورت موافقت یکم زمان میبره، پیشنهاد شما رو حتما در اختیار تیم فنی قرار میدیم، ممنونیم از شما که همواره در بهبود اپ مشارکت میکنید :pray::pray::pray:

8 پسندیده

پیشنهاد منم هم اینکه که یه مقدار ui/ux و ظاهر اپ رو ارتقا بدید از این سادگی دربیاد و مثل محتوا و قابلیت هاش عالی بشه
نسبت به بقیه اپ های زبان خیلی ابتدایی هم هست ، حتی صرفا یسری آلمان زیبا هم طراحی بشه با محیط فعلی جایگزین بشه هم خیلی بهتر میشه

در ضمن موقعی که وارد نرم افزار میشیم دفه اول نمی دونیم باید از کجا شروع کنیم
اگه یه لینک اختصاصی برای راهنمای قدم به قدم یا مثل سوالات متداول دیجی کالا باشه تو صفحه اول و تاپیک های مهم مثل نحوه خوندن و تکنیک های معرفی شده و مقالات و مسایل اصلی برا زبان خوندن رو بذارید توش خیلی خوب میشه
من سر اینکه بفهمم چجوری باید از آن استفاده کنم و اصلا چجوری زبان بخونم و از منابع موجود به چه نحوی استفاده کنم ، واقعا به سختی افتادم! و خیلی تو تالار گشتم تا جوابمو بگیرم

4 پسندیده