فریادهای آقای ای جی

سلام. ببخشید روشش بر چه اساسیه و چجوری میشه انجامش داد؟جایی هست این پی دی اف که بشه دانلود و مطالعه کرد؟

7 پسندیده

ببخشید این ششم ماه ک گفتید منظورتون خوندن انگلیسی قدرته؟

8 پسندیده

اگه بت آدم هایی ک انگلیسی صحبت میکنن رد ارتباط باشین چی؟
اون خوبه؟

6 پسندیده

ای جی میگه(هم توی یکی از ویدئو های آشناییش میگه مال سال 2006 که ادای یه بچه که مثلا بغل کرده در میاره و بهش میگه. Hellllo + اون ویدئوی مهم در کانال یوتوب که پاسخ میده با کدوم دوره(ها) شروع کنیم سعی میکنم لینکاشون پیدا کنم بذارم) بستگی به سطح خودمون و حتی میشه موازی و ترکیبی مثلا نیو متد با شروع درس روز مردگان+پاور با شروع چندتا ویدئوی اکشن ووکبیولری و درس تسلط بر احساسات، شروع کرد اما مهم اینه که ۷تا قانون رعایت کنیم( No text Books, No Grammar rules، +ONLY REAL ENGLISH MATERIALS that you are SO interested in ,… (نوع Vocabulary lists, only pharases…)
خلاصه درسها مهم نیست کدومشون مهم نحوه کار کردن درسهاست و حداقل یک هفته برای هر درس Deep Learning, اصلا عجله نکنیم و… ۶ماه صبر…

10 پسندیده

ای کاش تیم عزیز زبانشناس هم pdf توضیح روش EEو هم7تا قانون ای جی که توی نسخه قبلی داشت میذاشتن تا همه استفاده کنن… خب حالا… پیداشون میکنم توی آرشیو م و اینجا به اشتراک میذارم… :crossed_fingers::ok_hand:

13 پسندیده

سلام
هر دوی این مواردی که گفتید در تالار موجوده

https://talk.zabanshenas.com/tag/7_rules

به تالار ایمان داشته باشید :slightly_smiling_face:

15 پسندیده

آره ممنون حالا دیدم… ترجمه ۷تا قانون… ولی اونجا نوشتم داخل خود آپ که قبلا هم بود… یک عکس از نقطه اشتراک ۳تا مبحث مهم +pdf توضیح درخواستی اونجا که فرمودید ندیدم، به اشتراک میذارم

8 پسندیده

ببخشید… اوکی… الان اون توضیحات کامل آقا کامبیز دیدم…
فقط دو تا نکته تکمیلی:
توی مجموعه هایی که من دارم و قبلا تهیه کردم دوره New Method با درس روز مردگان شروع میشه و به نظرم درستش هم همینه حالا اگه حدس زدید چرا اینو میگم؟…
و در قسمت بندی همه دروس اونجا هم همشون در مجموعه من ترتیب اول درس اصلی و vocabو احیانا Commentary های ای جی هست بعد دو تا داستان ها و من اینطوری کار کردم و نتیجه ش رو دیدم به نظرم بهترش همینه ; ابتدا درس اصلی، کنجکاوی، vocab، vریسایکل دلخواه بعد داستان‌ها و بعد ریسایکل از ابتدای درس اصلی Main Article خود ای جی هم این ریسایکل توضیح میده و حداقل یک هفته رو تاکید داره…
باز هم تشکر از لینک آنالیز

8 پسندیده

روان صحبت کردن انگلیسی در ۶ ماه
لینک ترجمه صوتی برنامه EE SHOWو پادکست AJکه اتفاقا بخاطر اهمیت موضوع در صدر توییتر شون پین شده(برنامه مربوط به سال ۲۰۱۸ هستش) تقدیم به زبان آموزان علاقمند به روش انگلیسی بدون تقلای ای جی هگ

https://t.me/AJhogeIRAN/887

10 پسندیده

موافقم دادشون خیلی بلنده:grimacing::grimacing::pleading_face:

10 پسندیده

اقا اسمش انگلیسی قدرت هست
باید با قدرت باشی
خودش میگه برو توی پارک، اتوبوس، خونه، کوچه، خیابون دااااد بزن
بله باید با قدرت خوند وتکرار کرد و اگه به حرفش گوش بدی اعتماد به نفست میره بالا(ولی اگه خیلی به حرفش گوش بدی احتمال داره مردم فکر کنن دیوونه ای) همونطور که خودش میگه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

11 پسندیده

ای جی هوگه دیگه
باید با متدش حال کنی باید با طرز فکرش حال کنی تا داد زدنش هم برات جذاب بشه

AJ Hoge, my hero to learn languages

11 پسندیده

بعضی وقت ها خیلی جیغ داد میکنه و یه جمله صد بار میگه ادم کلافه میکنه من اصلا دوست ندارم و کلافه میشم به خصوص داستانهای کوتاه .

8 پسندیده

من توی قدرت قبل اینکه جواب رو بگه جواب رو سرش داد میزنم و یکبار دیگه هم باهاش میگم و سعی میکنم شبیه اون تلفظ کنم
اینجوری خسته نمیشم ازش :sweat_smile: تلافی هم میکنم سرش :grin:
نکته مهم : حتی اگه توی خونه هم گوش میدین طبق دستورالعملی که داده باید توی خونه راه برین و یا سرپا وایستین بعد گوش کنین… اگه یکجا بشینین و گوش کنین کلافه میشین(برای قدرت)

13 پسندیده

من انگلیسی بدون تلاش گوش میدم ولی بعضی از درس ها که بخش لغات دارن متن ندارن من دیگه گوش ندادم

8 پسندیده

سرویسمون کرده تو این درس

6 پسندیده

ولی در کل من خیلی موافق اینجوری درس دادنشم.چون آدم وقتی یک نواخت باشه خسته میشه

7 پسندیده

به نظر من هم، خیلی حرف می‌زنه و توضیح میده.
:smirk::smirk::smirk:
گاهی انگلیسیِ قدرت رو اونقدر کش میده که خسته میشم.
:crazy_face::crazy_face::crazy_face:
گرچه فعلن بهش اقتدا کردم.
:blush::blush::blush:
البته من چون خیلی تحملم زیاد نیست همزمان یه دوره‌ی دیگه رو هم دارم می‌خونم. هر وقت که به خون AJ تشنه میشم به جای اینکه بی‌خیال دوره‌اش بشم می‌رم سراغ اون‌ یکی.
:grin::grin::grin:
آدم اینقدر وراج!!! درسِ‌ت رو بده، برو پی کارِت.
:wink::wink::wink:
با اینکه من همیشه هندز فری تو گوشمه ولی بازم صداش رو تو خونه‌ی ما همه می‌شنون. نه چشم دیدن من رو دارن نه ایشون رو.
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

10 پسندیده

عالی عالی بازم عالی، منکه عاشق این دادو بیداداشم، اما توو ابن درس بخش داستان کوتاه که مرده بودم از خنده، جوری frenzy رو یاد میده که تا آخر عمر یادت نمیره، :smile::smile:

5 پسندیده

اتفاقا به نظرم خیلی بامزه بود من خندم میگیره هر بار اون بخشو‌ گوش میدم ، خوبیش هم اینه یه جوری صحبت میکنه که زبان اموز متوجه میشه ،

7 پسندیده