ایده های من درباره بهتر کردن زبانشناس 🛑

خب بحث فقط این نیست که بتونیم توی دیکشنری جست و جو کنیم یا نتونیم گفتم که بتونیم اون رو به جعبه لایتنر اضافه کنیم این نمیشه

2 پسندیده

این سایت میزان طبیعی دایره لغات برای بومی زبان ها و غیر بومی زبان ها رو زده:

http://testyourvocab.com
این سایت، دایره لغاتمون رو تخمین می زنه. پایان تست، در مورد میزان طبیعی این دایره لغات توضیح داده.

3 پسندیده

سلام با مورد دوم در مورد تایمر واقعا موافقم

3 پسندیده

بله
لایتنر مورد بی مهری قرار گرفته.

1 پسندیده

فک نکنم ربطی به لایتنر داشته باشه

1 پسندیده

برای شمردن کلمات لازمه از دیکشنری‌های موجود در زبانشناس استفاده بشه. یعنی هرچند تا کلمه توی سه تا اپ باشه رو می‌تونه بشمره غیر از کلماتی که توی دیکشنری موجود نیستن. مثلا من یه داستان میخونم یه کلمه‌ی قدیمی داره anbaric تو هیچکدوم از دیکشنری‌ها نیست. اینارو دیگه نمیشمره‌.

3 پسندیده

شما لغات داخل لایتنر رو اصلاً مرور نمی کنی؟! خوب زمان ما تو لایتنر هم محاسبه بشه، بیشتر به لایتنر توجه می کنیم.

2 پسندیده

نه من کی گفتم زمان لایتنر؟! من درس رو گفتم
البته اشکالی هم نداره
جملات در این بخش هم هستند فقط کلمات نه

1 پسندیده

همین که زمان لایتنر برامون محاسبه نمی شه، باعث می شه که خیلی ها بهش توجه نکنند.

2 پسندیده

برا حل این مشکل دو راه هست یکی اینکه آپشن‌هایی بذارن برا تایمر، یکی دیگه اینه یه آپشن بذارن که کاربر خودش زمان مطالعه‌ش رو به صورت دستی وارد کنه. یعنی خودش موقع خوندن تایم بگیره بعد اون تایم رو به صورت دستی وارد کنه و زنجیره‌ بر اساس اون عمل کنه‌.

2 پسندیده

به نظرم اگه خود برنامه محاسبه کنه بهتره

3 پسندیده

یه چیز دیگه اضافه کردم

1 پسندیده

من همین الان روی عکس پروفایل شما زدم، نوشته: میزان مطالعه دو روز.
رو عکس پروفایل خودم زدم نوشته: میزان مطالعه یازده روز.

1 پسندیده

این مربوط به تالاره. ربطی به اپ نداره

5 پسندیده

من با این مورد مخالفم، چون جنبه همه آدما یکسان نیست و اینجوری مزاحمت ها هم زیاد میشه و از کنترل خارج میشه

6 پسندیده

جدی مربی؟ @pari :ribbon::ribbon::dizzy::dizzy:

3 پسندیده

آره دیگه. دقیق نمیدونم چه چیزی رو محاسبه میکنه اما مربوط به تالاره.

3 پسندیده

بله حق با شماست. @pari :heart::heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart:
می بینم چرا بعضی ها که با اینکه مطالعه ندارند، ولی تو تالار زیاد هستند، چرا اینقدر زمان مطالعه رو بالا زده! :joy:

2 پسندیده

من فکر میکنم همینکه در تالار هستیم رو محاسبه میکنه. یعنی آنلاین. مثلا اگه 24 ساعت در تالار باشیم میشه یه روز

2 پسندیده

برخلاف بقیه من اصلا دلم نمیخواد این مورد وجود داشته باشه.اگه یه وقت اضاف کردن باید دل بخواهی باشه

4 پسندیده