🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام جمعه همگی به خیر
دوتا کتاب مرگ در یخچال و شواهدی در مورد آقای والدمار رو خوندم از سری کتای های خیلی ساده، دوتاش برام خیلی جذاب بود

13 پسندیده

مجموعه داستان داوسون کریک
واقعا داستان خیلی ساده و شیرینی دارد با راوی خوب و لهجه آمریکن

12 پسندیده

سلام.

داشتم کتاب‌هامو جمع می‌کردم که این کتابو پیدا کردم.

اصلا هیچی ازش یادم نمونده. هرچند نسخه‌ی simplified هست اما سعی میکنم دوباره بخونمش.

در حین جمع کردن کتابام کلی کتاب گرامر و رایتینگ و ریدینگ گذاشتم کنار ببرم بدم کتابخونه.

چند تا کتاب تافل دست نخورده هم هست بدم یکی استفاده کنه.

یعنی دریغ از یه بار خوندن این کتاب‌ها.

زنده باد زبانشناس :star_struck:

13 پسندیده

پری خانم simplified منظورش چیه ؟ یعنی نسخه ساده شده !!! ؟؟؟
من خیلی ازین داستان خوشم میاد

7 پسندیده

آره عزیزم.

این کتاب جز شاهکارهای سبک تخیلیه :ok_hand:

7 پسندیده

سلام. عصر همگی به خیر

دو سه روز اخیر، سرگرم خوندن یکی دیگه از کتاب های سطح بندی شده ی زیبوک بودم…مرد عنکبوتی/spiderman

مجموعه ای 3ساعته شامل سه داستان مجزا…که البته باید به ترتیب خونده شه!

سطح واژگان بالایی نداشت…فکر می کنم برا سطح کمی پایین تر از متوسط هم چندان چالشی نباشه.
به هر حال، متن و صوت خوبی داشت…امیدوارم شما هم از خوندن کتابای انگلیسی تون نهایت لذت رو ببرید

11 پسندیده

سلام پروین خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: @pari
خوبی؟ :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:
اگه محبت کنی و وقت داشته باشی، تا یه چند روز دیگه، تاپیک “زیبوک زدی در فصل تابستان” :books: رو شما ایجاد کنی … :pray::pray:
و از همه مهم تر، یه سری قوانین، برای اون تاپیک بزاری … که مثل کامنت های چت و اسپم این تاپیک نشه. :rose::rosette::tulip::hibiscus::sunflower:
:blue_heart::green_heart::heart::sparkling_heart::two_hearts:

5 پسندیده

سلام عمه جان
قرار شد بود من بزنم
ولی خب پری جان میتونن ایجادش کنن
⚘⚘⚘⚘⚘⚘ :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

6 پسندیده

راستش بعضی بچه ها، یکی رو می خوان که ازش حرف شنوی داشته باشن … دقیقاً این جور تاپیک ها، “خانم ناظم تالار” رو می خواد … :blue_heart::blue_heart::heart::heart:
وا لا دیگه … یه نگاه به کامنت های این تاپیک بنداز … منظورم رو متوجه می شی. :dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده

سلام عزیزم. :cherry_blossom:

قرار بود زینب جان تاپیک رو بزنه. حالا ایشون تاپیک رو بزنه من قوانین و موارد لازم رو توی پاسخ اول می‌نویسم.

5 پسندیده

سلام دوستان دو ماه میشه کتاب داستان صوتی گوش ندادم ولی دیروز رژلب صورتی و ان شرلی خواندم .

9 پسندیده

اتمام کتاب داوسون کریک
دوست داشتم داستانشو :star_struck:

16 پسندیده

خب دوستای خوبم فصل دوم برباد رفته هم تموم شد …
جالب بود اوایلش اصلا بااین کتاب نحوه نوشتارش نمیتونستم ارتباط برقرار کنم و میخواستم در خوندنش تجدید نظر کنم .اما رفته رفته باهاش ارتباط برقرار کردم و خوشحالم که بگم کتاب برباد رفته رو با زبان اصلی خوندم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

19 پسندیده

فصل اول انگشتک محرک از کتاب کاراگاه مارپل خوندم
خانم مارپل یکی از شخصیت‌های داستانی نویسنده جنایی‌نویس انگلیسی آگاتا کریستیه ک زن مسن تنهاییه که برای تفریح به حل مسائل جنایی می‌پردازه

18 پسندیده

سلام بچه ها
گزارش آخرین کتاب خونی من در تایپیک
( زیبوک گردی در بهار ۹۹) :star_struck::butterfly::star_struck:

قسمت VoA داستان های آمریکایی

داستان هدیه کریسمس رو دوباره خوندم . نصفه مونده بود.

داستان آخرین برگ ( o henry ) بسته سوم :maple_leaf:
خیلی خیلی احساسی بود ، آخرش بغض ام گرفت :pleading_face:
دوسش داشتم بااینکه غمگین ام کرد . :smiling_face_with_three_hearts:
راجع به دختری بیمار که امیدی نداره زنده بمونه و…
بهش ۸ :star: میدم ، وقتی حوصله کتاب یا درس جدید ندارم بجاش اینو دوباره می خونم. :rose:

کتاب غول مهربان BFG :sparkling_heart: قفسه نوجوان ، رمان متن اصلی
تا فصل پنج خوندم نسبتا هم با دقت ، در تایپیک جدید گزارش بیشتری ازش می نویسم.

13 پسندیده

سلام عزیزم

چرا آخرین؟

تا پایان این تاپیک پنج روز مونده.

منم در حال خوندن این کتابم. میخواستم تموم شه بعد گزارش بدم. :wink:

الان کار بنایی داریم نمیرسم گزارش درست حسابی بدم. ولی تو تاپیک تابستون سعی می‌کنم مرتب گزارش بدم.

امیدوارم همه با هم تاپیک جدید رو بترکونیم. :bomb:

11 پسندیده

یه کم کارای شخصی دارم فکر نکنم تا پنج روز آینده وقت زیادی واسه کتاب جدید داشته باشم بعد این کتاب غول مهربان خیلی باحاله چشمو گرفت :blush: که روزی اگه بتونم یه فصل میخونم و تو تایپیک بعدی ازش می نویسم :v::grin:

پای ثابت تایپیک های کتاب خونی ام
:running_woman::fireworks::running_woman::fireworks::running_woman::fireworks:

11 پسندیده

سلام دوستان وقتتون بخیر
منم در این تاپیک فعالم، ولی زیاد گزارش نمیدم
الان در حال خوندن کتاب "خدایا اونجایی؟ منم مارگارت " هستم
کتاب خیلی خوب و جذابیه، با متن ساده و روان و گوینده خیلی خوب ، من که ازش راضیم، خدا هم ازش راضی باشه :joy::joy::joy:
و کتاب خود را برهان ، با اینکه موضوعش رو دوست دارم و دغدغه این روزهامه ولی اصلا با گوینده اش ارتباط برقرار نکردم ، دوفصلش رو خوندم ولی ترجیح میدم بقیه اش رو بدون صدا بخونم ، چون وقتی حرف میزنه هیچی از متن نمیفهمم ، من ازش راضی نیستم ولی ان شاءالله خدا ازش راضی باشه ،چون بالاخره زحمت گویندگی این کتاب مفید رو کشیده :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

ان شاءالله توی تاپیک زیبوک گردی تابستان فعالیتم بیشتر باشه
همگی موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

14 پسندیده

منم دارم همین کتابو میخونم دوسش دارم جالبه اما یه کوچولو از کتاب قبلی چالشی تره و ۴ فصل اولشو خوندم :star_struck::heart_eyes:

10 پسندیده