پنج ثانیه ی معکوس تو چیه؟ بشمار

سلام دوستان

قانون پنج ثانیه رو یادتونه؟.

شما هم صدای درونتون باهاتون اینجوری حرف میزنه؟

ویدئو

https://zabanshenas.com/uploads/zabanshenas/99/ordibehesht/5-second.mp4

#توضیحات اضافه و متن

لینک این ویدئو در تلگرام
لینک این ویدئو در اینستاگرام

18 پسندیده

خیلی عاااالی بود دوست داشتم
مثل این فیلم های هالیوودی که دوسشون دارم بود
آموزنده بود منم افکارم دقیقا همین طورین یکی میگه خوبه انجامش بده یکی میگی بدبخت آبروی خودتو بردی و… :heart::revolving_hearts:

4 پسندیده

زحمت کشیدید آقای کشاورز

3 پسندیده

سلام و خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالییی
۵
۴
۳
۲
۱
تو عالییی هستی کامبیز حرف نداری مرد من اون مقاله ۵ ثانیه معکوس رو چند روز پیش دیدم عالییی بود :rose::rose::rose::rose::rose:
۵
۴
۳
۲
۱
موفق و پیروز باشید
:iran::heart::afghanistan:

4 پسندیده

آقای کشاورز @YoKambiz :tulip::sunflower::rosette::hibiscus:
یه مقاله تو تالار چند وقت پیس “نمی دونم تاریخ مقاله برای کِی بود” از خودت با همین مضمون خوندم که واقعاً عالی بود. صحبت های خانم مِل رابینز رو هم خلاصه وار ترجمه کرده بودی و آورده بودی. البته صحبت ها با ویس خانم فاطمه دوستی :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: بود. من تو عمل، مشکلی ندارم. با این قانون پنج ثانیه ی معکوس، افکار منفیم “مثال نمی زنم. روشون بدجور حساسیت دارم!” رو کامل و یک دفعه، نابود می کنم! :joy::joy::v::v:
واقعاً اون مقالت تو تالار، از نظر من، احساسی ترین :blue_heart::blue_heart: مقالت بود. :green_heart::purple_heart::yellow_heart::two_hearts::dizzy::dizzy::dizzy:
این هم لینک مقاله برای دوستان :point_down::point_down::gem::gem::gem:

4 پسندیده

Hi @YoKambiz
Hi guys

جناب کامبیز کشاورز اگر بازیگر می‌شدی ، نقش‌های متعددی رو صاحب می‌شدی . در ضمن تصور من بازیگر خارجی است . هالیوود :sunglasses:

بنده ویدیوها ، موزیک‌ها رو با هدفون تماشا و گوش می‌کنم . این صدای درونت تحت تاثیر قرارم میده .

Yes

بله و خیر
زمانی که آن کار رو انجام دادم یا کنار گذاشته‌ام یا مسیر رو عوض کردم ، لحظات ، ساعات ، روزها حس خوش‌آیندی ایجاد می‌شود .
زمانی هم پیش آمده با انجام ندادن ناراحت شدم .

جناب کامبیز ویدیوهای طنز برای یک مدت کوتاه با پشت صحنه بودند . چرا ادامه نداده‌اید ؟

7 پسندیده

سلام آقا کامبیز واقعا عالی بود چقد خوبه ادم گاهی به حرفی که میزنه فکر کنه و وقتی میخواد کاری بکنه وقت رو هدر نده
@YoKambiz

5 پسندیده

سلام واقعا این ویدئو عالی بود، خسته نباشید آقا کامبیز
همه ی ما این حس و حال رو یه جورایی تجربه کردیم

5 پسندیده

5
4
3
2
1
I’m serious about my job future and don’t allow everyone to stop me from my ideas and thoughts.
then, I make my decision and just do it.

4 پسندیده

there are times that i want to say something important رو شما ترجمه کردید : ‘’ یه وقتهایی بوده که میخواستم یه چیزی رو بگم." نمی‌شد بگیم there were times that i wanted…?

1 پسندیده