Happy Birthday @eli-blithe +hot chair

الهام خانم تولدت کلی مبارک :balloon::tada:
بهترینا رو برات ارزو میکنم

4 پسندیده

ناموساً آره :grin::raised_hand:

:crown: P :crown:

8 پسندیده

تولدت مبارک الهام خانوم عزیز :heart_eyes:
خیلی خیلی به جمع ما خوش اومدی
الهی سالهای پیش روت پر از عشق و سلامتی و خنده باشه

5 پسندیده

دوستان
@pari
@a.bayani
@elahehvelayati
معلم دینیم امتحان گرفته
سوال این بود خدف از این دوتا چیه
همه زدیم اصلاح فرد و جامعه
اما اون غلط گرفته و گفته میشه گسترش نیکی
من از هرکی پرسیدم میگه اصلاح فرد
الان من به جای ۲۰ شدم ۱۸
:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face::sob::sob::sob::sob::sob:

8 پسندیده

خب ببین عزیزم، شما مو دیدین معلمتون پیچش مو :wink::joy:
شما اول راهو دیدین ک درسته میشه اصلاح فرد و جامعه، ولی در نهایت منتهی میشه ب گسترش نیکی :slightly_smiling_face:
بعد یه سوال، میگم مگه اینا را تو خود کتابتون ندادن؟ یعنی این سوال از کجا اومده ک شما جوابشو با شک و تردید زدین؟ :thinking:
فدای سرت، حالا 2 نمره کم گرفتی ک نباید خودتو بکشی ک :neutral_face:، منم قبلنا خیلی از این درسخون بازیا داشتم ولی هیچی هم نشدم :face_with_hand_over_mouth: سعی کن از لحاظ عملی پیشرفت داشته باشی نه تئوری :rose:
همچین گفتی من ِ بدبخت، گفتیم چی شده :roll_eyes::face_with_raised_eyebrow::smirk:

5 پسندیده

اخه اعظم جون مشکل اینه که خود کتاب هم گفته اصلاح فرد
ما هم اصلا با شک نزدیم
مطمئن بودیم

6 پسندیده

از ی لحاظ گفتم بدبخت
این معلممون خیلی عقده ایه
همین نمره رو برای مستمر قرار داده
از ۷۷ نفر ۷۶ نفر همین رو زدن

6 پسندیده

عجب :slightly_smiling_face:، پس شاید معلمتون حالش خوب نبوده و صحیح کرده امتحاناتتونو :wink:

5 پسندیده

از اول سال هرچی امتحان گرفته از این اشتباها داشته

4 پسندیده

خب پس حرص نخور دیگه، برین ب مدیر بگین این معلمه بدرد نمیخوره خلاصه اساسی زیرآبشو بزنین :face_with_hand_over_mouth::joy:
من یه بار رفتم حال مدیرمونو گرفتم وقتی دبیرستانی بودم بعدش دیگه آدم شد و دیگه اشتباهی ازش سر نزد :rofl:

5 پسندیده

Happy birthday to you :birthday::cake: @eli-blithe

Wishing you a wonderfull time ahead .

آرزو می‌کنم زمان‌های فوق‌العاده‌ای پیش رو داشته باشی .
:clock12::clock1230::clock1::clock130::clock2::clock230::clock3::clock330::clock4::clock430::clock5::clock530::clock6::clock630::clock7::clock730::clock8::clock830::clock9::clock930::clock10::clock1030::clock11::clock1130:

5 پسندیده

اسکرین همینو بفرستید برا معلم.

چیه تو این قرنطینه امتحان میگیرن. خودش به اندازه‌ی کافی بد هست. :woman_facepalming:

6 پسندیده

زینب جان جوش نزن
عقده ای ان این معلما :joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

:joy::face_with_hand_over_mouth:
البته دور از جون شما
:rofl::rofl:

4 پسندیده

هیچ وقت فاز این همه غرور و نپذیرفتن اشتباه رو از سوی معلمی که قراره الگو باشه درک نکردم :woman_facepalming: ولی ما یه استادی داشتیم این همیشه اشتباهاتشو یادداشت می‌کرد و در جلسه بعد یه نکته به عنوان هدیه از دل همون اشتباه به ما یاد می آموخت. چقدر قشنگ فرهنگ پذیرفتن اشتباه و جبران کردنش رو یاد میداد. سرش سلامت :rose::rose:

7 پسندیده

اِ خانم معلم دست مریزاد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: چه معلم خوبییی معلم من بشید

3 پسندیده

:joy::raised_hand:
مُتِخَصِصِ تَرویجِ اِنسانیَّت وَ اَدَب
اُسسسستاد اَعظَم :woman_pilot: :rofl: :clap::clap::clap::clap::clap:
عالی هَستی توو این کار :stuck_out_tongue_winking_eye: دیدَم کِ میگَم :grin: خخخخ …
بِراوو :kissing_heart::two_hearts::clap::smile:

6 پسندیده

:joy: امان از دست تو، :rofl::rofl::rofl:

3 پسندیده

با عرض سلام به همه دوستای خوب و با محبت زبانشناس :purple_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::heart: از تک تک شماها ممنونم :rainbow::rainbow::rainbow::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::leaves::four_leaf_clover::four_leaf_clover::sunflower::seedling::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower: و عذرخواهی میکنم :pray::pray::pray::pray::pray:اینقد مشغول درس و کنکور بودم الان یادم اومد تولدمه :dizzy::dizzy::dizzy: :sob::sob::sob: شرمنده همتون شدم بخدا :woman_facepalming::woman_shrugging::expressionless:

@azam-123
@a.bayani
@fatemeh74
@elahehvelayati
@mitra9
@pari
@YoKambiz
@elhamhajavi
@shivaa69
@Nzi
@mohsen130
@afarkhani
@Ghabel
@anahitassff
@amene99
@hasan90
قوربون تک تک شما عزیزان مهربان و دوست داشتنی برم من همتونو خیلی دوست دارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::orange_heart::blue_heart::green_heart::purple_heart::rose:

14 پسندیده

کجایی تو دختر، داشتم نگرانت میشدم کم کم :neutral_face:

سلام عزیزم :slightly_smiling_face::rose::rose:
آخی کنکوری هستی ایول :clap::clap:
پس مثل @Nzi و @fateme191 هستی عزیزم :smiley:
نگران نباش گلم ما صبرمون زیاده :slightly_smiling_face:

4 پسندیده