Happy Birthday @eli-blithe +hot chair

اِی جونَم :heart_eyes: :rose:

مِرسی اَعظَم بانوو جوونَم :heart_eyes::kissing_heart::blue_heart::gem:

:heart: A :rose:

5 پسندیده

:joy::joy::joy:
شما از زمانش و کات کردنش یه باره خبر دارین ک، چرا می پرسین، خب حالا ک شما این همه اطلاعات دارین خودتون بگین طرف کی بوده :face_with_hand_over_mouth::wink::wink:

4 پسندیده

آهان آقا جمال هستن، دیدمشون اوکی :smiley::rose:

5 پسندیده

پروین خانم @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
:joy::joy::joy: این جمله رو یا فارسی بگید یا انگلیسی.
من زیاد متوجه نشدم. :green_heart::yellow_heart::blue_heart:

5 پسندیده

نه نه به فارسی سلیس باشه من انگلیسیم خوب نیست :no_mouth::joy::joy:

4 پسندیده

Dear Elham, happy birthday to you honey.

الهام جان روز میلادت مبارک عزیزم.

:crazy_face:

5 پسندیده

سلام الهام جان تولدت مبارک. ایشالاه یکی از بهترین سالای زندگیتو بسازی :heart::cherry_blossom:

6 پسندیده

عه چه قشنگ :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: پروین گیان میگم تولد من شد @elahehvelayati تاپیک میزنه بیایید به چهار زبان زنده دنیا تبریک بگید فارسی کردی انگلیسی آلمانی
پ.ن در همین حد کم توقعم :joy::joy::see_no_evil:
الان که بگی من اون روز نیستم
@elahehvelayati تولد من تاپیک نزن تاپیک زدن قبلا برام :no_mouth::no_mouth::heart_eyes: بجاش اولین نفر بیا تبریک بگو :no_mouth::joy::joy:

4 پسندیده

همش باید نصیحتش کنیم این فاطمه رو @fatemeh74 :joy::joy::neutral_face::expressionless::expressionless:

وای … منم :joy::joy::joy::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:

پروین خانم @pari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
امروز که تو تاپیک “زیبوک گردی در بهار” یه جوری بهم اعتراض کردی خودم مردم از خنده :joy::joy::joy:

:clap::clap::clap: می دونم … حالا حد و حدود رو رعایت کردی :joy::joy: @YoKambiz
مگرنه خیلی بدتر می تونستی سوال کنی :joy::joy:

6 پسندیده

به اینا میگن loaded questions یعنی جوابشو میکشی بیرون با سوال غلط پرسیدن

هیچوقت سوالو مستقیم نپرس الکی یه چی بنداز وسط :grin:

8 پسندیده

بیچاره این فاطمه کلا معنای رکیکی داره :joy::expressionless: راه میره قتل نمیکنه فقط همین روزاست به جرم درست کردن بیماری کرونا منو ببرنا :expressionless::joy::joy:

4 پسندیده

چشم عزیزم با چاشنی رقص کردی :face_with_hand_over_mouth:

ای بابا اعتراض نبود که. فقط برام سوال بود که انرژیت از چه منبعی تامین میشه ما هم بریم دنبالش :joy:

یعنی قشنگ دست گذاشت رو اون کلمه :woman_facepalming:

خوب شد کسی متوجه نشد به خیر گذشت :joy:

5 پسندیده

سلام الهام خانم :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
تولدت مبااااااک :birthday::birthday::birthday: امیدوارم بهترینا برات رخ بده :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

4 پسندیده

دوپینگ کرده @elahehvelayati :joy::joy::joy::expressionless:

بی بلا ایشالله بری اشتوتگارت :heart_eyes::see_no_evil:

کلا سوتی موتی زیاد میدم :joy::expressionless: بذار برم ببینم چی هست معنی اش

4 پسندیده

آقا عشق چیه رک و مستقیم می‌گفتی دوست پسر دیگه.

این روزا جرات نداریم از این کلمات استفاده کنیم فوری انگ فرهنگ آمریکایی میزنن به آدم.

اونوخت این همه دوستی‌های پایدار و ناپایدار رو باید اسمشون رو بذاریم عشق. :woman_facepalming:

8 پسندیده

بنده هم به نوبه خودم تبریک میگم الهام خانم @eli-blithe جشنِ ۱۲۰ سالگیتون… :rose: :sunflower:

6 پسندیده

پروین خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: نزدیک سه ماه پیش یه تاپیک در مورد انگیزه خودم تو زبان انگلیسی نوشتم. فقط خوندی، تو رو خدا بهم نخند :joy::joy::joy::yellow_heart::blue_heart::green_heart:

فاطمه :joy::joy::joy:

5 پسندیده

موافقم
اون روز تو پایتخت بهتاش دوست دخترش اومده بود دنبالش ببرتش باشگاه پدرم گفت این دختر کیِ داداش کوچیکم دوست دخترشِ :joy::joy::expressionless: بعد حالا کافی تو خونه من یک کلمه بگم ببند دهنتو میگن بی ادب!

4 پسندیده

منم بزرگ بشم دکتر بشم میخام مثل @elahehvelayati دوپینگ کنم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام
الهام خانوم تولدت مبارک، ان شالله صد ساله شی، قه لبو ساق بیت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
حالا من دیشب ساعت ۳ شب داشتم به این فک میکردم (هه لم ژردو )یا چنین چیزی معنی اش به کردی چی میشد؟؟ یه ساعتی هم نبود از کسی بپرسم

7 پسندیده