یادگیری زبان با A J Hoge

اتفاقاچون بیشتر در حد خوندن یک توییت هست بدرد همین افرادی میخوره که وقت آزادی ندارن و فقط در وقتهای مرده شون می خوان با یه تیر دو نشون بزنن… در مورد اعتیاد هم من این حرفها تو کت م نمیره اگه اعتیاد محسوب میشه خود آپ زبان شناس هم اعتیاد آوره اما سوال اینه که آیا این به اصطلاح اعتیاد به آپ زبان شناس بده؟!.. و باز هم میگم توئیتر درس و دوره اصلی محسوب نمیشه فقط یک ابزار کمکی و جانبی مفیده… در آینده چندتا پست مفید به عنوان نمونه میذارم

4 پسندیده

منم تا این اواخر تصورم این بود که سیم کارت خارج از ایران می خواد برای دریافت کد تایید اما دیدم که نه جواب میده… اپ ش از گوگل پلی یا خود وبسایتش وارد بشید با ایمیل یا شماره موبایل تون کد تأیید بگیرید

4 پسندیده

لینک کانال یوتوب آقای ای جی هگ، مربی شماره یک زبان انگلیسی دنیا
و لینکهای 7 RULES OF EFFORTLESS ENGLISH SPEAKING…

https://youtu.be/r5z-lilm-gg

17 پسندیده

https://t.me/AJhogeIRAN/587

9 پسندیده

من اَسیر این کانال یوتیوب اِی جِی شدم :joy::joy::v::v:
یه موقع یک ساعت یا بیشتره دارم به ویس اِی جِی گوش می کنم. :joy::heart_eyes::hibiscus::hibiscus::two_hearts:
بابت کانال تلگرام هم ممنون :pray::pray::pray:

6 پسندیده

… عالیه… و اگه مثلا با اپلیکیشن podcast addict تقریبا هرروز با صحبت‌های ای جی در موضوعات مختلف و باشگاه کتاب خوانی ش روزانه همراه داشته باشید چی می گید؟… من میگم تاسف برای اینکه نمیتونم پا به پا ش برم جلو و تمامش گوش بدم، مجبورم گزینش کنم… ( البته درسهای اصلیش نیستن درسهای اصلی بچه های زبانشناس توی آپ گذاشتن این برای همراهی و ادامه راه با ای جی و اصلا برای زندگی خوبه)

10 پسندیده

ببخشید من یوتوب که میرم عکس ای جی میاد ولی باز نمیشه مشکل میتونه چی باشه
ممنون از راهنماییتون

5 پسندیده

یا خدا! :joy: این هم هست؟! :joy: من شدیداً به صداش عادت کردم. این برنامه رو تبدیلش می کنم به رادیو، مثل رادیو، به ویسش گوش می کنم :joy::heart_eyes:

4 پسندیده

نصبش کردم و دارم می گوشم :joy::heart_eyes:

6 پسندیده

سرعت اینترنت این اواخر خیلی اومده پایین… فیلتر شکن خوب هم نیازه

4 پسندیده

خب دیگه بروز هستید… میتونید کتاب‌های بوک کلاب ش هم آرشیو کنید و یا هرکدوم دوست داشتید با ای جی شروع کنید… Effortless English Book club… کتاب اول مزرعه حیوانات ٢سال پیش… دومیش RICH DAD POOR Dad… ویدیو همه پادکست‌ها هم توی یوتوب بعد از لایو آرشیو هستش…
فکر کنم شما الان متوجه میشید که میگم ای جی برای چیزی فراتر از زبان هست… زندگی آدم عوض میکنه…

6 پسندیده

آره بخدا. اِی جِی، کلاً زندگیم رو عوض کرده تو این چند ماه. :dizzy::dizzy::dizzy:
خیلی ممنون بابت معرفی اینها :pray::pray::blue_heart::green_heart:

