کسی هست عربی بلد باشه؟

افرین به ارادت و تلاشت :muscle::muscle::muscle::muscle: یه دستی به سر من بکش
:blush::blush::blush:
اگه از اوردن اطلاعات کنکوریت ناراحت شدی بم بگو پاک کنم پیاممو :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

6 پسندیده

ممنون :rose:

مشکلی نیست

6 پسندیده

عیبی نداره! :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:
می ری دانشگاه، مثل من درسخون می شی! :joy::joy::joy:

عزیزم من از سوم دبیرستان تا دکتری، نمره هام همه دیگه خوب بوده. :sunglasses::sunglasses::joy::joy::joy:
دقیقاً از سوم دبیرستان سرم به سنگ خورد، دیگه درس خون شدم! :joy:
به جان خودم :joy::joy::joy:

6 پسندیده

کلا دانشگاه و درس به هیچ دردی نمیخوره :relaxed: :upside_down_face:

10 پسندیده

من یه دختر عمه دارم … لیسانس زبان داره … یه کلام نمی تونم باهاش انگلیسی صحبت کنم!!! :joy::joy::joy:
زینب @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: باورت می شه؟! :joy:

7 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: اره خب هنوزم هستم

5 پسندیده

خب چطوری پس دکتر شم؟؟

5 پسندیده

کلا دانشگاه و درس به هیچ دردی نمیخوره
اره به ویژه اگه :afghanistan:افغانی :afghanistan: باشی اصلا درس نخونی سنگین تره
چون اصلا انگار نه انگار هستی تو مدرسه :pensive::pensive::pensive::persevere::persevere::persevere::pensive:
باید خودت فرمون رو بگیری دستت حواست جمع باشه به درس مثل همون ۷ دلیل عدم موفقیت در کلاس زبان ها
:iran::heart::afghanistan:

10 پسندیده

من خودم یه چیزی رو صادقانه بگم @fatemeh74 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: حالا که بحثش افتاد.
اگه زمان به عقب برمی گشت و تو سن تو بودم … دیپلمم رو که گرفته بودم، درس رو ول می کردم.
حالا من پولی بابت شهریه و اینها ندادم. ولی دانشگاه ام و استاد هام، بیشتر افسرده ام کردند! خیلی از دوستام و همکلاسی هام تو هر مقطعی، این حس رو دارند.

9 پسندیده

:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face:
والا ما هم یه مدیر داریم هی میگه من لیسانس زبان دارم
هیچی نمی تونه بگه

5 پسندیده

چرا ول میکردی؟؟؟؟
به من ساده بگید یکم

2 پسندیده

این دید خودتونه
من یه هم دانشگاهی افغانی داشتم واقعا دختر خوب و مؤدب و موفقی بود همکلاسیام میگفتن که چرا باهاش می‌گردی اون افغانی هستش و اینا…
منم برگشتم بهشون گفتم شماها اگر برید آمریکا همین دید رو دارند برمیگردند بهتون میگن فلانی ایرانی و …
پس ملیت و مذهب و… اصلا مهم نیستند فقط خودمون مهم هستیم هممون از یه خاک بوجود اومدیم به همون خاک هم برمیگردیم . :rose:.
مثبت باشیم :bouquet::cherry_blossom::hibiscus:

13 پسندیده

من حرف استاد کامبیز رو واقعا قبول دارم @YoKambiz تو ایران مدرک تحصیلی به هیچ دردی نمی خوره اینجا فقط باید مهارت داشته باشی تا به ی جایی برسی
ولی مثلا تو کشورای خارجی مدرک تحصیلی خیلی بدرد بخوره

5 پسندیده

اصلا نژاد پرستی خیلی بده
متنفرررم از این کار دمت گرم سپیده :kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

8 پسندیده

بیا … بفرما! نمونه عینی!
خواهر زاده همین دختر عمم مشکل زبان داره می یاد پیش من.
یه بار سر این قضیه، دختر عمم با خواهرش دعواش شد که چرا بچت رو برای زبان، می بری پیش الهه؟!

6 پسندیده

وااااا :unamused::unamused::unamused: لیاقت میخواد پیش الهه رفتن

4 پسندیده

بخدا همین دختر عمم تا یه سال سر این قضیه با من و خواهرش قهر بود!
دقیقاً من این وسط چیکاره بیدم؟! :joy::joy::joy:

5 پسندیده

خیلی ممنون دوست عزیز شعور و فهم شما خیلی بالا هست واقعا مرسی دوست گرامی. من خودم همین جا به دنیا اومدم همین جا بزرگ شدم دین بنده هم مثل شماست.
ولی خب بعضی ها فهم و شعور مثل شما رو ندارن و الکی با حرفاشون اصابه ادم رو خراب میکنن
:iran::heart::afghanistan:

9 پسندیده

این همه بزرگتر دارن می گن دانشگاه به خودی خودش خوب نیست.
همه دارن دلیلش رو می گن.

6 پسندیده

شما به حرفای هیچکس ارزش و بها ندید
مهم نیست کجا بدنیا اومده باشی!
مهم نیست اهل کدوم شهری !
بالا شهر یا پایین شهر!
مسیحی یا مسلمان!
رنگ پوستت سفیده یا برنزه!
خوشگلی یا متوسط!
مهم اینه انسان باشی و درونت پر از حس خوب و حرفای خوب باشه با کارات و حرفات مبادا به کسی صدمه بزنی یا تهمت و قلبی رو خدایی نکرده بشکونی
و این باطن خوب ربطی به اون چیزایی که بالا گفتم نداره
اینایی که گفتم رو از @a.bayani
یاد گرفتم

12 پسندیده