شروع چله ی دوم (لطفا پست شماره ی 61 خوانده شود)

درست میگید حواسم ب این مورد نبود
همیشه دلم میخواست روزانه این کارو انجام بدم ولی تاحالا اونجوری ک خواستم پیش نرفت.ب نظر شما چ کاریو میشه جایگزینش کرد؟

5 پسندیده

همین کار خوبه…پیاده روی که جایگزین نداره…روحِ جسم رو تازه می کنه!

من خودم می خوام تو حیاط خونه این کار رو انجام بدم…همراه با گوش دادن به زبان

خیلی وقته که پیاده روی خونم اومده پایین…چه با اپلیکیشن و چه از جنبه پیاده روی و تفریح صرف

7 پسندیده

هیچکی انتخاب نشدد؟ :sweat_smile:

4 پسندیده

پس همین کارو میکنم :ok_hand:
مورد اخر هم خودم براش ایده خاصی ندارم هنوز ک ب چ صورت انجامش بدم‌
حالا اگه کسی بود ک پارتنرم بشه همفکری میکنیم

6 پسندیده

:thinking:

من به عنوان کسی که شاید قرار نیست پارتنرتون شه…صرفا خواننده متن :joy: پیشنهادات زیر رو براتون دارم:

می تونین یه تاپیک (یا حتی تو وبلاگ تون) ایجاد کنیدو بسته به نیاز/علاقه تون خودتون رو ملزم کنید روزانه/؟ چند سطری رو به انگلیسی بنویسید…در مورد خاطرات روزانه، چیزایی که از منابعی که گوش دادید یا هر نکته ای که می تونه براتون جالب باشه رو بنویسید…به زبون خودتون.
حتی می تونید از موضوعات و پرسش های این سایت استفاده کنیدو در اون مورد بنویسید اگه چیزی به ذهن تون نرسید…در مورد خود واقعی/خیالی خودتون

5 پسندیده

نمی دونم چرا؟
اما بعد از نوشتن در این تاپیک حس بدی دارم‌…
انگاری کل انرژی ام رفت
شنیده بودم به بقیه نگین چی کار می خواین بکنین اما باور نکرده بودم…
پیام هام رو پاک کردم با اجازه تون…

4 پسندیده

شاید بسته به شخص و اطرافیان و هزاران دلیل دیگه می تونه باشه

یادمه چند روز پیش @ala …هورا…بالاخره یه آی دی دیگه رو درست نوشتم :upside_down_face:
هم در مورد این مساله یه مطلب گذاشتن…نظر شما رو داشتن (اگه درست یادم باشه) ولی به دلایلی تغییر عقیده دادن

به هر حال، من انتخاب کردم که عنوان کنم
و شما هم، به این نتیجه رسیدید که نباید

خیره…این جور مواقع، فکر می کنم می گن: الخیر فی ما وقع

3 پسندیده

حتما بکار میگیرم

4 پسندیده

متاسفم

3 پسندیده

نگران نباشید…هر پیامی، پیامی داره همراش :star_struck:
اومدن تون با خودتون بوده…رفتن تون هم همین طور.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
جالبه…منم امروز صبح افتاد به ذهنم که ظاهرا هیچ کدوم از بچه ها پایه شرکت تو این چله نیستن…یه درسی که بیشتر از همیشه نتایج ش داره روم تاثیر می ذاره، اعتبار (البته می دونم شاید اینجا مفهوم درستی نداشته باشه ولی خب…یه چیزی تو همین مایه ها) و اعتماد به ذوق و شوقیه که نشون دادن آدمای دوروبرم تو دنیای واقعی…و تقریبا همیشه هم به این نتیجه منجر شد که به خودم گوشزد کنم که “کار خودت رو منوط به …یکی دیگه نکن…راه خودت رو برو”

پس، واقعا مهم نیست.
نه تنها من، بلکه هر کس دیگه ای از اینکه همراه/پایه ی خوبی داشته باشه لذت و انرژی می گیره
ولی با این حال، حتی اگه ok رو هم شمای نوعی بدیدو وسطاش به قول معروف جا بزنید، من هستم…تلاشم رو می کنم که قدرت خودمو به خودم نشون بدم…مثل خیلی قبل ترها
:heart_eyes: :two_hearts: :sparkling_heart: :heartbeat: :partying_face: :upside_down_face:
همه این شکلکا با کمال عشق، تقدیم به روح خدا
(فکر کنم اولین باره که دارم تو تالار از شکلکای heart استفاده می کنم :upside_down_face: :joy:)

