تزریق فوری انرژی مثبت به تالار

نفرمایید
شما اُستاده مایین :rose: :crown: :rose:

ممنونم ک وقت گذاشتین و پیاممو خوندین پاسخ دادین :bouquet:

:crown: @Farzad_Poodineh :crown:

10 پسندیده

سپاس از راهنمایی شما :smiley: :sunflower: :rose:
بله حتماً

7 پسندیده

ان شاء الله همین طور میشه :heart: ب لطف تاپیک آقا فرزادِ عزیز و همکاری خودمون
:rose: @Farzad_Poodineh :rose:
میترا خانومِ دوست داشتَنی حضور افرادِ خوش قلب و ماهی مثل شما این بَدیارو کمرنگ میکنه برای من …

من خعلی دوستتون دارم :heart:

11 پسندیده

به قول یکی از دوستان که بالاتر پستشون هست
این دفعه دیگه از رفعت اسلامی و این چیزا خبری نیست
شمشیر رو از رو بستم :slightly_smiling_face:

10 پسندیده

دقیقا
حضور ایشون در تالار بمب انرژی مثبته :rose:
از هر پستشون کلی انرژی مثبت میباره
امیدوارم همیشه مثل یک خواهر بزرگتر سایه شون بالاسر تالار باشه :pray:

12 پسندیده

تخفیف بی تخفیف :name_badge:
حتی برای خودمون :sunglasses:
همه به گوش هستیم فرمانده :guardsman: :guardswoman:

8 پسندیده

دقیقا

کوچیکتم

10 پسندیده

سلام عزیزدلم :sunflower::blossom::rose::sunflower::hibiscus::tulip:روزت سرشار از شادی و لبخند خوشگل من :hibiscus::sunflower::blossom::rose::sunflower::hibiscus:فدای داری خانم گل :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::blossom::hibiscus:دل به دل راه داره قربونت بشم :tulip::hibiscus::sunflower::rose::blossom::sunflower::hibiscus:من هم خیلی خیلی دوستتون دارم عزیزدلم :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::blossom::hibiscus::tulip::tulip:عزیزم قلب خودت سرشار از مهر و محبت که من رو مثل خودت میبینی فداتبشم :hibiscus::sunflower::blossom::rose::blossom::sunflower::tulip:امیدوارم رنگ زندگیت شاد و آدمهای اطرافت سرشار از مهرو محبت باشه نازنیینم :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::rose::blossom::hibiscus::sunflower::blossom:و دیگه کدورتی برات پیش نیاد خوشگل خانم :sunflower::blossom::blossom::blossom::hibiscus::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower:

10 پسندیده

واقعاً :heart_eyes::heart:

بله ان شاء الله خدا سلامتی بده ب میترا خانومِ عزیزم و حضورشون همیشگی باشه :heart: @mitra9 :heart:

10 پسندیده

عزیزِ دِلَمین :heart::heart_eyes:

:pray: بودَنِتونو شُکر :pray:

:heart: @mitra9 :heart:

9 پسندیده

نفرمایید…من انگشت کوچیکه شما هم نیستم :scream:
اینجوری میگید که دیگه پست های شما رو جواب ندم؟ :sweat:

9 پسندیده

لطف و محبتتون بیکران و نمیدونم چطور جوابگوی این مهر و محبتتون باشم :tulip::hibiscus::sunflower::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::blossom::rose::rose::blossom:شرمنده ام کردیند :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::sunflower::hibiscus::hibiscus::blossom: :hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::sunflower:من ۱قطره ی کوچک بیشتر نیستم اگه انرژی مثبت و شادوخوشایندی هست از شما و بچه های تالار میگیرم و تک تکتون برام ارزشمند هستیند و اصلا دوست ندارم کسی حس بدی داشته باشه :tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower:سایه شما و دیگر عزیزان بر سرتالار بمونه و ماندگار باشه و شاهد دلخوری هیچکدومتون نباشم :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::sunflower::hibiscus::hibiscus:

