تاثیر زبانشناس در سطح زبان تون

دوستان
تاثیر زبان شناس در سطح زبان چگونه بود؟

5 پسندیده

سلام دوست عزیز امید وارم حالتون عالییی باشه
من نظرمو بزارین بگم که چندبار هم گفتم زبانشناس بهترینهههه عالیههههه
نمیدونم شما سطح تون تو زبان چقدره ولی خوده من تازه واردم من کلاس زبان میرم الان که تعطیل شده
تو کلاس زبان ها یا مدارس انگلیسی مصنوعی تکست بوک هارو یاد میدن و اینکه انگلیسی اموزش دادنی نیست یاد گرفتنیه مثل یا مهارت اینجا انگلیسی واقعی هست
روی من خیلی تاثیر گذاشته زبانشناس
خیلی باهاش پیشرفت کردم تو زبان انگلیسی
این نظر من هست موفق باشین

12 پسندیده

زبانشناس واقعا نوع آموختن رو تغییر میده. همیشه تو هر سیستم آموزشی زبان آموز مدت زیادی طول میشه که با ابزارهای آموزش آشنا بشه، باهاشون خو بگیره و کم کم بتونه یه چیزایی یاد بگیره ولی اپکلیکیشن زبان آموز یه راست تو رو می بره سر چشمه. ولی جالب اینه که از تک تک لحظات آموختن لذت میبری و بدون اینکه بفهمی خیلی زیرپوستی و خاموش کلی چیز یاد می گیری. من واقعا تاثیرات خوبی گرفتم.

10 پسندیده

من کلاس زبان میرفتم ولی دیگه نرفتم واقعا هیچی یاد نمیدن یکی از دوستای خدانوادگی ما بچشو از سه سالگی میفرستاد کلاس الان هیجده سالشه درست نمیتونه صحبت کنه مسکل فقط مشکل ایران نیست کل دنیا همینطوری ان

9 پسندیده

سلام دوستان
من سطح زبانم advanceبود البته در موسسه زبانی که رفتم در طی ۱سال ولی چون زمان مصاحبه از مبتدی شروع نکردم لول بالاتر شروع کردم یکسری مشکل پایه‌ای داشتم و باهام بودننن تا advance که دیدم خیلی اذیتم میکنه پس بیخیال کلاس شدم و اومدم اینجا از مبتدی شروع کردم و به قانونا و روش‌هایی که اقای کشاورز گفتن عمل میکنم و الان خیلی از مشکلاتم حل شده و سرعت یادگیریم بد نیس با پسرعموم که هلنده خیلی راحت‌تر صحبت میکنم و حتی اهنگ و فیلم های نزدیک به سطح خودم رو متوجه میشم و بیشتر فکرام هم به انگلیسیه خیییییلی خوشحالم که زبان‌شناس رو پیدا کردم :heart_eyes::heart_eyes:

10 پسندیده

ممنون از نظرتون
امیدوارم برای من هم اینگونه باشد

2 پسندیده

امیدوارم موفق باشید
و به بهترین خودتون برسید

3 پسندیده

همچنین شما دوست عزیز⁦❤️⁩

3 پسندیده

من تنها بعد دو ماه استفاده از زبانشناس، به این نتیجه رسیدم :point_down::point_down:

7 پسندیده

چه عالی
امیدوارم همیشه موفق باشید دوست عزیز

3 پسندیده

سلام به همگی. من تقریبا سه ماهه که با برنامه زبانشناس اشنا شدم. خیلی کلاسهای زبان رفتم ولی پیشرفتهای مکالمه ام در حد کم بود و همیشه بزرگترین دغدغه ام مکالمه روان بود. سطح زبان انگلیسی ام در حدی هست که مطلب ترجمه میکنم برای سایتها و ماهنامه ها. اما متاسفانه مکالمه ام خوب نیست. از بهمن با این برنامه اشنا شدم . شروع به تمرین به روش زبانشناس کردم. نمیگم مکالمه ام عالی شده ولی پیشرفت کاملا محسوسی پیدا کردم. بخصوص از درسهای نیو متد ای جی. کلی از ابهامات من رو برطرف کرده. الان برنامه ریزی کردم یکهفته از درس نیومتد و هفته بعد از انگلیسی قدرت تمرین میکنم. برای من فوق العاده بوده. لابلای درسها کتابهای کودکان رو هم میخونم . خیلی لذت بخشه. نهایتا از تیم حرفه ای این برنامه کمال تشکر و قدردانی رو دارم. اپلیکیشن اتون فوق العاده است.

7 پسندیده

من از اسفند ماه شروع کردم و پیشرفت مکالمه ام عالی بوده

4 پسندیده