تکنیک های برتر یادگیری املای کلمات انگلیسی

من بعد از ۴ سالی که از خرید گوشیم میگذره تازه دوهفته پیش اسپل چکش رو فعال کردم که بهم تو نوشتن کمک کنه. این اسپل چک ها برا نوشتن خیلی خوبن ولی ی بدی هم دارن اینه که آدم رو تنبل هم میکنن بعد موقعی که نباشن ( مثلا موقع آزمون ها) دردسر درست میکنن.
مرسی حنا جان دوست خوبم. مقاله خیلی خوبی نوشتی :clap::clap::rose::rose:

8 پسندیده

Hi friend
Happy sha’ban’s half you too :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

سلام عزیزم :raised_back_of_hand:t2:
خداقوت عجب مقاله پر و پیمونی نوشتی اون بخش رسم شکل به دلم نشست :clap::clap: ازین به بعد اینجوری به خواهرم یاد بدم املاشو درست کنه و خب برای خودم هم اون قسمتی که نوشته بودی بخش کنیم و یاد بگیریم مفید بود هانی خیلی ممنون از این عیدی قشنگت من دعا میکنم خدا و امام زمان هم بهت یه عیدی خوب بدن امروز :heart_eyes::heart_eyes::rose::star_struck::star_struck::tulip:

9 پسندیده

دوستان عزیز

@elahehvelayati
@fatemeh74
@javad72m
@sepide-str
@mohadeseh34

ممنون که وقت گذاشتین و خوندین :rose: :rose: :rose:

اشکال نداره عزیزم زیر همین پست اضافه کن تا دوستان استفاده کنن :rose: :heart:

:smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :heart: :wink:

خیلی هم عالی :muscle: :muscle:

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: آره ولی فکر کنم با تمرکز کار کنیم تو ذهنمون حک بشه

حتما این کار رو بکن

مرسی از محبتت :heart: :rose: :rose:

10 پسندیده

سلام ممنون بابت مقاله ی مفیدت :relaxed:
عالی عالی :cherries::cherries::cherries::cherries::cherries::rabbit::rabbit::rabbit:
مخصوصا رسم شکل

5 پسندیده

سلام عزیزم حنانه جان :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom:طهر عیدانه ات بخیر فداتبشم :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom:۱دنیا تشکر بخاطر مقاله ی بینظیرت :clap::clap::clap::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::bouquet: و چه عیدی بهتر از این مقاله که سرشار از مطالب درجه یک :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::white_flower:خیلی خیلی سپاس عزیزم من عاشق طراحیهاش شدم و بسیار لذت بردم و برام بینهایت جذاب بود عشقی بخدا فدات نازنیینم خدا قوت و عیدت هم مبارک و در این روز هرچی آرزو داری بهشون برسی فداتبشم :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom::white_flower::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom:

امام علی (ع): هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است.
و من نسبت به تک تک زبانشناسی ها حس شاگردی رو دارم که از تک تک شماعزیزان کلی مطالب عالی یاد گرفتم چه در زبان و چه در مورد اخلاق و زندگی و همگی شما استادان نازنیینم هستیند و ارادتمند همگیتون هستم :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::rosette::cherry_blossom::white_flower:سپاس :hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom::cherry_blossom:لایق بهترینها هستیند :hibiscus::sunflower::blossom::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::rosette::cherry_blossom::hibiscus::sunflower::blossom::tulip::rose::bouquet::rosette::cherry_blossom:

9 پسندیده

سلام امید وارم حال دلتون عالییی باشه.
خسته نباشین خدا قوت خیلی ممنون من خودم تو املا خیلی مشکل دارم واقعا به همچین تاپیکی احتیاج داشتم خیلی ممنون دوست عزیز موفق باشی
:afghanistan::heart::iran:

7 پسندیده

من املای زبانم تقریبا خوب بوده همیشه و روش خودمو دارم
کلمات سخت به دوروش حفط میکنم تلفط اصلی و صحیح کلمه و تلفظ املایی
مثلا:
Subject سابجکت (اصلی) سیوبجست (تلفظ املایی)
First فرست(اصلی) فیرست (املایی)
Dictionary دیکشنری(اصلی) دیکتیوناری(املایی)
این روش منه و برام راحته البته از قوانین خاصی هم همزمان استفاده میکنم مثلا تلفط c قبل t ک میشه
به این روش و دو تلفطی عادت کردم

6 پسندیده

شنیدین میگن درس شیرین ریاضی ، بلکه این زبان انگلیسیه که باید به زبان شیرین انگلیسی تبدیل شود .

مطالبِ خیلی مفید و موثر

Thank you s💣 much

5 پسندیده

سلام حنا جان
مقاله کاملی بود :cherry_blossom: :cherry_blossom: :cherry_blossom:
ممنونم از زحمات بی دریغت. :smiling_face_with_three_hearts:
منم همیشه مشکل دیکته داشتم که خب به خاطر عدم تمایلم به نوشتنه که باید حلش کنم :grin:

3 پسندیده

ممنون از همتون دوستان :rose::rose::rose::rose:

@fateme191
@mitra9
@HasanNoori1382
@hasan90
@a.bayani

:heart::rose::sweat_smile:

مرسی بابت این حدیث دلنشین

خدا رو شکر پس مفید واقع شده :blush::pray:

ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربتون :rose::heart:

:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

یالا تمرین کن من بزودی ازت املا میگیرم :wink::wink::joy::heart::rose:

6 پسندیده

گر طبیبانه بیایی به سر بالینم به دو عالم ندهم لذت بیماری را :relieved: :sweat_smile: :rose:

4 پسندیده

خب منم الان فرصت کردم ک این مقاله را بخونم :slightly_smiling_face:
مثل هميشه خیلی عالی و مفید بود :clap::clap::+1::+1:
ممنون بابت ب اشتراک گذاری :pray::pray:

4 پسندیده

مرسی اعظم جون :heart_eyes::heart_eyes:
خوشحالم مفید بوده :star_struck::star_struck::rose::rose:

3 پسندیده

1نوشته به موضوع تازه تبدیل شد: استراتژی حفظ کردن لغت

سلام چطور میتونم با شما درباره زبان حرف بزنم

ممنون حنانه جون بخاطر آموزشت _ خدارو شکر من از املا گریزان نیستم و تلاش میکنم آموزه هاتونو بکار ببرم :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده