چالش فشرده خوانی پادکست ها ! 🎧

سلام سلام :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:
چطورین دوستان ؟!
چ خبرا ؟!
من اومدم با ی چالش فوق جذاب :smirk::smirk:
دیروز داشتم با خودم فکر میکردم که چرا زیبوک و کتاب خوانی چالش داره ولی پادکست نهه ؟!؟! :face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:
درصورتی ک پادکست خیلی برای تقویت لیسنینگ :ear::ear: کمک می کنه !!! :muscle::muscle::muscle::muscle:
پس تصمیم گرفتم ک خودم این چالش رو ایجاد کنم
پس
از همه دوستان میخوام که از پادکست هایی که مکررا گوش میدن اسکرین شات گرفته و با اون ( اگر دوس میدارن ) تجربیات خود را دراختیار ما قرار بدن :grin::grin::blush::blush::blush:
بچه های پرشور تالار
منتظر حضورتون هستم

30 پسندیده

این هم شات خودم

17 پسندیده

سلام زینب جان @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اولاً اِی جان به این شاتی که گذاشتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: منم همین رو می خوام بزارم. تو این پادکست، وضعیت فشرده خوانیم :joy: از همه بهتره.
اینم شات، همین الان، یهویی :joy::joy::point_down::point_down:

:blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::two_hearts:

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
پ.ن: قشنگ تو شات معلومه پادکست هایی که مسقیماً در مورد خود انگلیسی هستند رو بیشتر گوش کردم!! :joy::joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

15 پسندیده

@pari
@YoKambiz
@Farzad_Poodineh
@fdoosti
@a.bayani
@HasanNoori1382
@mitra9
@mohadeseh34
@azam-123
@ala
@elhamhajavi
@mostafa.76
@Gheidar1
@miss_mary
@sepide-str
@amene99
@ali-13
@fatemeh74
@mehdi24666
@erfan23
و بقیه دوستان عزیز

17 پسندیده

20 بار افرینننننننن
:muscle::muscle::muscle::muscle:

7 پسندیده

زینب جان عزیز ، چه تایپیک خوبی … :star_struck:
فقط اینکه من جوجه ام به تازگی به دوران تخم مرغی برگردانده شده بنا به دلایلی، حالا نمیتونم اسکرین شات بدم .:yum:
اما بیشترین پادکستی که گوش دادم، هرکدوم بالای سی بار بوده ( از اولی که اشتراک خریدم ) ، پادکست EsL ،( معرفی خود ، برخاستگی ، خوردن صبحانه، محل کار ) هست.
خیلی این آقای جف رو دوس دارم و پادکست هاش برام خیلی جذاب تر و مفید تر از بقیه پادکست هاست. :heart_eyes:
نمیدونم ویدیو های خانم ونسا هم پادکست حساب میشه یا نه :sweat_smile: ؟ چون ویدیو های خانم ونسا رو هم دوس دارم و خیلی نگاهش میکنم. کوتاه و مفید هستن… ( کلا خوشم اومد اسمش رو بیارم :wink::smiling_face_with_three_hearts:)

19 پسندیده

به به سلاملکم تیچر زینب، چطوری عزیزم :slightly_smiling_face::rose::rose:
راستی چرا دیگه اون تاپیکتو ادامه ندادی، تعطیلش کردی؟
منم مثل ماری بانوی گل و عزیز جدیدا جوجومو ب حالت تخم مرغی در آوردمش و الان چیزی گوش ندادم، گوش بدم میفرستمش.

مرسی بابت قید کردن اسم بنده :slightly_smiling_face::pray::rose::rose:

12 پسندیده

سلام زینب خانم دوست داشتنی و فعال :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:صبح زندگیت سرشار از نغمه های شاد زندگی عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom:به به چه تاپیک معرکه ای خانم گل دوست داشتنی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیز دلم خوب کاری کردی چنین تاپیک برجسته ای زدی چرا که خیلی دوستان فرصت کتابخوانی ندارند و پادکست گوش می کنند انشاالله تاپیک گرم و شورانگیزی بشه انشاالله :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::tulip::rose::sunflower:و ممنون من رو منشن کردی خانم گل :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::tulip:به روی چشم پادکست گوش دادم اسکرین میگذارم خوشگل خانم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::hibiscus::sunflower:باآرزوی موفقیت برای شما و تک تک عزیزان :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose::sunflower::sunflower::sunflower:

12 پسندیده

سلام زینب جان
ممنونم که منو به چالش دعوت کردی :rose:
راستش من جدیدا از پادکست فاصله گرفتم بیشتر فقط داستان میخونم.
پادکستی اگر گوش دادم حتما اسکرین می‌فرستم

10 پسندیده

سلام زینب جان مرسی از دعوتت حتما پادکست گوش دادم اینجا اسکرین شاتشو میزارم :rose::blush:

9 پسندیده

سلام زینب جان ممنون از دعوتت :rose:
من پادکست گوش نمیدم ولی سعی میکنم تو برنامم جا بدم و حتما گزارش میدم

9 پسندیده

درود بر شما خانم @zeinabss
متاسفانه چند وقتی هست که پادکست گوش نکردم.
آخرین مورد همونی بود که دانلود کردم و برای تالار زبانشناس فرستادم.

8 پسندیده

سلام گلم

اینم از پادکست های esl گوش میدم .

11 پسندیده

14 پسندیده

خیلی ممنون از اینکه شرکت کردین :pray::pray:
ام راستی
این کدوم پادکست است ؟! :face_with_monocle:

6 پسندیده

سلام عزیزم
مرسی ک شرکت کردی

4 پسندیده

به به عمه جان :heart::heart::heart::heart::pray::pray::pray::muscle::muscle::muscle::muscle:

5 پسندیده

سلام‌بزرگوارید
ESL
ک باخانوم نیکنام خوندم و واقعااا خیلی کمکم کرد و تدریس ایشون خیلی کمکم کرد
هرچند ک الان تمرکزم روی Ajو داستان هست

6 پسندیده

بسیار عالی
انشالله موفق و پیروز باشید

4 پسندیده

سلام

با ارزوی موفقیت برای همه :rose:

12 پسندیده