🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام به همه عزیزانی که همچنان تاپیک رو گرم نگه میدارن. با آرزوی موفقیت ناب برای همه تون.
:tulip::tulip::tulip:

11 پسندیده

سلامی به رنگ عشق و محبت :tulip::blossom::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::hibiscus::sunflower:شب بهاری تک تک دوستان سرشار از عطر گلهای اطلسی و رازقی :tulip::blossom::sunflower::rose::rose::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet:

کشور وحشی (از سری کتابهای خیلی ساده):

این کتاب رو اصلا دوست نداشتم چون ازش زیاد سر درنیاوردم برام گنگ بود :wink::wink::wink::wink::wink:

:rose::heart:۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ :rose::heart:

15 پسندیده

سلام دوستای خوبم… من کتاب مستاجر وایدفل هال رو‌ تموم کردم …راوی و فضا سازی خیلی خوبی داشت

14 پسندیده

جالبه که حتی توی نقد فیلم و کتابش نوشته بود به دلیل پایان مبهم و فضای سنگین و تلخ آنچنان که انتظار می‌رفت مخاطبای زیادی رو جلب نکرد. منم این کتابو خوندم و با شما موافقم.
به خوبی کتابای دیگه ای که خوندم مثل بوسه ای قبل از مرگ، زن سیاه پوش و… نبود

5 پسندیده

سلام کتاب جنگل از دداستان های خیلی ساده رو خوندم، راجب یه پسر بچه که با گرگ ها بزرگ میشه و تو جنگل زندگی میکنه، صدای راوی واقعا خوب بود

15 پسندیده

سلام دوستان

اونقد این تاپیک سوت و کور شده، که به سختی پایین صفحه پیداش کردم.

تا فصل ۲۵ کتاب The Amber Spyglass از مجموعه‌ی His Dark Material مطالعه شد.

The only creature they saw was a toad as big as Will’s foot, which could only flop in a pain-filled sideways heave as if it were horribly injured. It lay across the path, trying to move out of the way and looking at them as if it knew they meant to hurt it.

“It would be merciful to kill it,” said Tialys.

“How do you know?” said Lyra. “It might still like being alive, in spite of everything.”

“If we killed it, we’d be taking it with us,” said Will. “It wants to stay here. I’ve killed enough living things. Even a filthy stagnant pool might be better than being dead.”

“But if it’s in pain?” said Tialys.

“If it could tell us, we’d know. But since it can’t, I’m not going to kill it. That would be considering our feelings rather than the toad’s.”

12 پسندیده

سلام دوستان فرهیخته و نازنیین :tulip::sunflower::hibiscus::rose::rosette:شب بهاری تک تک عزیزان سرشار از شادی و لبریز از عطر گلهای یاس :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rosette:

مرگ سفید:

کتابی بسیار ساده و روان و یکم اعصاب خردکن :wink::wink::wink::wink:
دختری که وارد جریان قاچاق مواد مخدر می شود آنهم توسط دوست پسرش و در خارج از کشور محل تولد و زندانی شدنش در کشوری غریب که چوبه ی دار در انتطارش است و سرانجام…

:rose::revolving_hearts:۱۴اردیبهشت ماه ۹۹ :rose::revolving_hearts:

پروین جان ماه رمضان و بیحالیهاش :blush::blush::blush::blush::blush::wink::wink::wink:

16 پسندیده

سلام دوستان کتاب خون طاعات و عبادات قبول باشه

کتاب بعدی که شروع کردم "خیابان های پارک وحشت "هستش که به شدت از گوینده این داستان خوش میاد

13 پسندیده

محدثه جان این کتاب در کدوم قسمت زیبوک قرار داره ؟؟؟

3 پسندیده

عزیزم این کتاب داخل بخش زبانشناسه

2 پسندیده

اسم برنامه چی میشه اسکرین شات بگیری از اول صفحه

2 پسندیده

4 پسندیده

ممنون دست شما دردنکنه

3 پسندیده

سلام دوستای کتاب خونم :raising_hand_woman:
من این روزا سرم خیلی شلوغه و دو سه هفته آینده هم همینطور میمونه ، نتونستم و نمیتونم خیلی واسه زیبوک ام وقت بزارم، انرژی لازم رو ندارم :relaxed: اما یک ساعت مطالعه زبانم سر جا شه :wink:

کتاب راز خداوند ( خ ساده ، لحجه بریتیش ) نکته اصلی داستان رو اصلا متوجه نشدم ، این کتاب چه پیامی داشت منتقل میکرد ؟؟؟!!! :thinking:
راجع به مردی بود که مرده بود و حالا منتظر بود ببینه به بهشت میره یا به جهنم :thinking::zipper_mouth_face:

کتاب بعدی هم اسمش افسانه های محلی ( فوق متوسط ، لحجه امریکن ، چند داستان جداگانه داره )
این دفعه داستان فروش دانش اش رو خوندم ، جالب بود ، صدای راوی خانمِ خیلی خوبه شمرده و واضح حرف میزنه و من باهاش تمرین تلفظ هم کردم .

16 پسندیده

سلام سلام ب روستان خوب تالار
بچه ها من فصل اول کتاب زندگی در چند بخش رو ک عمو کامبیز @YoKambiz معرفی کردن رو خوندم
این هم شات

عمو کامبیز ب نظرتون من خوندن این کتاب رو ادامه بدم یا نه ؟
تازه هنوز این فصل رو از ابی درنیاوردم
بخونم یا نه ؟!!

12 پسندیده

سلام… منم دیروز حدود ۱۰ بخش ازش خوندم
داستان خوب روایت شده، صدای راوی هم که حرف نداره
من قصد دارم بقیه شو بخونم :blush:

15 پسندیده

دوستان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
من این کتاب رو دیروز شروع کردم :purple_heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart::blue_heart:

صدای راوی خوبه. ولی لهجه راوی، بریتیشه. یه ربع به این کتاب گوش می کنم، یه ربع می رم به یه کتاب با لهجه اَمریکن گوش می دم که این بریتیش رو بشوره ببره. :joy::disappointed_relieved: یعنی بیش از ده تا پانزده دقیقه نمی تونم لهجه بریتیش رو تحمل کنم.
فصل اولش فقط بیش از یک ساعت و بیست دقیقه است.

عجب گیری کردم ها :disappointed_relieved: نمی دونم چکار کنم. اگه کتاب داستان بود یا کتاب خوب و علمی نبود، خوندنش رو رها می کردم. ولی مضمون کتاب، فوق العاده است. واقعاً نمی دونم چکار کنم.
:hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::hibiscus:

13 پسندیده

سلا به همه دوستان کتاب خوان
کتاب «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» یا «دیوانه از قفس پرید» رو دیروز تموم کردم و پشت سرش فیلمش رو هم دوباره دیدم و محو بازی جک نیکلسون شدم.
اگر فیلم رو دیده باشین با داستان آشنا هستین که البته نسبت به کتاب تغییراتی داشت. جذاب و خوش خون بود کتاب، خصوصا فصلهای پایانیش. در کل شخصیت مک مورفی برام خیلی جالب بود.

16 پسندیده

شما فکر می‌کنید که کتاب داستان ارزش کمتری نسبت به کتاب علمی داره؟

8 پسندیده

خوب علاقه ها متفاوته مربی :purple_heart::blue_heart:
نظر دوستان، همه قابل احترام :pray::pray::pray:
:dizzy::dizzy::dizzy:

6 پسندیده