یه پیشنهاد تازه برای نرم افزار😀 + نظرسنجی

سلام
وقتی کلمه ای را برای اولین بار میبینیم آبی است و وقتی روش کلیک میکنیم و اون رو به کلمات میدانم اضافه میکنیم سفید میشه. اما وقتی اون رو به جعبه لایتنر یا لیست نمیدانم اضافه میکنیم به رنگ زرد در میاد مشکل اینجاست که نرم افزار بین جعبه لایتنر و نمیدانم تفاوت قائل نمیشه و هر دو رو به رنگ زرد در میاره! اون وقت اگه قرار باشه من رو یه سری کلمات تمرکز کنم نمیتونم و هر بار باید اون رو پیدا کنم.
مثلا طوری بشه که کلماتی که به جعبه لایتنر اضافه شدن به رنگ سبز در بیاد چون داریم یاد میگیریم و وقتی بلد نیستیم زرد باشه.
هر چند کلمات جعبه لایتنر کم رنگ میشن اما این کافی نیست.
امیدوارم مسئولین توجه کنند!:blush:

لطفا در نظرسنجی رنگ کلمات در پایین نظر بدید

15 پسندیده

سلام.

پیشنهاد خیلی خوبیه. :+1:

من جدیدا که لغات رو دارم از لایتنر خارج می‌کنم این مشکل برام پیش اومده که هر لغت زردی رو باید چک کنم. اگه فقط لغات داخل لایتنر و چک می‌کردم تایم کمتری صرف این کار میشد.

حنا جان @afarkhani این پیشنهاد دستتو می‌بوسه :smiley:

9 پسندیده

رنگ فیروزه ای خوبه خوشرنگه :heart_eyes::ok_hand:

8 پسندیده

خب باید آقای ناصری را در جریان بزاریم لطفا به ایشون خبر بدید
امیدوارم در بروزرسانی های آینده اعمال بشه

اون وقت رنگارنگ میشه😃

5 پسندیده

چشم آجی رفت تو لیست پیشنهادات :wink::heart::rose:

4 پسندیده

لیست پیشنهادات کجاست؟

3 پسندیده

نزد منه، از بین درخواست دوستان جمع میکنم

6 پسندیده

بله بله فیروزه ای :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
منم عاشق این رنگ هستم :blue_heart::green_heart:
@afarkhani :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

7 پسندیده

پیشنهاد خوبیه اگه چشم رو اذیت نمیکنه صورتی باشه لطفا :heart_eyes_cat:

6 پسندیده

حالا باید بین دخترها و خانم های تالار، توافق کنیم بابت رنگ!!! :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

باید نظر بقیه دوستان رو درباره رنگش بدونیم. دوست دارید وقتی کلمه رو به جعبه لایتنر اضافه میکنیم چه رنگی باشه؟

• صورتی
  • قرمز
  • بنفش
  • نارنجی
  • سبز
  • فیروزه ای
  • آبی آسمانی
  • سیاه
  • فرق نمیکنه
  • یه رنگ دیگه

0 رأی دهنده

7 پسندیده

۱۲ رنگو قرار بدن انتخاب کنیم الکی مثلا :grin: ولی خیلی کیوت میشه :heart_eyes:

4 پسندیده

آخ :clap::clap::clap::clap::clap::clap: گل گفتی :joy::joy::joy::blue_heart::green_heart::yellow_heart::heart::purple_heart::sparkling_heart::two_hearts: انتخاب رنگ بزارن که عالی می شه.
من از کامنت هام مشخصه عاشق رنگ ها هستم.
مثل این بچه ها :joy::joy::joy:

6 پسندیده

بچهااا بیدار بودید :heart_eyes::heart_eyes: من همش میگفتم همه خوابن الان من بیدارم :joy::joy:

4 پسندیده

فدات شم‌ گلم :kissing_heart:

حنا خانم مشاور زبانشناس هستند. ایشون منتقل می‌کنن به آقای ناصری.

من ۸ بیدار شدم. البته ۱۱:۳۰ بیهوش شدم از خستگی. خواهرزاده‌هام اینجا بودن دیروز آخرش زنگ زدم گفتم تورو خدا بیاین اینارو ببرید. بزرگه خوبه خیلی متینه :joy:
ولی کوچیکه یا خدا اصلا نمیدونم این همه انرژی رو از کجا میاره. غذا هم که اصلا نمیخورد. به زور دو لقمه غذا دادیم بهش.

8 پسندیده

من از دیشبه بیدارم
کلا شبا خواب ندارم

الهی خسته نباشی

:see_no_evil::see_no_evil::rofl::rofl: وای وای

اون کوچیکه انرژی مثل من پایدار و تموم نشدنیِ
انرژی های تجدید پذیر :joy::joy:
غذاهم نمیخورد؟؟ وای وای منم اون همین الانشم با کتک غذا میخورم مثل بچگی هام

6 پسندیده

بچه ها یه سوال داشتم ، اون قسمت هست که تکرار جمله داره ، یه s روش میاد ، خو و، نمیشه مثلا دو تا پاراگراف رو باهم گرفت و تکرارش کرد ؟؟

من تازگی ها که میخوام یه مینی استوری aj یا پادکست esl گوش بدم زمانش ۲۰ دقیقه اس و خیلی اذیت میشم مثلا میگم دو تا ده دقیقه بشه ، بعدش میخوام چند تا پاراگراف رو باهم بگیرم که تقریبا ده دقیقه بشن بعد هی تکرارش کنم .
همچین چیزی داره ؟ یا من نتونستم کشفش کنم ؟

7 پسندیده

سلام
موضوع خوبی رو مطرح کردی . دمت گرم :+1:t2:
برای بنده هم که به رنگ‌های کلمه‌ها اهمیت نمیدم ، بلکه فقط به لایتنر اضافه می‌کنم و گاهی نگاهی به کلمات زرد که به تدریج کم‌رنگ می‌شوند می‌اندازم ، با اهمیت می‌شود .

4 پسندیده

سلام
چنین امکانی وجود ندارد.

4 پسندیده

حنا جان @afarkhani کاش طراح‌ها و مشاورین هم برچسب مخصوص داشتن مثل مربی‌ها که بشه شناختشون. دفترچه‌تو پر کردیم با پیشنهادات :grimacing: :see_no_evil:

راستی برا من سرعت تالار خیلی خیلی پایینه تا یه چیزی می‌نویسم دو قرن طول میکشه. کسی این مشکل رو داره یا مشکل از گوشی خودمه؟

6 پسندیده