چالش فشرده خوانی پادکست ها ! 🎧

ماشاالله
ولی چقدر همه esl گوش میدن

3 پسندیده

اینو من زمانی گوش کردم ک پادکست های زیادی نبود اینجا
بقیه پادکست ها تو اپدیت های بعدی اومدن تو برنامه

6 پسندیده

مررررررسی زینب :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: جان :blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::two_hearts:

4 پسندیده

چون خیلی خوبن :rofl::joy: منم گوش دادم اینارو

بخش اول

بخش دوم

12 پسندیده

افریننن
فقط محدثه جون
چطوری این مدلی عکس گرفتی؟!؟!

6 پسندیده

وقتی اسکرین شات میگیریم یک گزینه داره اونو میزنم هی خودش میاد پایین عکس میگیره

Scroll capture اسم گزینه اینه

6 پسندیده

این هم دوتا دیگه از پادکست هام
:point_down::point_down::point_down::point_down::point_down::point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام عزیزم @mohadeseh34 :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:ظهر آدینه ی بهاریتون دلخوش و رنگین :blossom::sunflower::rose::tulip::tulip::rose::hibiscus:این گزینه رو میشه باعکس نشان بدهید من پیداش نکردم فداتبشم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:

8 پسندیده

احتمالا گوشی شما پیشرفته هست
گوشی من که دیزلی محسوب میشه ازین چیزا نداره

با همون نت تری میریم جلو
اروم و پیوسته :blush:

گشتم نبود
نگرد نیست :blush:

5 پسندیده

گفتم آخه من هم دیدم پیداش نکردم گفتم حتما درست جستجو نکردم :blush::blush::blush::blush::wink::wink::wink::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::hibiscus:

6 پسندیده

زینب جان @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اینم آمار یکی دیگه از پادکست هام :headphones:
:blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::two_hearts:

7 پسندیده

مرسی عزیزم ادینه شماهم بخیر و خوشی باشه :heart_eyes::rose::tulip: بله چرا نشه میتراجان بفرمایین :heart_eyes:

نه بابا فک کنم باید اندورید بالای ۸ یا ۹ باشه البته مطمعن نیستم

8 پسندیده

فدات نازنیینم :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::rose::hibiscus::sunflower::blossom::tulip:لطف کردی فداتبشم نازنیینم :bouquet::cherry_blossom::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::white_flower:از من این رو نداره اندرویدم پایین قشنگم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rosette::white_flower::cherry_blossom::bouquet::bouquet:خیلی لطف کردی فداتبشم :white_flower::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rosette::rosette::hibiscus::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

6 پسندیده

خدانکنه عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::tulip::tulip::tulip::rose::rose:

4 پسندیده

در چه سطحی باید بریم سر وقت ٻادکست ها ?? من سطح دو هستم زینب جان :blush:@zeinabss

5 پسندیده

هر موقع دوست داشتی میتونی عزیزم

5 پسندیده

حتی سطح دو ??:sweat_smile::sweat_smile:اخه من هیچی از این ٻادکست ها نمیفهمم

4 پسندیده

خب اگر اینطور فکر میکنی صبر کن

5 پسندیده

سلاممم دوست خوبم … چه تاپیک خوبی رو فعال کردین:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:… حالا که بحث پادکست داغه میتونم ی سوال بپرسم؟؟ :sweat_smile:
اینکه نحوه استفاده از پادکست چطوریه؟ همین که بارها گوش بدیم و جملاتشو بخاطر بسپریم کافیه؟ یا نیاز ب سخنرانی هم هست؟ ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

8 پسندیده

خواهش
نه اینطوری نیست
پادکست ها رو ما گوش می دیم ک لیسنینگمون قوی شه ، دایره لغاتمون هم بالا بره
حالا باز هم بستگی ب خودا داره
ک چ مدلی دوس داری

6 پسندیده