چالش فشرده خوانی پادکست ها ! 🎧

سلااام.:blush:پادکست ها کجای برنامه هستن؟؟ من وول راهم و دارم داستان گوش میدم.پادکست هاروپیدانکردم.لطفابرام بگین کجان؟؟

4 پسندیده

سلام عزیزم تو بخش زبانشناس ٻادکست های آقای ای جی هستن

3 پسندیده

برای اول راه بهتر داستان های بچه گانه بخونی خواهری ٻادکستذها سختن ممکنه خسته بشی اما قصه های کوتاه بهترن چون آسونن زود یاد میگیری:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

بفرمایید عزیزم :kissing_heart::kissing_heart:

5 پسندیده

9 پسندیده

سلام زینب خانم این تاپیک خیلی مفیده دمت گرم
فقط (فگت :joy:) یه سوال؟
اینجا مثل تاپیک کتاب خوانی باید هر چی خوندیم گزارش بدیم یا فقط پادکستایی که زیاد تکرار کردیم؟

6 پسندیده

از بیشترین پادکست هایی که گوش کردی، شات بده.
مثل این کامنت اول من :point_down::point_down:

5 پسندیده

مررسی :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:…1234444445555676677

5 پسندیده

دقیقا عین تاپیک کتابخوانی است عزیزم

2 پسندیده

نه عزیزم @shahrzad15
اینجا فقط برای پادکست هست
ینی پادکست ها
این اسکرین اا رو در تاپیک زیر قرار بده

چالش پرتکرارترین درس

4 پسندیده

درسته عزیزممممم.:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 پسندیده

فک میکنم مال اندروید 7 ب بالا باشه

4 پسندیده

من به پادکست جورجیانا و یه دونه هم کتاب گویای ای جی هوگ رو گوش می‌کنم پادکست جورجیانا رو خیلی دوستدارم چون زیاد طولانی نیست و دو تا پارت داره عموما یکی از پارت ها به موضوعات کلی میپردازه و دومی تکنیک tprs هس

8 پسندیده

خیلی ممنون به خاطر چالشی که ایجاد کردید فقط ایکاش بچه ها یکم درمورد پادکست هایی که گذاشتن توضیح میدادن و اینکه چرا این پادکست خوبن و نکته مثبتشون چیه :blush:

3 پسندیده

من خودم به شخصه تکنیک ها رو روی داستان های واقعی پیاده میکنم ولی برا پادکست سعی میکنم چند بار گوش بدمش عبارات و کلماتی که برام جالب به نظر میرسه رو برمیدارم ولی برا اجرای تکنیک فک کنم خسته کننده میشه البته نظر من هس و من ازش راضیم

3 پسندیده

مرسی از توضیحتون درسته. شما پادکستایی مثل ESL که بخشیش درباره مهارت های ارتباطی هست رو گوش دادین؟؟

2 پسندیده

نه من در حال حاضر دوتا پادکست هوگ و جورجیانا که بالا گفتم رو دارم گوش میدم

3 پسندیده

درسته… پادکست های ESL در مورد مهارت های ارتباطی و معرفی خود و… هست یجورایی مباحثش کاربردیه فکر کنم بد نباشه ی کوچولو از تکنیک سخنرانی برای معادسازی خودمون استفاده کنیم… البته من شروع نکردم و تصمیم دارم که این پادکستو بخونم و نمی‌دونم این ایده اصلا شدنی هست یا نه😅

5 پسندیده

هیچ چیز نشدنی نیس و خب فک میکنم پیاده کردن تکنیک ها خصوصا سخنرانی خلاصه کردن یا بازگویی واقعا میتونه تاثیر گذار باش خیلی ممنون به خاطر معرفی این پادکست :pray: :heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم. منم از شما خیلی ممنونم . موفق باشین:rose::rose:

2 پسندیده