پیش به سوی رهایی

:flight_departure: :airplane: :rocket:

امیدوارم بتونم امشب تاپیک شروع چله فردا رو بزنم…روزگار همگی به خیر :evergreen_tree:

6 پسندیده

:ok_hand:
حرفاتون کاملا درسته.من الان ی پارتنر دارم ک از فردا گزارش کارو براهم میفرستیم ب درخواست خودشون قرار شد اینجا نذاریم.
من جز این شش مورد چن تا کار کوچک دیگه هم تو برنامم هست ک قراره با خواهرم تو این چهل روز انجام بدم ک ربطی ب زبان نداره
و ازشما ممنونم بابت تاپیک خوبتون ک این انگیزه رو در من ایجاد کرد :rose:

6 پسندیده

سلام و خدا قوت به شما
به نظر منم ادم هر چی فقط و فقط ب خودش تکیه کنه نتیجه ی بهتری میگیره
هر وقتم انگیزش کم شد و خسته شد
اینجا
ینی همین تالار
پر از انرژی های خوبه که داره انتظارشو میکشه
امیدوارم اون دوستمون هم ک ناراحت شدن هر چه زودتر با قدرت پیش برن
انرژیا بالا باشه
من که وقتی تو اوج ناامیدی باشم همین که میام اینجا تو تالار لبریز از انرژی های خوب و مثبت میشم
اصن یه هاله ی سبزی اینجا هست :grinning:
بلند شین شرو کنید
ازین تعطیلات زورکی تا میتونید استفاده کنید
افرین :rose::rose::rose:

7 پسندیده

سلام

5 پسندیده

سلام
چالش بسیار خوبی است فقط سوال اینکه من سطحم c2 هست ایا میتونم شرکت کنم و اینکه چطور???

6 پسندیده

سلام.
امیدوارم بتونم درست توضیح بدم چون امروز روز آخر … بودو متاسفانه خیلی خیلی زل زدم به لپ تاپ
با پیش فرض اینکه پست اول این تاپیک و پست اول تاپیک شروع چله رو دقیق خوندید :face_with_raised_eyebrow: :joy:

خلاصه پاسخ ها…که مطمینا کفایت خواهد کرد

موفق باشید :palm_tree:

5 پسندیده

منم اهدافمو منتقل کنم اونیکی تاپیک و گذارش بدم روزانه؟

5 پسندیده

What’s the matter? PlZ explain :thinking:

4 پسندیده

سلام.

یادمه شما گفته بودید که پارتنرتون رو انتخاب کردید.خداروشکر که تو این تاپیک تونستید طرفین همدیگرو پیدا کنن :partying_face:…من جای شما باشم خودمو ملزم به گزارش دادن به چند نفر نمی کنم.؛ برا یه موضوع واحد…به هر حال، تصمیم با خودتونه.
همه چیز تو تاپیک جدید توضیح داده شده

سلام…
یکی از بچه ها که علاقه مند بودن تو شرکت در این ترکینگ…اهداف شون رو نوشتن…اما بعد از اون، اظهار پشیمونی کردن از بیان کردن اهداف شون مقابل دیگران و اینطور نوشتن

یادم اومد که شما هم چنین چیزی رو قبلا گفته بودید…خطاب به well-read تالار mstf?
ولی خب، شما خلاف دیدگاه قبلی تون عمل کرده بودیدو تصمیم گرفتید در مورد اهداف تون بنویسید

همین :smile:

6 پسندیده

چقدر جالبه این اقدامتون.
براتون آرزوی موفقیت دارم. :rose:
دلم واسه چالش عادت های مفیدی که در گذشته داشتیم تنگ شد :grin::woman_facepalming:

5 پسندیده

سلام.

متشکرم. سلامت باشید.

امیدوارم به زودی قدمی برا آروم کردن دلتنگی تون بردارید. :cactus:

4 پسندیده