سرعت مطالعه در دروس انگلیسی قدرت

سلام دوستان در مورد سرعت پیشروی در دروس انگلیسی قدرت خود AJتاکید داره که هر درس برای یک هفته و هر روز خونده بشه. سوال من اینه آیا واقعا نمیشه که سرعت پیشروی رو بیشتر کنیم؟ خود من تا اینجا که‌ تا درس 6 رسیدم برای هر درس تقریبا سه روز وقت گذاشتم آیا کارم اشتباه بوده؟ لطفا راهنمایی کنین

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « الگو ها »

1 پسندیده

با عرض سلام من خودم تازه دارم با زبان شناس انگلیسی یاد میگیرم و در درس اردک زشت هستم کلا ۳ روز اوردک زشت هستم و تکرار میکنم میتونم سریع از روی درس ها بپرم ولی نمیکنم چون اعتقاد دارم۷ روز تکرار کنم بهتر یا میگیرم و زبان چیزی نیست که از روش سریع رد بشی اگه بچه ها نگاه کنید خواهید دید پس از ۲ سال هنوز نمیتونن خوب صحبت کنند اما بازم شما چطور صلاح بدونید و حتما از من هم با تجربه تر هستید انشالله کمک کرده باشم.

3 پسندیده

قطعا تاکید برای مطالعه به مدت یک هفته بی دلیل نبوده با این حال بازم خواستم نظر دوستان رو جویا بشم. ممنون ازت که نظرت رو درمیون گذاشتی🌷

2 پسندیده

خواهش میکنم خوشحال میشوم اگه توانسته باشم کمک تان بکنم :pray::pray::pray::pray:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
من درس سه قدرت رو تموم کردم
قطعا یه چیزی بوده که ای جی گفته حداقل یک هفته وقت بزارید
من برلی هر درس دقیقا یک هفته وقت میزارم
این تکرار باعث میشه کلمات توی درس اصلی رو کامل بفهمید و …
باعث میشه تسلط کامل روی داستان کوتاه پیدا کنید
من خودم ۸۰ درصد گرامر ها رو بلدم و دلیل اینکه از قدرت استفاده می کنم اینکه بتونم در مکالمه سلاست پیدا کنم و دایره لغاتم رو بالا ببرم و علاوه براون لغات برام فعال بشن
پس پیشنهاد من اینکه که حداقل یک هفته رو وقت بزارید
تازه به غیر از اونا باعث میشه گوشتون به زبان انگلیسی عادت کنه

6 پسندیده

:clap::clap::clap: آفرین زینب جان @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: به این راهنمایی دقیق ات :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::purple_heart::purple_heart:

1 پسندیده

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
شما استاد مایی

2 پسندیده

من کوچیک شما الهه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: هستم. :blue_heart::blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::yellow_heart:
خدایی از جدی بودنت تو انگلیسی خیلی خوشم می یاد. :hugs::hugs::hugs:
نمی دونم چرا مسابقه صد روزه رو شرکت نکردی. :rose::rosette::tulip::sunflower::hibiscus:

1 پسندیده

حدود پنجاه روزه انگلیسی قدرت رو شروع کردم هنوز درس سوم هستم فکر کنم ی ده پونزده روز دیگه هم کار داشته باشم
منم اول عجله میکردم بعد متوجه شدم عجله نباید داشته باشم فقط متوجه شدن و روان خوندن از روش کافی نیست به محض اینکه ای جی سوال میپرسه بدون اینکه فکر کنم ناخواگاه باید جوابش سریع بدم

به خاطر اینکه خسته کننده و تکراری نشه ی کتاب داستان از زیبوک هم میخونم

5 پسندیده

کدوم ؟!؟؟!؟!
من هنوز روز ۳۸ ام

2 پسندیده

یا خدااااااااااا :hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed::hushed:
۵۰ روززززززززززز
من به شخصه نمی کشم
فتبارک الله

3 پسندیده

بابا اصلاً ربطی به سطح و زنجیره و تعداد روزهات نداشت.
:heart::heart::purple_heart::purple_heart::rosette::rosette::rose::rose:
این تاپیک بود:

1 پسندیده

اها این رو دیدمش
ولی فک کردم من چون سنم نسبت به بقیه کم بهتره شرکت نکنم

2 پسندیده

دختر تو از خیلی از بزرگتر های خودت جلوتری تو انگلیسی.
پشتکارت که عالیه.

4 پسندیده

مهم نیست تعداد روزش :grin: بالاخره قراره تا اخر عمرم انگلیسی صحبت کنم عجله ای نیست واسه زودتر به پایان رسوندن این دوره، چون این تموم بشه ی دوره دیگه:grin: پس چه عجله ای مقصد که نداره پایان که نداره

7 پسندیده

جمله سنگین بود یک مین سکوت

3 پسندیده

دوست عزیز که اسمتون رو هم نمی دونم :grin:
چنو وقته زبانشناس رو نصب کردید و باهاش کار کردید؟!

3 پسندیده

وای مرسیییی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
امیدم چندبرابر شددددد

2 پسندیده

سام، میتونید سامی صدام بزنید

از سال ۲۰۱۷ زبانشناس نصب دارم ولی به صورت جدی حدود دو ماهه که دارم کار میکنم😁

3 پسندیده

او چه خارجکی
۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰
۳ سال
موفق و پیروز با شید :blush::blush::blush:

3 پسندیده