درکنارزبانشناس آموزشگاه میرین؟

سلام دوستان آیا غیرازاینجاآموزشگاه میرین یاکتاب گرامری بخونین ویاکتاب های لغت هرچیزی که آموزشی باشه دنبال میکنید؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی شب دوازدهم » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

6 پسندیده

خیر فقط بسنده به زبانشناس کرده ام و خودخوانی کتاب های آیلتس و تافل … ضمن تمرین با یک پارتنر …

5 پسندیده

سلام
حتماشمادرسطح بالایی اززبان هستیدکه کتابهای تافل رومیخونید.

4 پسندیده

لزوما این برداشت درست نیست. چون هدفم شرکت توی آزمون هاست مجبورم با چارچوب سوالات و متون آشنایی پیدا کنم. سطح من چیزی بین B1 تا B2 هست. پس نمی تونم بگم حرفه ای هستم توی زبان.
گرامر رو هرگز نخوندم فقط زمان ها رو می شناسم و برخی اصول ساده که همه اونا رو بلدن مثل ضمائر و جملات شرطی
در همین حد.

3 پسندیده

ممنون که توی نقدوبررسی من شرکت کردین
موفق باشین

4 پسندیده

درود بر شما
نه آموزشگاه نمیرم

5 پسندیده

ممنون دوست عزیز :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

سلام @yapo
من تا حالا رنگ کلاس زبان رو اصلاً ندیدم.
قبلاً از کتاب های لغت، اصطلاح و گرامر و … استفاده می کردم.
ولی الان چند ماهه تقریباً فقط به انگلیسی گوش می دم.
مخصوصاً کتاب های بخش زیبوک.
مربی ها و مجرب ها من رو بشدت کتابخوان کردند.
دستشون درد نکنه.

7 پسندیده

موفق باشی عزیزم :wink:

5 پسندیده

دلام :neutral_face:
والا بجز پادکست های all ears English podcast که از زبانشناس گوش میدم (روزی یه دونه )
روزی پنجاه تا هم لغت از پی دی اف ۵۴۰ که از نت دانلود کردم حفظ میکنم
یه دونه کتاب گرامر این یوز دارم که امروز فردا میکنم شروعش کنم

5 پسندیده

سلام
خوده من علاوه براین اپلیکیشن که کمک کنندس خداییش
چون من خیلی درگیرزبانم کتاب میخونم اخبارانگلیسی گوش میدم تویوتیوب فرندزروبازیرنویس انگلیسی میبینم حیلی هرچی خلاصه انگلیسیه دارم ترکیبی میرم جلو ببینم چی پیش میاد .اماکاره من که درست نیست چون همه چیزه زندگیم وقف زبان شده بقول خونواده کونتیجش.تاببینم اخرش چی میشه :smile:

5 پسندیده

سلام
من هم زمان با زبانشناس کلاس های کانون زبان ایران میرم
:blush::blush::blush::wink::wink::wink:

5 پسندیده

من خیلی بچه بودم آموزشگاه رفتم. هیچ وقتم گرامر نتونستم یاد بگیرم از هیچ کتابی.
تو تالار چندین تا مقاله و تحقیق و درس آموزشی هست که میگه اصلا درست نیست گرامر بخونید یا لغت تک کلمه ای حفظ کنید . ( چی ازین بهتر :smile: من وقتی مطمئن شدم همچین کار اشتباهی هم نکردم هیچ وقت سراغ گرامر سطح متوسط به بالا نرفتم خدا رو شکر کردم ) سطح ساده لازمه که متوجه فعل و فاعل و مفعول و زمانها بشیم.
دقت کنید بچه های کوچولو که گرامر اصلا بلد نیستن ولی میتونن حرف بزنن و بفهمند !!! با گوش کردن و تکرار حرفای بزرگتراشون. :hugs:

7 پسندیده

سلام ،خیر منم به آموزشگاه نمی رم کلی درکنار اپلیکیشن زبان شناس داستان انگلیسی ام می خونم

6 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالیی باشه
اره بنده کلاس زبان میرم از وفتی کرونا اومد تعطیل شده
میخوام ول کنم ولی نمیدونم کار خوبیه یا نه
اخه میترسم کلاس رو ول کنم اینجا هم به جایی نرسم

5 پسندیده

سلام من خودم کلاس هم میرم به نظر بنده کلاس رو برین همزمان که زبانشناس رودنبال میکنید چون ممکنه بعدابه هردلیلی پشیمون بشید چراکلاسوول کردم
کلاس همون که رقیب میبینی به صورت غیرمجازی وپیشرفت ادم دستش میادازاین بابت خیلی عالیه

3 پسندیده

اره دوست عزیز منم تو همین فکر بودم
کلاس رو تایه حدی بریم در کنارش از اپلیکیشن زبانشناس استفاده کنیم من خودم با این روش ها و راه های اقای کشاورز خیلی پیشرفت کردم واقعا دمش گرم طوری که معلم بعم گفت این همه روش و اعتماد به نفس رو چجوری به دست اوردی

2 پسندیده

من تازه اشناشدم بازبانشناس امیدوارم منم پیشرفت داشته باشم اینجا😌

4 پسندیده

:grin::grin::grin: پیشرفت میکنین اینو. بهتون قول میدم ببخشید میشه بگین چند وقته میرین کلاس زبان من خودم یه ۷ ماهی میشه

2 پسندیده

والامن رفتم ونرفتم یعنی بصورت پیوسته نرفتم سه مارفتم ول کردم خودم نشستم خوندم ۹ماه رفتم خودم بازنشستم خوندم داستانی بود :smile:درکل دوساله دارم میرم کروناتموم شه این دفعه کلاسو ول نمیکنم من خیلی غیرکلاس فعالم وفعالیت میکنم اشتباهه البته
امامن خیلی بیشترازهم کلاسیام میتونم وقتی متنو میخونم راحت بفهمم بدون ترجمه فارسی

3 پسندیده