Happy Birthday @eli-blithe +hot chair

چشم عزیزم با چاشنی رقص کردی :face_with_hand_over_mouth:

ای بابا اعتراض نبود که. فقط برام سوال بود که انرژیت از چه منبعی تامین میشه ما هم بریم دنبالش :joy:

یعنی قشنگ دست گذاشت رو اون کلمه :woman_facepalming:

خوب شد کسی متوجه نشد به خیر گذشت :joy:

5 پسندیده

سلام الهام خانم :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
تولدت مبااااااک :birthday::birthday::birthday: امیدوارم بهترینا برات رخ بده :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

4 پسندیده

دوپینگ کرده @elahehvelayati :joy::joy::joy::expressionless:

بی بلا ایشالله بری اشتوتگارت :heart_eyes::see_no_evil:

کلا سوتی موتی زیاد میدم :joy::expressionless: بذار برم ببینم چی هست معنی اش

4 پسندیده

آقا عشق چیه رک و مستقیم می‌گفتی دوست پسر دیگه.

این روزا جرات نداریم از این کلمات استفاده کنیم فوری انگ فرهنگ آمریکایی میزنن به آدم.

اونوخت این همه دوستی‌های پایدار و ناپایدار رو باید اسمشون رو بذاریم عشق. :woman_facepalming:

8 پسندیده

بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم الهام خانم @eli-blithe جشنِ ۱۲۰ سالگیتون… :rose: :sunflower:

6 پسندیده

پروین خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: نزدیک سه ماه پیش یه تاپیک در مورد انگیزه خودم تو زبان انگلیسی نوشتم. فقط خوندی، تو رو خدا بهم نخند :joy::joy::joy::yellow_heart::blue_heart::green_heart:

فاطمه :joy::joy::joy:

5 پسندیده

موافقم
اون روز تو پایتخت بهتاش دوست دخترش اومده بود دنبالش ببرتش باشگاه پدرم گفت این دختر کیِ داداش کوچیکم دوست دخترشِ :joy::joy::expressionless: بعد حالا کافی تو خونه من یک کلمه بگم ببند دهنتو میگن بی ادب!

4 پسندیده

منم بزرگ بشم دکتر بشم میخام مثل @elahehvelayati دوپینگ کنم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام
الهام خانوم تولدت مبارک، ان شالله صد ساله شی، قه لبو ساق بیت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
حالا من دیشب ساعت ۳ شب داشتم به این فک میکردم (هه لم ژردو )یا چنین چیزی معنی اش به کردی چی میشد؟؟ یه ساعتی هم نبود از کسی بپرسم

7 پسندیده

این فاکتورها مربوط به ذهن و روانه.

گویا از صبح متوجه‌ی منظور من نشدی. :joy:

منظورم نیروی جسمیه. بالاخره توان آدم هم یه ظرفیت خاصی داره.

5 پسندیده

کیِ نه فاطمه خانم، درستش اینه :کیه

این هم درستش اینه: دخترشه … ببین زمانیکه تهش “است” میخاد بچسبه و میخوای حذفش کنی باید “ه” بذاری مثل: دخترش است= دخترشه…

cd1fab7d2e76cc6181736b995c8ef146a055af42

5 پسندیده

راستش من قاطی کردم ه رو کی بذارم کی نذارم؟؟
یک کلاس ادبیات برای آموزش باید برم :expressionless:
@mohsen130 بابت راهنمایی هم مرسی

5 پسندیده

پروین خانم … ذهن اُکی باشه، جسم مشکلی براش پیش نمی یاد … :blue_heart::green_heart::yellow_heart:
به جان خودم :joy::joy:
حالا من تا انگلیسی رو ول می کنم، حالم ناجور بد می شه :broken_heart::broken_heart::broken_heart:

5 پسندیده

توضیحات دوتا عکس نوشته ی بالارو بخون…منم زیاد بلد نیستم…نوشته های عکسارو بخون متوجه میشی

4 پسندیده

بله ذخیره کردم

شما از اون ها هستی که سر امتحان میگن من هیچی بلد نیستم نگران نباش :expressionless::joy: بعد بیست میگیرن

تا حدودی متوجه شدم

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy: امان از دست شما

4 پسندیده

سلام الهام بانو
تولدتون مبارک، انشالله امسال سالی پر از اتفاقات عالی براتون باشه :heart::rose:

6 پسندیده

از من فقط می پرسیدن “الهه / خانم ولایتی، می رسونی بهم؟!” :joy::joy: سر آزمون جامع به یه آقای سال بالایی خودم، حسابی رسوندم، رفت واسه خودش … :joy::joy::joy: دست خطم رو که دیدی، درشت و واضح می نویسم. یه سال بالاتر از خودم بود، اگه این دفعه هم آزمون جامع رو می افتاد، دکتراش مالیده بود …

4 پسندیده

سلام
تولد بهاری تون مبارک خانم الهام؛ لحظه لحظه زندگی تون بهاری و سرشار از زیبایی :rose: :hibiscus:

6 پسندیده

افرین بهت :joy::joy::joy: والا من امسال تقلب رو کنار گذاشتم و هر چی رو تقلب کرده بودم از جا بلند شدم سر کلاس خودم رو لو دادم به معلما
ولی همیشه رسوندم
امسال من انگلیسی رو به یکی از یازدهمی ها رسوندم برگه اش سفید بود من کلا پرش کردم

4 پسندیده