جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

عارفه خانم :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

دقت کن عمه

3 پسندیده

دختر :joy: من چشمم :eyes: آب مروارید داره و سو سو می زنه :joy::joy::joy: کلاً وضع چشمام خرابه. اون یکی رو هم یه سال پیش عمل کردم.
عارفه خانم ببخشید :joy::heart_eyes::heart_eyes: @arefeh15 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon::blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::gift_heart::gift_heart::gift_heart:

4 پسندیده

من اون دفعه مازیار رو مرضیه خوندم نگران نباش :smile::smile::smile:

4 پسندیده

راحت باشید عزیزم من کلا عادت کردم هرکس یه جور صدا میزنه عاطفه،عارفه،عاری،عارف :joy:
خواهش میکنم :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

عارف؟! :joy: این که پسرونه می شه!! :joy::joy::joy:
:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

6 پسندیده

معمولا دوستام کوتاهش میکنن میگن عارف :rofl:

6 پسندیده

سلام.ضمن آرزوی موفقیت وسلامتی درتمام مراحل زندگی،بهتون تبریک میگم. باشماهمفکروموافقم درموردجذابیت زیبوک.من حتی وقتی اصلاحوصله مطلب جدیدواسه یادگیری زبان نداشته باشم هم،نمیتونم اززیبوک بگذرم.
بامیدموفقیتهای هرچه بیشتروپایدارتر:rose::rose::rose::rose::rose:

7 پسندیده

خیلی ممنون. :hibiscus::sunflower::blossom::tulip:
همچنین برای شما. :yellow_heart::green_heart::blue_heart:

بنظرم “زیبوک” :books: جذاب ترین بخش زبانشناس هست. من عمده استفاده ام از اَپ، تو بخش زیبوک :ledger::closed_book: هست. :revolving_hearts::two_hearts:

6 پسندیده

سلامممم کلی تبریک میگم عزیزم:heart_eyes::heart_eyes:… من ۲۵ روزه شروع کردم و سطح ۳ هستم کنار انگلیسی قدرت دارم از زیبوکم استفاده میکنم… و واقعا درک میکنم لذت بردن از زیبوک رو که گفتین
تازه ناخودآگاه به سمت کتابایی با ژانر ترسناک کشیده شدم و برام هیجان انگیزه:sparkling_heart::sparkling_heart::heart_eyes::heart_eyes: به امید موفقیت هممون:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

9 پسندیده

سلام @niloo23 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: خانم
مرسی خانم گل :rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

نکن خواهر :joy: این کتابه مضمونش بشدت نابود گره :joy::joy: بخاطر لغات جنایی، روانپزشکی و روانشناسی پیشرفته این کتاب هست که می خونمش. مگرنه ادامه نمی دادمش. :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

همه بچه های زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

4 پسندیده

سلام
تبریک می‌گویم
آخی جوجوتون چند ساله‌شونه ؟ چهار

4 پسندیده

سلام حسن آقا @hasan90 :rose::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:
خیلی ممنون برادر عزیز :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
وا لله جوجوم اینجا بیست و شش روزه هست. اون عدد کنار زنجیره، سن جوجوم رو نشون می ده. :hatched_chick::hatched_chick::hatched_chick:
از روز خرید اشتراک طلایی، زنجیرم رو حفظ کردم. :v::v::v:

این سطح آواتارم تو برنامه هست :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart:

4 پسندیده

قربون شما عزیزم :heart_eyes:… آخه نکته اینه من در حالت عادی اصلا طرف این ژانر نمی‌رفتم نمی‌دونم چ تغییری درونم رخ داده:sweat_smile:

4 پسندیده

اصلاً سمتش نرو خواهر @niloo23 :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
جنایت هایی که تحلیل می کنه، وحشتناکه :joy::joy::expressionless::expressionless::expressionless: یه شب سر خوندن این کتاب، حالم اساسی بد شد … :broken_heart::broken_heart::broken_heart:

4 پسندیده

الهیی چشم قشنگم تنوع میدم حتما:smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

4 پسندیده

تبریک عرض می کنم. کتاب خوانی در زیبوک را موافقم. واقعا تاثیر شگرفی داره.

4 پسندیده

ممنون آقا منصور @mansour1978 :rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:

زیبوک کولاک می کنه :books::ledger::notebook::closed_book:

5 پسندیده

سلام ودرود مهربانو،ارزوی پیروزی وپایداری دارم براتون،تلاش تون قابل تحسینه درودبرشما.:clap::ok_hand:
ببخشید یک سوال!شماکدوم اشتراک رو خریداری کردید؟طلایی؟؟
من سراین خیلی سردرگمم.:expressionless: پیشاپیش سپاس گزارم از حُسن توجه تون.

5 پسندیده

خیلی ممنون فاطمه خانم عزیز :ribbon::ribbon::ribbon::dizzy::dizzy::dizzy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

من اشتراک طلایی رو خریدم. اینقدر هم راضی هستم که سر چهار ماه، “هشت ماه تا پایان اشتراکم مونده بود” جلو جلو، برای یک سال دیگه هم، اشتراک طلایی ام رو تمدید کردم.
با اشتراک حرفه ای، فقط به دروس بخش “زبانشناس” دسترسی داری. ولی با اشتراک طلایی، علاوه بر دروس زبانشناس، به کتاب های صوتی بخش “زیبوک” و فیلم ها، کارتون ها و انیمیشن های بخش “زوم” نیز دسترسی داری. :green_heart::green_heart::blue_heart::blue_heart::heart::heart::two_hearts:
:dizzy::dizzy::dizzy:

9 پسندیده

بسیارهم عالی،خیلی متشکرم که باحوصله پاسخ دادید.:ok_hand::ok_hand:پاینده وپوینده باشید.:slightly_smiling_face::rose::hibiscus::star:

5 پسندیده