🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

الان خودمم داشتم به همین فکر می کردم…

پس اگه هدف اصلیش همینه، می ذارم برا بعدها

با چه اپی میشه دانلودش کرد…و اسم دقیق نویسنده ش اگه ممکنه
:pray:t3: :evergreen_tree: :pray:t3:

9 پسندیده

۵ داستان معروف جن و پری از داستانهای خیلی ساده

18 پسندیده

سلام دوستان
کتاب دهکده شوم از مجموعه بدبیاری ها رو خوندم.

17 پسندیده

کتاب خانواده رابینسون هم تموم شد :smile_cat:
خیلی خوب بود :upside_down_face:
بعد دو ماه کتاب خوندن تازه دارم متوجه زمان ها و جای حروف اضافه میشم. مخصوصا تو این کتاب حس کردم پیشرفت کردم :star_struck::blush:

یک مجله علمی کوتاه هم راجع به زندگی حیوانات و گیاهان زیستگاه باتلاقی و مردابی خوندم.
( swamp life )
:herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock:
:teddy_bear: HAVE FUN GUYS :teddy_bear:

15 پسندیده

Hi everybody I finished this book but it wasn’t interesting for me because this book is about love and as you know I don’t belief the love and my opinion is that book is complicated and you can’t be connect with everyone in the story as well as you should be connect so everyone have opinion so whatever I hope you enjoy that.

15 پسندیده

سلام دوستان رمان وکیل در خیابان تمام شد

11 پسندیده

مرگ در یخچال از داستانهای خیلی ساده

13 پسندیده

امنه جان این کتاب داستانش قشنگ بود؟ واسه هفته های آینده کتابخونیم در نظر داشتمش :grin:

10 پسندیده

به نظرم این کتاب جالب اومد. ارزش خوندن داره؟

6 پسندیده

سبکش با روحیات من سازگاری نداشت ولی پشیون نیستم از خوندنش.برام جذاب بود

11 پسندیده

سلام ۳ فصل دیگه زنان کوچک رو خوندم

15 پسندیده

رمانش خیلی قشنگه بعد که رمانش تمام کردی پیشنهاد میکنم فیلم ببینی مال سال ۲۰۱۹

11 پسندیده

فصل اول افسانه های شهری از قسمت داستانهای خیلی ساده مطالعه شد

14 پسندیده

ممنون، همزمان فیلم رو هم دارم نگاه میکنم،واقعا قشنگه

10 پسندیده

سلام به همگی
کتاب بیمارستان خطرناک از مجموعه بدبیاری ها مطالعه شد.

13 پسندیده

عنوانش واقعا ترغیب کنندس

8 پسندیده

سلام.
من کتاب های خیلی ساده رو میخونم تا حالا چند تا شو خوندم. مثل افسانه های شهری و مرگ سفید. الانم تو سال اشتراک گذاری هستم
اما از آنجایی که درک مطلب قوی ندارم همراه با ترجمه میخونم. و در نهایت موضوع کلی داستان رو متوجه نمیشم چون فکر و ذهنم بر روی درک مطلب است نه اون چیزی که میخونم یعنی اکثرا کل داستان رو متوجه نمیشم! شما هم اینطور هستید؟

10 پسندیده

سلام
من اوایل اصلا از داستان متوجه نمی‌شدم بنابراین از دیکشنری کمک می‌گرفتم. داستان و مطالب انگلیسی زیاد خوندم الان تا حدودی پیشرفت کردم پس برای شما عادی هست، نگران نباشید
برای درک مطلب فقط داستان بخونید و بخونید و بخونید :grin:
خود به خود تمام ساختار و دیالوگ ها تو ذهنتون حک میشه و همینطوری جلو برید پیشرفت میکنید :rose::rose:

10 پسندیده

سلام من چون تازه شروع کردم به استفاده از زیبوک، برا خوندن عجله ای نمی کنم، یه بار گوش میکنم فقط، بعد متن رو یه بار نگاه میکنم ودر حد توان خودم به ساختارهاش دقت می کنم، یه بار هم گوش میکنم هم متن رو نگاه میکنم، تا زمانی هم که واقعا جمله رو نفهمم سراغ ترجمه نمیرم، سعی میکنم یه چیز کلی از اون جمله بفهمم تا اینکه ترجمه کنم،حالا دیگه چقدر درست یا غلطه رو نمی دونم

12 پسندیده

دوستان عزیز سلام
کتاب " مدرسه سخت گیر" تمام شد و رفتم برای آسانسور قلابی از مجموعه ی بدبیاری ها :grin: :relaxed:

17 پسندیده