🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام داستان مری، ملکه ی اسکاتلندی ها رو از قفسه کتاب های خیلی ساده خوندم، برام خیلی غم انگیز بود، هرچند تاریخ همیشه تحریف شده اس

15 پسندیده

با سلام به همگی به همه ی بروبچ های زبانی و غیرزبانی…

والا یه جورایی این قرنطینه به نفع ما شده من که شخصا مطالعه م خیلی بیشتر شده البته امتحانات سه قلوهام تموم شد و من فارغ البال تر شدم
از اونجایی که من مترجم هستم و دوست دارم ترجمه خودم بیشتر تقویت کنم الان مشغول خوندن کتاب نخستین درسهای ترجمه هستم که بنظر میاد خیلی مفید باشه ۲ سال پیش کتاب ۳۰ نکته تا مترجم شدن رو خوندم و کتاب مترجم خود باشید که ۹۰۰ صفحه بود و من پراکنده با وقت های آزاد کم ۲ سال طول کشید تا تمومش کردم رکورد زدم با داشتن سه قلوهام …ای ول دارم:stuck_out_tongue_closed_eyes::star_struck::sweat_smile:

13 پسندیده

وااای خدای من سه قلو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خیلی خوشحال میشم وقتی می بینم یه خانوم بعد ازدواج و بچه دار شدن به فکر پیشرفت و مطالعه خودشم هست و از خودش دست نشسته، هرچند تایم خالی پیدا کردن خیلی سخت تره تو این شرایط

8 پسندیده

هااا مرسی عزیزم راستش یکم درک داستان به نسبت کتاب قبلی سخت تر بود با اینکه لغاتشو تقریبا بلدم ولی جمله بندی هاش یکم برام سخت بود داشتم فک میکردم شاید برام مناسبه نباشه ولی مرسی گفتی :star_struck::four_leaf_clover:

6 پسندیده

سلام دوستان عزیز
چند تا کتاب از کتابای خیلی ساده خوندم
باغ مخفی داستان دو ساعته و راوی بریتیش و ساده و دوست داشتنی
رژ لب هم حدود 37 دقیقه، کم چالش و جذاب
بقیه رو هم فقط اسمشون و مینویسم
افسانه های شهری، داستان های وایکینگ، جزیره افسونگر، مرگ سفید، کشور وحشی، در میان حصارهای بلند، داستان های واقعی پوکوهانتس، جزیره گنج، لیگیا
از کتابای ساده سینما
و از کتابای سطح بندی شده بافی قاتل خون آشام
همگی موفق باشید.

15 پسندیده

خانم فاطمه آفرین، موافق باشی

4 پسندیده

واقعا بعضی وقتها بعد از خواندن کتابهای سطح بالا یک ریکاوری لازمه. منم شروع کردم به خواندن کتابهای ساده و بیشتر گوش میدم و خیلی لذت بخشه

7 پسندیده

سلام دوستان منم کتاب آناکارنینا رو تموم کردم

15 پسندیده

سلام امروز کتاب دزدان دریایی کارائیب را به پایان رسید

15 پسندیده

سلام کتاب غریبه تر از افسانه های محلی از کتابهای ساده زیبوک را دارم گوش میدم فقط شنیداری. بر عکس اسم کتاب محتوای کتاب یک چیز دیگه هست. هم انگلیسی گوش کنید و هم بخندید.هر بخش تعداد زیادی لطیفه هست. دیشب با هندزفری گوش میدادم همه میپرسیدند تنهایی برا چی داری میخندی؟
پیشنهاد میدم حتما گوش کنید.

13 پسندیده

سلام
من درحال مطالعه داستان خانه ای کنار دریا هستم. فک کنم تا دو سه روزی تمومش کنم.

معمولا یه داستان رو در یک بار تمام نمیکنم بلکه در کنارش داستان های دیگه رو هم میخونم.

16 پسندیده

سلام دوستان :cherry_blossom:

تا فصل ۱۱ کتاب BFG مطالعه شد.

فصل یازده‌ش خیلی جالب بود.

Giants isnt eating each other either, the BFG said. Nor is giants killing each other. Giants is not very lovely, but they is not killing each other. Nor is crockadowndillies killing other crockadowndillies. Nor is pussy-cats killing pussycats.

They kill mice, Sophie said.

Ah, but they is not killing their own kind, the BFG said. Human beans is the only animals that is killing their own kind.

13 پسندیده

چقدر این متن زیبا بود

5 پسندیده

یادش بخیر ما یه استاد داشتیم دانشگاه میگفت: تنها موجود وحشی که خدا آفریده انسانه

8 پسندیده

سلام دوستان
دوتا کتاب از سطح بندی ها خوندم
۱) کریسمس کارول (خیلی ساده)
داستان درمورد پیرمرد پولداری ولی خیلی خسیس و
بی رحمی است که یه شب روح دوستش میاد بهش میگه
که سه تا روح سراغت میاد و هر کدوم از روح ها پیامی برات دارند و …
خیلی داستان جالبی بود خوشم اومد

۲) صدای وحش (ساده)
داستان فوق العاده ای بود خیلی دوسش داشتم
در مورد سگ به اسم باک بود که زندگی آروم و خوبی داشت
اما یه روزی باک رو میفروشند زندگی سختی رو تجربه می‌کنه گرسنگی می‌کشه، شکنجه میشه و کار می‌کنه اما با این حال قوی میشه و تسلیم نمیشه.
البته آخرش معلوم میشه که باک گرگه :grin:
عاشق این کتاب شدم

من دیشب تو شیت گوگل لیست درست کردم کتاب هایی که خوندم رو وارد لیست میکنم و بدونم چند تا کتاب خوندم اینجوری انگیزه ام چند برابر میشه :innocent:

11 پسندیده

سلام پری جان
صوت این کتاب، خوبه؟
چند روزی بود میخواستم برم بخونم ولی نمی‌دونم چرا نرفتم

4 پسندیده

سلام سپیده جونم :smiling_face_with_three_hearts:

صوتش عالیه. این کتاب همه چیزش خوبه. فصلای اولش خیلی هیجان نداشت اما از ده و یازده به بعد فوق‌العاده است. شخصیت غوله هم خیلی جالبه. فقط “ناواژه” زیاد داره که بعضیاشو میشه حدس زد مثل exunckly که منظورش exactly هست، بعضیاشم فک کنم خود نویسنده هم نمیدونه چیه :joy:
البته این ناواژه‌ها هم خللی در فهم کلی کتاب وارد نمی‌کنه‌. با ندونستن معنی لغت هم میشه معنی کلی عبارات رو فهمید.

در کل خیلی کتاب خوبیه حتما بخونش.

میخوام وقتی تموم شد یه تاپیک معرفی براش بزنم.

10 پسندیده

مرسی جونم :rose::rose:
پس از الان برم بخونمش

5 پسندیده

سلام دوستان کتابخوانم
خواستم به مناسبت اختتامیه این تاپیک از همه شما بزرگوارانی که در طول بهار تعهد و استمرارتون رو حفظ کردین و همراه بودین تشکر کنم. به امید موفقیت تک تک شما عزیزان :heart:

14 پسندیده