تزریق فوری انرژی مثبت به تالار

نه رفتم کتاب میخوندم من نخوابیدم هنوز ساعت 4:54 دقیقه اس :expressionless::expressionless::joy:

6 پسندیده

اصلا این چشما رو هم نمیره !!! چراشو نمیدونم
@elahehvelayati
منو الهه جونو میبرن چشمامونو میدوزن آخر :joy::joy:

6 پسندیده

خخخخخخ :clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

سلام آقا فرزاد عزیز :rose: @Farzad_Poodineh :rose:
نمیخواستم مطرح کنم این بحثو ولی کاش این مورد اتفاق نمی افتاد برام اینجا، چون تنها انرژی منفیِ من همین مشکل هستش
توو تالار، دو سه بار ضد حال خوردم اونم ب خاطر اعتماد بی جام ب فردی ک استحقاقِ اعتماد منو و دوستیه منو نداشت
(یکی از دوستان عزیزه منم تو تالار مشکل مشابهِ منو با همین فرد پیدا کرد و تجربه ی مشترکمونه)
کسی ک تو تالار فرشتس ولی کُلّی داستان درست میکنه پشتِ صحنه و میاد خصوصی فوشای ناجور میده میره! این بَد تر از مشکلات عَلَنیه تالاره ب نظر من! دو سه بار خواستم اطلاع بدم ب مدیرا ک این اتفاق میوفته اینجا و این خانوم بی احترامی میکنه تو خصوصی و داستان درست میکنه تو تالار (حضور همچین فردی ن تنها برای من برای اَپ هم خوب نیست) ولی با خودم گفتم بهتره حِرفه ای برخورد کنم و ب زحمت نندازم کسیو تقصیره اَپ ک نیست! هر کجا ممکنه ب خاطر آدمای بی ملاحظه دلخوری پیش بیاد! و نادیده گرفتمش! ولی کلاً دِل چِرکین کَرده مَنو ب اَپ و ب قولِ شما شده انرژی منفیه شخص من و دوستم ک اشاره کردم!
ما هم از سر دلسوزی و مُدارا کاری ب کارش نداشتیم!و بیخیال شدیم کلاً!
امیدوارم ایشون رو هم خدا هدایت کنه تا اطرافیانش (حتی تو مجازی) از انسانیّت نا امید نشن!
گفتم ک بدونید لزوماً تو تالار نیس، پشت صحنه ی تالار ممکنه خعلی چیزا پیش بیاد. مثل خودم و دوستم. ولی الان ک با خودم فک میکنم اصلاً هیچ ارتباطی ب خودِ اَپ نداره! ما خودمون نباید با کسی ک تکلیفش با خودشم معلوم نیست و ظرفیت نداره وارد دوستی میشدیم.ایراد از ما بود.

و این قسمت :rose: آقا فرزاد :rose: من فقط اون دوستِ آلمانیمونو راهنمایی کردم ک چطور اینجا فید بک میدیم! من پشیمون نیستم چون کار اشتباهی نکردم! ب عنوانِ کاربری ک دو ساله داره از زبان شناس استفاده میکنه خواستم راهنماییشون کنم ک بدونن فضا اینجا چطوره و با فوش دادن فید بک نمیدیم حتی اگ متنفّر باشیم از چیزی و از نظر ما بَد باشه و خیلی هم خوب متوجهشون کردم. :slight_smile: طرز حرف زدنشون خارج از حدِّ تحمل بود و واقعاً رفت تو مخم :unamused: منم اگر اشتباهی کردم و درست رفتار نکردم کسی ک اینجا تجربش بیشتره راهنماییم کنه من خوشحال میشم و خودمو اصلاح میکنم. ولی کلاً مِن بعد سعی میکنم حرفِ غیر مرتبط با زبان نزنم اینجا و شاید اصلا دگ حرفی نزنم :joy::raised_hand:

:clap::point_up: دقیقاً منم این کارو کردم دگ :unamused: گفتم مثبت نظر بدین لطفاً !! یا فوش ندین حداقل :joy:
ولی بهتره بزرگانِ تالار این کارو کنن من خودم ب شخصه دگ حرفی نمیزنم، تو این مورِدَم گفتم رفت تو مُخَمممم :grimacing: :woman_facepalming:

17 پسندیده

:rose: @Farzad_Poodineh :rose:
همیشه گفتم بازم میگم عاشق این برنامم و بهتر از این برنامه پیدا نکردم و نمیکنم
و ب خاطر وجودِ اساتیدی مثل آقای ناصری و شما آقا فرزاد و پری خانوم گل و آقا کامبیز عزیز و علاقه ی قلبیم ب شما عزیزان و پذیرفتنِ اینکه همه جا همه جور آدم هست، خوبو بَد، این ناراحتیارو فراموش کردم و ذرّه ای از علاقم ب این برنامه کم نشده و نمیشه؛ و آدمای مردم آزار رو هم میسپارم ب خدا ک بهترین جوابارو فقط خدا میده.
تمام تلاشمم میکنم کاربر خوب و مفیدی باشم برای اَپ و اگر در این دوسال نبودم ب احترام این تاپیک تمامِ سعیمو میکنم ک در آینده باشم. :pray::rose:

این قلبم :blue_heart: برای همه ی دوستانِ زبان شناسیه گُل و مهربونم :rose:
من از حرفای این چنینی خوشم نمیاد :woman_facepalming: ولی خواستم بگم ک ن تنها تو تالار بلکه پشت صحنه هم ممکنه اتفاقایی بیفته ک این تقصیره اپ دگ نیس! خودِ آدم باید مدیریت کنه روابطتشو و ب هر کسی نزدیک نشه. پیامم پاک میکنم از اینجا فقط تَهِ دلم مونده بود گفتم بگم :+1:
از من غُر نَدیدین دگ هم نمیبینید تآمآم :grin::raised_hand:
ب جز این مورد من از تمامِ این اَپ و تَک تَکِ دوستانِ گلم جز محبّت و انگیزه و کمک چیزی ندیدم و دست بوسِ تمامی اساتید و افرادی هستم ک این اَپ رو راه انداختن و ب بهترین شکلِ ممکن دارن ادارش میکنن و اجرتون با خدا باشه ان شاء الله :pray::blue_heart::rose:
امیدوارم زبان شناس همیشه پایدار و برقرار باشه و هر روز پیشرفت کنه، پیشرفت من تمام و کمال ب این برنامه بستگی داره.
پیش ب سویِ انرژی مثبتِ شدید :stuck_out_tongue_winking_eye::blue_heart::rose:

18 پسندیده

سلام نازی خانوم :rose:
بله، برخی مواقع این موارد اجتناب ناپذیره و حتی در یک خانواده ی خیلی کم جمعیت هم این مشکلات پیش میاد، اما از این به بعد به صورت دسته جمعی تلاش می کنیم تا انرژی (همینطور افراد) منفی رو تا حد ممکن به سمت و سوی بهتر شدن سوق بدیم و در صورت مقاومت و تداوم در اشتباهشون، کم رنگشون کنیم.
و اینکه در این مورد درکتون می کنم، چون برای خود من هم در همین تالار بار ها پیش اومده، اما وجود این دسته از آدم ها باعث رشد شخصیم شدن. که به فال نیک می گیرم.

من هم همراه شما، در راهنمایی اون آقا حضور داشتم و اسکرین شات معنی چیزی که گفته بود رو براش فرستادم اگه یادتون باشه.

قبول دارم

به این افراد میگین Toxic، دوری جستن از این دسته از آدم ها باعث میشه زندگی شیرین تر بشه، توصیه ی من به عنوان یک دوست اینه که از این به بعد بی محلی کنید به این افراد، که هم محیط تالار تشنجی نشه، و همینطور خودمون به عنوان کسی که هر روز به اینجا مراجعه می کنیم، با آرامش از تالار استفاده کنیم.

میدونم، دیدم، کاری که کردین هم کاملا بدون بی احترامی و کاملا بزرگانه بود.

امیدوارم بسپرید به من این مسائل رو
اگه لینک پیام فردی که شر درست کرده رو برام بفرستید، خودم فیلترش می کنم.
دیگه دلم نمیخواد کسی یا چیزی، حداقل در سطح عمومی تالار روی مخ دوستانم بره. چون تداوم حضور انرژی (افراد) منفی باعث سمی شدن محیط تالار میشه.

ممنون از اینکه در این چالش همراه من هستین. :blue_heart: :rose:

13 پسندیده

اینجا اینستاگرام نیست که یکی فحش بده و بذاره بره
لطفا، اگه مشاهده کردید پرچم بزنید و اطلاع بدین و یا خودتون عمل کنین. ما هم هستیم، میتونین رومون حساب کنین :slightly_smiling_face:

اینجا یه محیط خانوادگی هست،این نکته اینجا رو دوست داشتنی می‌کنه
جایی که از همه شبکه های اجتماعی بزنی و به اینجا توجه کنی
به افرادی که برات ارزش قائل میشن و احترام میگذارن بهت و اونها هم احترام و ارزش خیلی زیادی برات دارن
.
همه میتونن از تالار زبانشناس استفاده کنن
یه بچه دهه ۹۰ ای هم می‌تونه اینجا حضور داشته باشه

11 پسندیده

ایول :clap: :+1:

دقیقا همینطوره، خیلی از مشکلاتی که در زندگی پیش میاد تقصیر خودمونه.

