کی و چگونه متن رو حفظ میکنیم

سلام
اینکه در زبانشناس کلمات رو سفید میکنیم که بلدیم، کی املا کردن اون کلمات رو یاد میگیرم؟ آیا نیاز به روص خاصی مانند نوشتن داره یا ناحودآگاه در طی فرایند یادگیری یاد میگیرم؟
اینکه کلمات چطور نوشته میشن

3 پسندیده

سلام

برای تقویت دیکته ی کلمات انگلیسی ابتدا توصیه میکنم که از تجربیات دوستان که در لینک زیر گفته شده استفاده کنید:

مورد دوم: منابع زبانشناس دارای متن و صوته، شما میتونید به دروسی که از لحاظ شنیداری به اون مسلط شدین گوش بدین و متنش رو بنویسید و در انتها با متن درس مقایسه کنید

مورد سوم :با افزایش میزان مطالعه املا رفته رفته بهبود پیدا میکنه. مخصوصا مطالعه‌ی کتاب های سطح بندی شده‌ی پکیج زیبوک در نرم افزار زبانشناس
مقاله زیر رو مطالعه کنین

6 پسندیده

هر روز به اتمام مطالعه‌ام ، آن جملاتی که مطالعه کردم رو در یادداشت موبایلم می‌نویسم .
یک کار باحال که انجام میدم به غیر از اینکه هنگام نوشتن ، جمله‌ها رو می‌خوانم اگر حرفی از کلمه‌ای رو فراموش کردم با تلفظ بازی میکنم . اگر باز هم اشتباه کردم هیج ایرادی ندارد . بلکه از اشتباهات درس می‌گیرم .
لازم به ذکر است به جمله درون اپلیکیشن نگاه می‌اندازم بعد جمله رو وارد یادداشت می‌کنم که در آینده دشوار و چالش برانگیز‌ترش خواهم کرد .
یه چیز باحال دیگه بگم جمله‌ها ناخودآگاه جلوی چشمام قرار می‌گیره .

4 پسندیده