جشن رسیدن به سطح چهار آواتار عزیزم 💃

سلام. تبریک میگم. من که سطحم پایینه با دیدن این پیشرفتا، واسه ادامه راهم کلی انگیزه میگیرم. ذوقم بیشتر میشه برای خوندن. :yellow_heart::heart_eyes: چه خوب که حستون رو به اشتراک گذاشتید. :cherry_blossom:

8 پسندیده

سلام زینب خانم :heart: :crescent_moon:خیلی ممنون

البته این تاپیک، برای بیش از یک سال پیش هست. الان زبانشناس و تکست بوک رو با هم میکس کردم، به دلایلی. :grin: دارم هدفمند تر، پیش می رم.

فکر کنم بد نباشه تو تاپیک “چالش کتاب کاغذی” آقا محمد :yellow_heart::sunflower: شرکت کنم و شات بزارم.

فقط خوبیش اینه که نسبت به قبل، کتاب ها “حتی کتاب های جدید” رو هم خیلی سریع تر می تونی بخونی. زبانشناس :blue_heart: خیلی کمک کرده بهم. مثلاً یه کتاب جدید رو شاید دو سه هفته ای تموم کنی. تازه کلی هم ذوق می کنی که اینها رو خودت قبلاً راحت یاد گرفتی.

دقیقاً همین رو می خواستم که یک سال و چند ماه، سراغ هیچ کتابی نمی رفتم.

سلام فاطیما خانم :heart: :crescent_moon:خوبی خواهر :blue_heart:

بله. سطح شش :six: آخرین سطح تو زبانشناس :blue_heart: هست. اِن شاء الله شات سطح شش، آخر همین امسال، همین تاپیک. :gem: :dizzy: :star2:

سلام امیر آقا :sunflower: :yellow_heart: ارادت :cherry_blossom::blossom:

شات سطح پنج :five: رو هم تو همینجا گذاشتم. ولی چون خواستم ریا نشه :joy: براش تاپیک جداگانه نزدم.

یه چند تا کامنتِ بالاتر هست …

اِن شاء الله زودتر، سطح چهار :four: شما :blue_heart::blossom:

سلام خانم ناردلی :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts:

ممنون از محبت و توجه ات :pray: :green_heart: :yellow_heart:
راستش این تاپیک، یکم قدیمی هست.

فکر کنم این تاپیک رو هم ببینی، بد نباشه. :blue_heart:

8 پسندیده

والا چی بگم الهه خانم.
من هر تاپیکی که زدم ازش استقبال نشد .امیدمون به شما هاست.
مطمئناً اگر بچه ها شرکت کنند منم استقبال می‌کنم

5 پسندیده

خوشحالم که این آواتار رو دیدم و باعث تقویت روحیه ام شد.ممنون و تبریک

4 پسندیده

چشم آقا محمد :sunflower: :yellow_heart:
گزارش های من رو که می دونی، رنگی هست. :joy:

دیگه قولِ قول :grin: :v: :gem:

سلام و خواهش می کنم :pray: :blue_heart: خوشحالم از این بابت. :cherry_blossom: :crescent_moon: :star2:

6 پسندیده

فوق‌العاده هستی الهه جان…به داشتن همچین مخاطبی افتخار میکنیم :heart::heart::heart::heart:

10 پسندیده

سلام عزیزم اره بعدا متوجه شدم چی بوده داستان و یک سال گذشته…خیلی خوشحالم واست انشاالله مام زودتر سطح هارو یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر بزاریم😁خداقوت اساسی بهت میگم و خداروشکر میکنم واسه موفقیتت

6 پسندیده

خیلی ممنون :pray: :blue_heart: زینب خانم :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts:

من هم خدا قوت متقابل، عرض می کنم. :grin: :v: ولی هنوز هم، موفقیت خیلی خاصی در کار نیست. :sweat_smile: همچنان باید بخونم. :grinning_face_with_smiling_eyes:

افسانه خانم :heart: :crescent_moon: عزیز :revolving_hearts: در اصل، افتخار برای منه. :relieved: :pray: :blue_heart:

همیشه نسبت به من، محبت داشتی و انگیزه دادی. :star2: :yellow_heart: :dizzy:

:yellow_heart: :crescent_moon: :heart:

9 پسندیده

:heart_on_fire::heart_on_fire::heart_on_fire: