تالار زبانشناس

چالش فشرده خوانی پادکست ها ! 🎧

سلام سلام :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed:
چطورین دوستان ؟!
چ خبرا ؟!
من اومدم با ی چالش فوق جذاب :smirk::smirk:
دیروز داشتم با خودم فکر میکردم که چرا زیبوک و کتاب خوانی چالش داره ولی پادکست نهه ؟!؟! :face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:
درصورتی ک پادکست خیلی برای تقویت لیسنینگ :ear::ear: کمک می کنه !!! :muscle::muscle::muscle::muscle:
پس تصمیم گرفتم ک خودم این چالش رو ایجاد کنم
پس
از همه دوستان میخوام که از پادکست هایی که مکررا گوش میدن اسکرین شات گرفته و با اون ( اگر دوس میدارن ) تجربیات خود را دراختیار ما قرار بدن :grin::grin::blush::blush::blush:
بچه های پرشور تالار
منتظر حضورتون هستم

24 Likes

این هم شات خودم

14 Likes

سلام زینب جان @zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
اولاً اِی جان به این شاتی که گذاشتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: منم همین رو می خوام بزارم. تو این پادکست، وضعیت فشرده خوانیم :joy: از همه بهتره.
اینم شات، همین الان، یهویی :joy::joy::point_down::point_down:

:blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::two_hearts:

Screenshot_۲۰۲۰۰۴۲۴-۰۲۲۲۱۹

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
پ.ن: قشنگ تو شات معلومه پادکست هایی که مسقیماً در مورد خود انگلیسی هستند رو بیشتر گوش کردم!! :joy::joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart:

12 Likes

@pari
@Yo_Kambiz
@Farzad_Poodineh
@F.doosti
@a.bayani
@HasanNoori1382
@mitra9
@mohadeseh34
@azam-123
@ala
@elhamhajavi
@mostafa.76
@Gheidar1
@miss714mary
@sepid_72
@amene99
@ali-13
@fatemeh74
@mehdi24666
@erfan23
و بقیه دوستان عزیز

15 Likes

20 بار افرینننننننن
:muscle::muscle::muscle::muscle:

5 Likes

زینب جان عزیز ، چه تایپیک خوبی … :star_struck:
فقط اینکه من جوجه ام به تازگی به دوران تخم مرغی برگردانده شده بنا به دلایلی، حالا نمیتونم اسکرین شات بدم .:yum:
اما بیشترین پادکستی که گوش دادم، هرکدوم بالای سی بار بوده ( از اولی که اشتراک خریدم ) ، پادکست EsL ،( معرفی خود ، برخاستگی ، خوردن صبحانه، محل کار ) هست.
خیلی این آقای جف رو دوس دارم و پادکست هاش برام خیلی جذاب تر و مفید تر از بقیه پادکست هاست. :heart_eyes:
نمیدونم ویدیو های خانم ونسا هم پادکست حساب میشه یا نه :sweat_smile: ؟ چون ویدیو های خانم ونسا رو هم دوس دارم و خیلی نگاهش میکنم. کوتاه و مفید هستن… ( کلا خوشم اومد اسمش رو بیارم :wink::smiling_face_with_three_hearts:)

16 Likes

به به سلاملکم تیچر زینب، چطوری عزیزم :slightly_smiling_face::rose::rose:
راستی چرا دیگه اون تاپیکتو ادامه ندادی، تعطیلش کردی؟
منم مثل ماری بانوی گل و عزیز جدیدا جوجومو ب حالت تخم مرغی در آوردمش و الان چیزی گوش ندادم، گوش بدم میفرستمش.

مرسی بابت قید کردن اسم بنده :slightly_smiling_face::pray::rose::rose:

10 Likes

سلام زینب خانم دوست داشتنی و فعال :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:صبح زندگیت سرشار از نغمه های شاد زندگی عزیزم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom:به به چه تاپیک معرکه ای خانم گل دوست داشتنی :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:عزیز دلم خوب کاری کردی چنین تاپیک برجسته ای زدی چرا که خیلی دوستان فرصت کتابخوانی ندارند و پادکست گوش می کنند انشاالله تاپیک گرم و شورانگیزی بشه انشاالله :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::tulip::rose::sunflower:و ممنون من رو منشن کردی خانم گل :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::tulip:به روی چشم پادکست گوش دادم اسکرین میگذارم خوشگل خانم :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::hibiscus::sunflower:باآرزوی موفقیت برای شما و تک تک عزیزان :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::tulip::rose::sunflower::sunflower::sunflower:

10 Likes

سلام زینب جان
ممنونم که منو به چالش دعوت کردی :rose:
راستش من جدیدا از پادکست فاصله گرفتم بیشتر فقط داستان میخونم.
پادکستی اگر گوش دادم حتما اسکرین می‌فرستم

9 Likes

سلام زینب جان مرسی از دعوتت حتما پادکست گوش دادم اینجا اسکرین شاتشو میزارم :rose::blush:

8 Likes

سلام زینب جان ممنون از دعوتت :rose:
من پادکست گوش نمیدم ولی سعی میکنم تو برنامم جا بدم و حتما گزارش میدم

8 Likes

درود بر شما خانم @zeinabss
متاسفانه چند وقتی هست که پادکست گوش نکردم.
آخرین مورد همونی بود که دانلود کردم و برای تالار زبانشناس فرستادم.

7 Likes

سلام گلم

اینم از پادکست های esl گوش میدم .

8 Likes

Screenshot_۲۰۲۰۰۴۲۴-۱۲۴۹۳۸

11 Likes

خیلی ممنون از اینکه شرکت کردین :pray::pray:
ام راستی
این کدوم پادکست است ؟! :face_with_monocle:

3 Likes

سلام عزیزم
مرسی ک شرکت کردی

2 Likes

به به عمه جان :heart::heart::heart::heart::pray::pray::pray::muscle::muscle::muscle::muscle:

3 Likes

سلام‌بزرگوارید
ESL
ک باخانوم نیکنام خوندم و واقعااا خیلی کمکم کرد و تدریس ایشون خیلی کمکم کرد
هرچند ک الان تمرکزم روی Ajو داستان هست

4 Likes

بسیار عالی
انشالله موفق و پیروز باشید

3 Likes

سلام

با ارزوی موفقیت برای همه :rose:

10 Likes