اتفاقا خواهش میکنم، بذارید باشه، چون نکات مهمی تو صحبت هاتون هست که مطمئنم دوستان دیگه هم استفاده میکنن

11 پسندیده

دقیقا، ایول، بهترین حرکت گزارش کردن این موارده

دقیقا

زدی تو خال

9 پسندیده

ببخشید قصد نداشتم در این بحث شرکت کنم اما لازم دیدم یکی از امکانات تالار رو معرفی کنم که شاید کمک کنه
در تنظیمات شما می تونید در قسمت کاربران با وارد کردن نام کاربری فرد مورد نظر پاسخ ها و اعلان ها در مورد یک فرد رو محو کنید. اگر لازم می دونید می تونید از اون استفاده کنین
ممکن به حرف های کسی حساسیت برای ما پیش بیاد و این طبیعی و بهترین کار دوری و حذف اون فرد در این شرایط هست. امیدوارم این اتفاقات منفی اینجا تکرار نشه.

10 پسندیده

مخلصیم :cherry_blossom:

6 پسندیده

دقیقا آقای سبحانی
این هم خیلی میتونه کمک کننده باشه

12 پسندیده

ممنون بابتِ این حرفِ قشنگتون
ب کار میگیرم این رَوِشو :pray::rose:

بله دستتون درد نکنه :star_struck:

درسته
اصلا بهتره شما بزرگان تالار این موارد رو پیگیری کنین
دگ تکرار نمیشه از من این حرکت مطمئن باشید :pray::rose:

صد در صد این بهترین کاره
ب رویِ جفت چشمام :rose::pray:

ممنون از شما ک انقد خوبین :crown: آقا فرزاد :crown:
و ببخشید اگر این صحبتارو مطرح کردم دِلِ پُری داشتم و این تاپیک مرتبط ب مشکلم بود.
ولی پاکش میکنم پیاممو ک بَدی نمونه از ما :stuck_out_tongue_winking_eye::raised_hand:

اینو الان دیدم :grin::raised_hand:
چشم چون شما میگین پاک نمیکنم :rose:

8 پسندیده

علی آقا داستان خعلی پیچیده تر از اینا بود :relaxed:
ولی ممنونم از حمایتتون :rose::pray:

واقعا همین طوره :pray::rose:

بله درسته
ممنونم از کامنتتون :rose::pray::rose:

7 پسندیده

چشمتون بی بلا :rose:

اتفاقا کاشکی همه ی دوستان هر مشکلی داشتند اینجا میگفتن که براشون تدبیر اندیشیده بشه. ممنون که با ما به اشتراک گذاشتید صحبتاتونو

من یه عضو خیلی کوچیک تالارم

9 پسندیده

واقعا ببخشید، نمی دونم اون تاپیک رو دیدم یا نه؟ :sweat:
کاش می‌دیدم و من پرچم میزدم برای نظارت بیشتر :pensive:

خواهشمندم :pray::slightly_smiling_face: :hibiscus:

7 پسندیده

سلام آقای سبحانی :rose:
ممنونم از راهنماییتون :rose: :pray::rose:
بله هم من هم دوستم همین کارو کردیم اخیراً
چیزِ خوبیه :relaxed::+1:

واقعا همین طوره که میفرمایید
این بهترین کاره :+1:

منم امیدوارم :rose::pray:

8 پسندیده

من در جریان صحبتی که نازی جان کردند بودم البته اواخرش متوجه شدم که دیگه دیر شده بود :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:امیدوارم از این مدل مشکلات دیگه به وجود نیاد :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::blossom::hibiscus::hibiscus:

10 پسندیده

نه مشکل تاپیکِ خاصی نبود
ی مشکل مشابه برای من و یکی از بچه های تالار با ی فردی اینجا پیش اومده بود.

:bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

8 پسندیده

پرچم زدن، آقای ناصری که معمولا سرشون خیلی شلوغه رو متوجه میکنه
خیلی بهتر میشه اگه لینک این دسته از موارد رو به پی وی من بفرستید

11 پسندیده