وویس من از داستان دختر زیرک لطفا گوش کنید و نظر بدید

سلام بچه ها این دومین ویسی هست که میزارم این درس خیلی باحاله داستانش خیلی اموزندس :wink: خوندنش رو ٻیشنهاد میکنم😊

27 پسندیده

سلام عزیزم.

اونقد همه چیز خوب بود که دو بار وویست رو گوش دادم. صدات حس خوبی به آدم میده. و اینکه حس طبیعی بودن روند یادگیریت کاملا بارزه.

یه توصیه هم دارم برات، البته مربوط به این وویس نیست. بحثم کلیه و حالا که اول راه هستی سعی کن تمام تلفظ‌هایی که از کتاب و مدرسه یاد گرفتی فراموش کنی. سعی کن همیشه با تمرکز اول گوش بدی بعد کلمات رو ببینی. چون اینطوری تلفظ صحیح رو یاد میگیری. دیگه مهم نیست شکل کلمه چطور باشه، چون تلفظ واقعیش توی ذهنت حک میشه.

7 پسندیده

بله دقیقا همینطوره چیزی که تو مدرسه به ما یاد میدن اصلا شبیه اون چیزی نیست که متکلمان بومی تلفظ میکنن.
و ممنونم ازت ٻری جون که اینقدر حواست به ما تازه کارا هست:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

سلاااام خیلی خوب بوددد آفرین خوشم اومد صدای رسایی داری :heart_eyes::dizzy::dizzy::see_no_evil:
موفق باشی کوثر خانم

5 پسندیده

خیلی خوب بود کوثر خانم :clap::clap::clap:
اگه بدونی من چه قد مشکل دارم با تلفظ beatiful لحجه امریکن :smile: به این کلمه تو هر درسی میرسم بریتیش تلفظ میکنم .

5 پسندیده

سلامت باشی فاطمه جانم:blush::blush:

4 پسندیده

دقیقا :laughing::laughing: تو تلفظ امریکین حرف t رو تلفظ نمیکنن

6 پسندیده

خوب کاری میکنی عزیزم :slightly_smiling_face::grin::clap::clap:

6 پسندیده

:smile::smile::smile::smile::smile::smile:… یکی از سخت ترین تلفظ ها واسم همین beautiful و three :rofl::rofl::rofl:

5 پسندیده

کوثرجان عزیزم عضو جدید، سلام :raised_hand::slightly_smiling_face:
بسسسسیار عالی بود وویستون، خیلی خوبه ک اول کار بر این ترس از وویس گذاشتن تو تالار غلبه کردین، آفرین
:clap::ok_hand::+1:

4 پسندیده

همه را بریتیش بگو گلم، من قبولت دارم، من پشتتم :smiley::rofl:

4 پسندیده

شما فقط امریکن تلفظ کن راستی چند سالتون هست؟
اگر دوست دارید بگید

4 پسندیده

14 سالمه عزیزم،،،،،،،،

5 پسندیده

اولش خیلی ترس داشتم ولی الان خیالم راحته

4 پسندیده

آفرین بهت موفق باشی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خوش اومدی به تالار

4 پسندیده

سلام کوثر خانوم امید وارم حال دلتون عالییی باشه
خیلی خیلی عالییی بود خیلی پیشرفت کردین
به امید روزای بهترو بهتر :rose::rose::rose::rose::rose:
موفق و پیروز باشین
:iran::heart::afghanistan:

4 پسندیده

سلام
شنیدم و پسندیدم :+1::grin:

4 پسندیده

ممنون داداش حسن مرسی که نظر دادی یه قلب هم میزارم برای این تیکه کلام قشنگت :heart:

4 پسندیده

.مختصر و مفید :wink::wink::wink::wink::wink:,

4 پسندیده

برعکس وویس قبلی چقدر تلفظتون بهتر شده

2 پسندیده