معرفی سکانس برای چالش تقلید

Screenshot_۲۰۲۰-۰۳-۱۰-۱۷-۴۶-۵۵-1

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
خب دوستان میدونید که رعایت کردن Intonation تو صحبت کردن چقدر مهمه
و یکی از تمرین های خوب برای تقویتش چالش تقلیده
ما تو این تاپیک قراره با هم چندتا از سکانس های خوب فیلم ها یا انیمیشن ها رو انتخاب کنیم و چندتا از این چالش ها رو با هم داشته باشیم.
فکر میکنم با این چالش آشنا هستید ولی برای کسایی که نمیدونن یه توضیح کوچولو میدم.
یه سکانس از یه فیلم با متنش قرار داده میشه، اگه لغت یا اصطلاح سختی داشته باشه که نیاز به توضیح باشه من توضیحات لازم رو مینویسم.
سعی میکنم فراز و فرود کلام رو روی نوشته نشون بدم که دقت بیشتری بهش کنید.
بعدش شما صداتون رو ضبط میکنید و سعی میکنید تا جایی که میتونید سرعت و لحن صحبت کردنتون رو به کارکترها نزدیک کنید، همین
خب حالا چند تا سکانس خوب معرفی کنید
اسم فیلم و تایم شروع و پایان سکانس رو بنویسید

18 پسندیده

سلام آنا جون

وای وای وای
من هزار ساله یکانسی از یه نیمیشن آماده کردم برا چالش تقلید استفاده کنم ازش، الان یادم میفته. اگه شد فردا تاپیکشو میزنم

10 پسندیده

سلام، دستتون درد نکنه :grin:

9 پسندیده

منم شرکت میکنما با اون صدای بی احساسم :expressionless::joy:

8 پسندیده

شرکت برای داییم آزاده :joy:

7 پسندیده

کدوم انیمیشنه؟ عصر یخبندان؟
“خوبم خوبم دارم میمیرم” هنوز یادش میفتم خندم میگیره :grin:

8 پسندیده

چقدر پر مفهومه :dizzy::zap: حکایت خیلیامونه

6 پسندیده

قراره سورپرایز باشه. اون هزار سال پیش قولشو به آقا فیروز @firo744 داده بودم.

:joy::joy:

8 پسندیده

طرفدارای سوپرنچرال سکانس معرفی کنید
یه سکانس باحال از دین و سم بگید
@Fatemeh_Poodineh
@miss_mary

9 پسندیده

من خیلی از قسمت هاشو دوس دارم اگه باز تکراری داشتم نگاه میکردم سکانس اموزنده و جذاب به چشمم اومد حتماگزارش میدم. :blush:
امسال هم آخرین فصل هست که داره پخش میشه، بعد ۱۵ سال .

6 پسندیده

سلام.
قبلا سکانسهای مختلفی از انیمیشن کورالین رو تقلید میکردم و در تالار میذاشتم. کلیدواژه ی کورالین رو سرچ کنید سکانسهای خوبی برای تقلید هستش. مثلا یکیش اینه. بادش بخیر:

9 پسندیده

سلام آقا مصطفی من این تاپیکو ندیده بودم خیلی جالب بود :clap: :clap:
راستش من اصلا اهل انیمیشن دیدن نیستم همیشه از فیلم ها برای یادگیری زبان استفاده میکنم، ولی حق با شماست این انیمیشن یه شاهکاره باید یه تجدید نظر تو سلیقه ام داشته باشم :grin:
من اولش هدفم این بود برای اینکه دوستان فعال تر باشن خودشون پیشنهاد سکانس بدن و با هم چالش جدید داشته باشیم ولی الان که دقت میکنم میبینم تاپیک های خوبی برای چالش تقلید هست و حیفه خودم و سایر دوستان که اون موقع نبودن ازشون استفاده نکنن.
خیلی ممنون از پیشنهادتون آقا مصطفی از این به بعد هر چند وقت یبار یکی از این تاپیک های خوب چالش تقلید رو اینجا معرفی میکنم.
در کنارش اگه فیلم و سکانس جدید دیگه ای هم دوستان معرفی کردن رو اونا هم تمرین میکنیم.
پروین خانم هم امروز قول یه چالش جدید رو داده بودن :upside_down_face: @pari

9 پسندیده

اینم سه تا از چالش‌های پیشین :point_down:

سکانسی از فیلم ارباب‌ حلقه‌ها

8 پسندیده

به به چه چالش های خوبی
یکی یکی میرم سراغشون
چیزی که الان نیاز دارم اینه که روی لحن و آهنگ کلامم کار کنم برای همین رفتم سراغ تمرین تقلید

9 پسندیده

سوپرنچرال سریال پیچیده ایه و ممکنه خیلیا اصطلاحاتی که به کار میبرن رو متوجه نشن. مثلا یه سکانس قشنگ دیدم که دین به سم میگفت تو پوسته لوسیفری. خب این میتونه برای کسایی که تازه دارن زبان یاد میگیرن و در جریان سریال نیستن گیج کننده باشه. من میتونم صد تا سکانس قشنگ بهتون معرفی کنم اما بهتره از فیلم هایی با موضوع ساده تر شروع کنیم :blush:

7 پسندیده

آره درسته :wink:

6 پسندیده

@ershadifard.mh اینستاگرام ممنون میشم ب پیج من در اینستاگرام سر بزنید

5 پسندیده

:thinking::thinking::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
…‌‌…

5 پسندیده