جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

موفق باشی بسیاااااار عالی

5 پسندیده

همچنین شما شهرزاد خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
خیلی ممنون :pray::pray::pray::blue_heart::green_heart::heart:

6 پسندیده

:star: :five: :crescent_moon:

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

:star: :five: :crescent_moon:

20 پسندیده

عالی الهه جون خواهر گلم ان شاءالله پله های موفقیت بیشتری، رو طی کنید و شاهد موفقیت های روز افزون شما باشیم🤗

:rose::blossom::hibiscus::tulip::sunflower:

14 پسندیده

سلام و درود بر شما.
انشاءالله در تمام مراحل زندگی خودتون موفق باشید.
تا حالا به این فکر نکرده بودم بعد اینکه زبانشناس تمام بشه چی کار کنم؟ بقیه دوستان چی؟

12 پسندیده

الهه جون پیشرفت ات عالی بوده!! موفق باشی،واقعا حس خوبیه آدم یه سطح بره بالاتر

13 پسندیده

سلام الهه جان تبریک میگم ان شاءالله شاهد موفقیت های بیشتر شما باشیم :rose::rose::rose::rose::rose:

11 پسندیده

سلام الهه جون بهتون تبریک میگم
امیدوارم همه مراحل زندگیتون موفق باشید :rose: :rose:

12 پسندیده

سلام الهه خانم مبارک انشاالله سریعتر به سطوح بالاتر برسین :blossom:

12 پسندیده

سلااام ماشاااااءالله :clap:t2::clap:t2::clap:t2:
چه کردید! همه جا رو‌ غوغا کردید آفرین :star_struck::star_struck::smile::wink:
خیلی خوشحال شدم واقعا :green_heart:
فوق العاده است :trophy::medal_sports::confetti_ball::tada::balloon::fireworks:

12 پسندیده

سلام سلام.
مبارکا باشه.
الهی همیشه در پیشرفت و شادی به روی شما باز باشه و مسیرتون هموار.
خیلی خوشحال شدم و کلی انرژی و انگیزه گرفتم ازتون :rose:
موفق و مؤید باشین دوست خوبم :rose:

12 پسندیده

معلومه اون8هزارتا الماس به سختی بدست اومده :wink::tulip:

12 پسندیده

درود بر شما الهه جان انشالله که سلامت و شاد باشید
خیلی خیلی تبریک میگم
انشالله مثل همیشه سربلند باشین
و پر انرژی به این مسیر ادامه بدین :rose: ⁦:heart::rose:

11 پسندیده

سلام الهه جان.تبریک دوباره بخاطرموفقیت و رسیدن به سطح بالاتر،میدونم که خیلی تلاش میکنیدوپشتکاردارید. واقعاتحسین بر انگیزه. یه مدته که توتالار کم پیداهستید. گرچه من فعالیت زیادی ندارم،اما جای خالی شما برام بروشنی محسوسه. براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت وسلامتی همیشگی دارم. :rose::rose::rose:
راستی من صبام

10 پسندیده

سلام
تبریک میگم الهه خانم :sunflower: :herb: :rose:

امیدوارم هم در زبان و هم در همه مراحل زندگی تان موفق و پیروز باشید. خیلی عالی بودین
:clap: :clap:

12 پسندیده

سلام محبت جان :heart: :crescent_moon:خیلی ممنون عزیزم :blue_heart: :yellow_heart: همچنین شما :pray: :gem:

سلام آقا ابوالفضل :yellow_heart: :sunflower: منظورت بعد از کامل شدن سطح شش است؟ :six: هیچی :smile: اگه مایل باشی، همچنان به زبان خوندنت ادامه می دی.

بعد اینکه سطح شش هم تموم بشه، درسته ظاهراً این آواتار :hatched_chick: به انتهای برنامه رسیده؛ ولی به این معنی نیست که دیگه کارمون تو زبانشناس :blue_heart: :blue_heart: تموم شده. از اون مرحله به بعد، هر چی لغت یاد بگیریم، تو قسمت “می دانم” آمار برنامه حساب می شه. اصلاً مگه زبانشناس، خط پایان داره؟! :joy: :sweat_smile: :laughing: بنظرم باید به آقای ناصری درخواست بدیم “یه دو تا سطح دیگه به برنامه اضافه کنه!” :joy: :rofl:

سلام شیوا خانم :heart: :crescent_moon:خیلی ممنون :gem: :blue_heart: راستش رسیدن به این سطح، برام مثل یه تکلیف شده بود؛ هی می انداختمش عقب. سطح شش، اِن شاء الله سال دیگه، همین موقع، همین تاپیک. :grin: :joy:

سلام شیوا خانم :heart: :crescent_moon: اِن شاء الله سطح شش شما رو ببینیم. :v: :gem:

12 پسندیده

سلام لیا جان :heart: :crescent_moon:قربان خواهر :ribbon: :two_hearts:

سلام آقا مهراب :yellow_heart: :sunflower: مرسی :pray: :gem: برای سطح بعدی، اصلاً عجله ای ندارم. راستش، هر چی سطح آدم تو برنامه می ره بالاتر، به همون نسبت هم کار سخت تر می شه.

سلام ریحانه جان :heart: :crescent_moon:خیلی ممنون :blue_heart: :gem: ولی این بیشتر، نشونه تنبلی و کم کاری من هست! :laughing: :woman_facepalming: :ok_woman: چه غوغایی؟! :sweat_smile: یکم بهتر و بیشتر، برای برنامه وقت می زاشتم، سه چهار ماه پیش به این سطح می رسیدم. :joy:

سلام زری بانو :heart: :crescent_moon: شما که همیشه، انرژی مثبت تالار بودی و هستی. :heart_eyes: :heart_eyes: :star_struck:

بله، حق با شماست. :gem::ok_hand: شما که طریقه لایتنر خوندن من رو بهتر می دونی. :grin: :yellow_heart:

11 پسندیده

بله پوست لایتنر رو میکنین😁

9 پسندیده

ببخشید لایکام تموم شدن

9 پسندیده

شما این رو بگی من چی بگم :sweat_smile::innocent::smile:
انشاءالله از این به بعد :pray:t2:

9 پسندیده