9 پسندیده

تاج سر و نورچشم هستی عزیزدلم :hibiscus::sunflower::blossom::rose::sunflower::hibiscus::tulip::tulip::sunflower:خداروشکر که ماهم شماروداریم خوشگل خانم من :tulip::hibiscus::sunflower::rose::rose::blossom::hibiscus::hibiscus::tulip::sunflower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::sparkling_heart::heartpulse::sparkling_heart::heartpulse::heartpulse:

7 پسندیده

خواهش میکنم
این چه حرفیه

شما تاج سرید

10 پسندیده

خدا محافظ سرتون و جسم و روحتون باشه تروخدا نفرمایند من بیشتر شرمنده میشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::rose::blossom::sunflower::hibiscus:من دیگه رفتم در افق محو بشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::rose::rose:لطف و محبتتون آسمانی ست :tulip::hibiscus::sunflower::rose::rose::rose::blossom::hibiscus: برای شما و همه ی عزیزان شادترین آرزوها و ارامش رو در سرتاسرزندگیتون از خدا خواستارم :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::sunflower::hibiscus:

9 پسندیده

خب من اومدم که از سخنان عالیم بهره مندتون کنم. ( نام دوم او فروتن است).

من این چند سال چیزی رو متوجه شدم که شاید لازمه دربارش صحبت کنیم.

من دو تا نقطه ضعف داشتم و حتی الانم دارم ولی داره بهتر میشه.

۱. اینکه شدیدا عصبی میشم
۲. جواب هر احمقی رو‌ میدم. در واقع کنترل رو دهانم رو گاها از دست میدم

اولین مورد برای من دردسر ساز بوده. چون گاها بابت یه چیز کوچیک اونقدر عصبی شدم که پلهای پشتمو خراب کردم. عصبانیت من یا صفره یا صد. که بسیار فاجعه بوده تا الان

این عصبانیت باعث شده گاها به مورد دوم بر بخورم. یعنی هر کسی که چرت و پرت میگه رو جوابشو بدم. که نه تنها مشکلی رو حل نکرده بلکه بهش اضافه هم میکنه.

معمولا اشخاصی که حرف حساب حالیشون نمیشه رو باید خمار نگه داشت. وقتی پاسخ بدی دیگه این داستان تمومی نداره.

خداوکیلی تو محیط تالار من سعی کردم شخصیت درستی ارائه بدم و به کسی توهین نکنم. اشتباهاتی داشتم که منکرشون هم نیستم. هر کسی با من مشکل داشته باشه میتونه تو خصوصی مشکلاتش رو با من برطرف کنه و اگه کینه ای چیزی بوده حتی حاضرم عذرخواهی کنم. اما وقتی کسی خودش رو یک درصد مقصر ندونه و انگشت اشاره رو بگیره سمت من، پس همون سکوت بهترین گزینست یعنی مورد دوم رو بزارم کنار که داستان از این بیشتر کش پیدا نکنه. پس سکوت من دلیل بر این نیست که بلد نیستم پاسخ بدم. بلکه نیازی نمیبینم پاسخ بدم.

اون گزینه mute هم من زیاد استفاده کردم.

پس شما عزیزان هم اگه این نقطه ضعف ها رو دارید سعی کنید روشون کار کنید چون ممکنه رو زندگی آیندتون تاثیر منفی بزاره. چ زندگی مشترک، چ شغل و زندگی اجتماعی و…

26 پسندیده

:clap::clap::clap::clap: :+1::rose:

واقعاً عالی بود
:rose: @YoKambiz :rose:

11 پسندیده

شما نگین های تاج هستین

ادامه ندیم جناب @Farzad_Poodineh :sweat_smile:
به سوراخ جوراب میرسیم ها :grin:

11 پسندیده

خیلی خوب بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
حقیقت همینه
آدم نباید با هر کس و نا کسی اهمیت بده