جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

سلااااامممم وااای چه حس خوبی:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: منم وقتی سطح سه رو بهش رسیدم این حس خوب رو داشتم
من عاشق بخش زیبوک و زوم‌هستم ولی بیستر زیبوک
میشه یکم بگین چجوری کتاب ها رو میخوندین که نتیجه میگرفتین؟

10 پسندیده

سلام صبا جان :heart: :crescent_moon: دیگه به دلایلی، ترجیح دادم زیاد تو تالار نباشم و همون وقت تالار رو تو خود برنامه، صرف کنم و زبان بخونم. :relieved: :blue_heart:

شما هم همچنین :green_heart: :herb: :green_apple: بله عزیزم :two_hearts: یه کامنت برای چند ماه پیش، تو همین تاپیک داری. :relieved: :star2:

سلام آقای علیرضا :yellow_heart: :sunflower: فکر کنم، شما هم دیگه باید نزدیک های سطح پنج باشی. :blossom::herb::cherry_blossom:

سلام نیلوفر جان :heart: :crescent_moon: همچنین برای شما :two_hearts: خواهر گلم :star_struck: :blue_heart: :sunflower:

درستش هم، همینه دیگه. :joy: :rofl: :woman_shrugging:

می دونم :blossom: اشکالی نداره :relieved: :blue_heart:

11 پسندیده

دوستان ۸ تا الماس چیه؟ کجاست؟ نشانه چیه؟

8 پسندیده

سلام الهه خانم همیشه موفق باشید
نه فعلا هزار و خورده ای لغت مونده تا رسیدن

10 پسندیده

خیلی ممنون برادر :pray: :blue_heart: یه ماه وقت بزاری، شما هم می رسی به این سطح. :ok_hand: :hatched_chick: ولی پشتکار شما تو خوندن لایتنر و میانگین “شاخص لغت” شاهکاره. :smiling_face_with_three_hearts: :confetti_ball:

منظور آقا مهراب، “شاخص لغت” هست. همون عدد هشت هزار و پنجاه و چهار که تو بالای صفحه، کنار اون الماس و به رنگ قرمز نوشته شده. :blossom::cherry_blossom:

شما در سن خودت، داری عالی کار می کنی :star_struck: دختر :butterfly: :ribbon:

سلام و ممنون :pray: :blue_heart: مرضیه خانم :heart: :crescent_moon:

من تو کتاب خوانی، “گسترده خوانی” و “فشرده خوانی” رو با هم ادغام می کنم. یکم با دقت بیشتری می خونم. مثلاً همراه هر فعل، چه حرف اضافه ای بکار رفته یا نویسنده چطوری از جملات مجهول استفاده کرده. یکم ریز می شم تو ساختار نوشتاری متن و از این طریق، کلی ساختار و نکات گرامری برام مرور می شه و یا یاد می گیرم. رو لغت ها هم که دیگه وقت اختصاصی می زارم. ولی هر کتابی رو نمی خونم یا به این صورت، نمی خونم. کتاب های خاصی رو چندین بار می خونم.

ولی برعکس زیبوک :books: زوم :clapper: رو ماهی یک بار هم سر نمی زنم. :smile:

12 پسندیده

فکر کنم جمع شاخص لغت رو نشان میده .برای من نزدیک ۲۰۰۰ هست

9 پسندیده

بله خوب یادتون مونده :laughing: من و لایتنر خیلی رفیقیم

9 پسندیده

ممنونم لطف دارید :smiling_face_with_three_hearts::innocent::blush::pray:t2:
:tulip::tulip::tulip:

8 پسندیده

دوستان من هیچ وقت متوجه نشدم این قسمت یعنی چی و دقیقا چی رو نشون میده.میشه راهنماییم کنین؟

9 پسندیده

این دو تا عدد آبی و قرمز رنگ کنار الماس، “شاخص لغت” رو نشون می ده. با این تفاوت که عدد قرمز، “شاخص لغت کل” رو نشون می ده. یعنی نشون می ده که از ابتدای نصب برنامه تا الان، روی هم رفته، چقدر روی لایتنر کار کردی و براش وقت گذاشتی. اون عدد آبی هم “شاخص لغت روزانه” رو نشون می ده. یعنی تو خود همین امروز، چقدر با لایتنر کار کردی.

این هم یادم رفت بگم که من سعی می کنم از کتاب ها، Idiom ها و Slang های زیادی رو یاد بگیرم. یادگیری Collocation ها هم که از واجبات صد در صد تو انگلیسی هست.

همه اینها با کمک گرفتن از دیکشنری های تک زبانه برنامه، در حین خوندن یا گوش دادن :books: :headphones: :open_book: به کتاب، قابل دستیابی یا دسترسی هست.

فکر کنم حدود نیمی از حجم لایتنر خودم :spiral_notepad: فقط شامل همین موارد هست.

:blossom::cherry_blossom::herb:

15 پسندیده

سلام الهه جون :blue_heart: :heart: :blue_heart:
بهتون تبریک میگم. امیدوارم همینطور پر انرژی ادامه بدین. :rose: :v: :rose:

:yellow_heart: :orange_heart: :heart:

10 پسندیده

سلام الهه خانم.
دیدم شلوغه گفتم بزار خلوت شد بیام.

ماشاالله خیلی تبریک میگم.)
واقعاً عالیه :ribbon:.

خوشبحالم همچین دوستانی دارم )

به امید موفقیت همه ی اعضا زحمت کش زبانشناس ‌

9 پسندیده

انشاالله جشن رسیدن به سطح ۵،۶تون الهه خانم :relaxed::star_struck:

9 پسندیده

سلام،عیدتون مبارک :tulip:
تبریک میگم، موفق باشید :clap:

9 پسندیده

سلام الهه خانم تبریک می گم :rose:
امیدوارم در همه مراحل زندگیتون موفق باشید. :revolving_hearts:

9 پسندیده

سلام دوستان :yellow_heart: :green_heart:

@mohanna16
@gisoo13
@amirali_1506
@abbas_17
@noushin8

خیلی ممنون :blue_heart: از این همه محبتی که به من دارید. :green_heart::blossom::cherry_blossom:

:two_hearts: :heart: :two_hearts:

9 پسندیده

خواهش می کنم خواهر گلم عزیزی :blossom:

5 پسندیده

دقیقا همینطوره من همیشه سعی میکردم جذابیتای اینجوری رو ب اونایی ک اهل خوندن تکست بوک ها هستن بگم ولی انگار باید خودشون بهش برسن:)))خوشحالم بهش رسیدی😁
دقیقا منم همینطورم ک بعضی لغات همش تکرار مینش و یاد میگیرم

8 پسندیده

تبریک میگم الهه جون :star_struck::tada::balloon:
انشالله تاپیک سطح ۶ رو ازت ببینیم :star_struck:

آخرین سطح، سطح ۶ بود دیگه درسته؟ :joy::woman_facepalming:t2::orangutan:

6 پسندیده

درود به همگی

من هم نزدیکم بزودی به شما ملحق میشم
و همینجا جشن رسیدن به سطح چهار را با شما خواهم بود

8 پسندیده