6 پسندیده

خیلی ممنونم ببخشید برای دیدن صفحه ی ایشون اشتراک هم باید داشته باشیم

4 پسندیده

سلام خانم دکتر عزیز ببخشید وقتی شما از ای جی صحبت می‌کنید من موهای بدنم سیخ میشه به نظر شما ای جی رو زیاد بزرگش نکردید البته ببخشید قصد جسارت ندارم

5 پسندیده

نه. من دارم باهاش زندگی می کنم :joy::heart_eyes::v:
اینجوری :point_left::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::joy::joy:
من کلاً با انگلیسی دارم زندگی می کنم هستی خانم :ribbon::ribbon::ribbon::dizzy::dizzy::dizzy:

8 پسندیده

بله چقدر خوب و عالی موفق باشید خانم ولایتی
براتون همه ی چیزهای خوبو از خداوند میخوام :revolving_hearts::heart:

7 پسندیده

سلام خیلی خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاشتن این اطلاعات خوب

5 پسندیده

ای جی و رابرت و دکتر فرانکل و تونی رابینز از مهترین افرادی بودن که البته توی زمینه های مختلف زندگی منو عوض کردن شروعش از حدود ده سال پیش… کارم اقماری بود… جالبه یادمه یک شب تا صبح که کار اضطراری تو محل کارم پیش اومده بود و بیدار بودیم تماما ای جی هم گوش میدادم… روزها که یا پای کامپیوتر رکورد بازی گردش پول میزدم و داخل سایت ای جی…
سر فرصت مروری میکنم بر زندگی نامه ای جی و ( هم رابرت) تا جایی که بر اساس صحبت‌ها و سمینارها و منابع خودشون متوجه شدم… شاید براتون جالب باشه… به اشتراک میذارم… راستی خانم دکتر شما استیو کافمن و lingQهم آشنا هستید؟… زبان دیگه ای هم کار می‌کنید؟…

6 پسندیده

متاسفانه من دیر آشنا شدم.

من هم خیلی از این کارها می کنم. کلاً شب ها رو با زبان می گذرونم. اونم بیشتر مثل رادیو، فقط به ویس ها گوش می دم. زبانشناس، مهارت شنیداری ام رو خیلی بالا برده.

من هم هر موقع وقت کنم، تو سایت های انگلیسی زبان، دنبال این مطالب می رم. دقیقاً، تو زبان فارسی، هیچی نیست! :joy:

خیلی خیلی ممنون :hibiscus::hibiscus::blue_heart::green_heart::two_hearts:

استیو کافمن بله. LingQ نه متاسفانه.

فعلاً فقط انگلیسی. واقعاً هم وقت نمی کنم. ولی اگه بشه و بعد ها بتونم، زبان آلمانی رو هم دوست دارم کار کنم.

ولی یه چیزی، تا حالا هیچ کسی رو راستگو تر از اِی جِی، تو زندگیم ندیدم. :dizzy::dizzy::dizzy:

5 پسندیده

برای استارت زبان آلمانی(و نه فقط آلمانی) از صفر و بصورت Basic آپ دولینگو رو که لینکش توی کانال تلگرام AJhogeIRAN گذاشتم و اینجا هم میذارم نصب کنید یه نگاهی بندازید شاید شگفت زده بشید (البته زبان فارسی هنوز نیاورده ولی شما که انگلیسی قوی هستید زبان برنامه رو انگلیسی انتخاب کنید و شاید با بچه هاتون یک یا چند تا زبان شروع کردید) و بعد ها برای تکمیل به آپ Lingqاستیو کافمن و یا وب سایتشwww.LingQ.com هم یه نگاهی بندازید… من خودم با دولینگو تازه آشنا شدم و از زمان دبیرستان از عربی متنفر بودم… الان دارم مشتاقانه توی وقتهای مردم با دو لینگو عربی کار می کنم… عینه بازی میشه برای همه اعضا خونواده تون… Free & Fun…

6 پسندیده