یادگیری زبان با A J Hoge

تمام این اپشن هایی که شما فرمودین در اپ خیلی وقته که انجام میشه
:rose::rose::rose:

5 پسندیده

با این گزینه، متن پنهان میشه

2 پسندیده

خودم@richardghk… البته این اواخر فعالیت کمی داشتم و با ای جی جلو میرفتیم و بیشتر اطلاع رسانی و لینک پادکست‌ها بوده… اونجا اغلب اعضا معلم زبان و یا از خارج ایران هستن و تعداد زیادی هم…
راستی همونطور که احتمالا میدونید بوک clubای جی کتاب هابیت داره تموم میشه فیلمش هم توی یو توب هست… … بوک کلاب با مزرعه حیوانات شروع کرد و بعد پدر پولدار پدر بی پول و… … Movie clubهم فیلم اخیر جری مگوایر و چلنج اعضا هم بعد از lots of input شنیدن زیاد حالا رفته سراغ خروجی و speakingاعضا… اینم اطلاع رسانی

2 پسندیده

اوکی سرعت پخش صدا کجا کم و زیاد میشه

2 پسندیده

1 پسندیده

3 پسندیده

البته تو این صفحه اول هم خودتون می تونید تو قسمت تنظیمات چندجور سرعت مختلف رو انتخاب کنید یا یه سری تنظیمات ظاهری برنامه

2 پسندیده

قابل توجه اون دسته از اعضا خانواده و یا به قول ای جی “قبیله” گرامی زبانشناس که تا حالا مثل من به توئیتر ملحق نشدن بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست، وقتی اومدید متوجه میشید. هم فال و هم تماشا،
S REAL ENGLISH MATERIAL, اصلا فرمول یکه و از ثانیه های و اوقات مرده هرروز تون میتونید استفاده کنید… مصرف اینترنتی هم نداره… جنرال کاتالوگ و ویترین جهانی… احساس نفس کشیدن تو فضای آزاد و اتمسفر جهانی بهتون دست میده… همه هستن… ای جی… استیو… همه لینکها هم میذارن؛ یوتوب وبسایت… شاید خیلی از اساتید از قبل تشریف دارن ولی چون من تازه وارد شدم دوست داشتم به اشتراک بذارم

14 پسندیده

توییتر بشدت اعتیاد آوره، پیشنهاد نمیکنم اصلا!!!

8 پسندیده

والا من به همین تالار خودمون اعتیاد پیدا کردم توییتر هم که برم نور علی نور میشه :sweat_smile:

8 پسندیده

نور علی نور رو که نمیدونم ولی معتاد میشید شدید ! از من گفتن بود!

5 پسندیده

چطور دل تون میاد بگید اعتیاد! تا باشه از این اعتیاد ها باشه… من پیشنهاد میکنم اینستاگرام تحریم کنید ویا خیلی محدود… اون اتلاف وقته… توئیتر چقدر وقت میبره… یه پاراگراف با چند تا کلمه در روز… محشره

5 پسندیده

اونجا اشتیاق تون در موضوعات و افراد مورد علاقه تون باعث میشه انگلیسی تایپ کنید… خیلی هم کمتر وقت میبره

5 پسندیده

البته بنده به طنز گفتم.صدالبته هزاران برابر برتر از اینستا و… است .

7 پسندیده

من با نظر دوستان کاملاً موافق هستم که توییتر و اینستا، اعتیاد آور هستند.
برای تقویت زبان، حتماً که نباید تو توییتر باشیم.
با همین زبانشناس :blue_heart::blue_heart::blue_heart: هم می تونیم زبان یاد بگیریم و تمرین کنیم. :dizzy::dizzy::dizzy:
من خودم اینستا رو هم حتی برای زبان انگلیسی، محدود کردم.
با آرزوی موفقیت برای عاشقان زبان :v::v::v::gem::gem::gem::gem:
:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

5 پسندیده

Course دروس اصلی رو که قطعا با زبان شناس و اونم به، طور دلخواه میریم جلو اما به عنوان موارد جانبی Auxilary که باید طبق توصیه ای جی واقعی باشن اونم باز در حوزه کتاب‌ها، زی بوک محشره می مونه فیلم برای Movie technic یوتوب عالیه و در موردشبکه های اجتماعی توئیتر سرآمده و جنرال کاتالوگ.

4 پسندیده

خداروشکر من که سالهاست تمام شبکه های اجتماعی رو پاک کردم و تحریمشون کردم برای خودم :blush:
بجز واتس و اخیرا این شاد ک ب اجبار نصب کردم
:neutral_face:
به نظرم همون قدر که این شبکه ها میتونن خوب و مفید باشن همون اندازه هم میتونن بهترین لحظه ها رو از ما بگیرن
در مرتبه اول
همه چیز به نگاه ما بستگی داره
و در مرتبه ی دوم
به نظرم هرچقدر کمتر سمت دنیای مجازی بریم و واقعی زندگی کنیم
لذت بیشتری از زندگی خواهیم برد

البته
فراموش نکنیم
همین تالار یک دنیای مجازیست با دنیایی از اموزش های مفید :rose: و دوستانی که برای من هیچوقت مجازی نبودند :rose:

9 پسندیده

درود بر شما که حق مطلب در صحبت هاتون ادا کردید…
"چاقوی"دو لب
(قدیم دو تا دنیا داشتیم :این دنیا و اون دنیا اما امروزه ۳تا دنیا داریم:این دنیا اون دنیا و دنیای مجازی. سعادت و سربلندی در هر سه دنیا رو برای همگی شما آرزومندم.)

8 پسندیده

سلام پیشنهاد خوبیه برای کسی که وقتش ازاده و میتونه وقت بزاره، چون خیلی هم به روزه و هیجان خاص خودش رو داره، ولی واقعا اعتیاد آور هم هست، بیشتر از هرشبکه اجتماعی من رو درگیر خودش کرده بود، تازه من فقط کانال تلگرام توییتر فارسی رو داشتم

3 پسندیده

سلام
من تاحالا از توییتر استفاده نکردم.
چیه چیکار میکنه لطفا به منم بگید.
تحریم و فیلتر که نیست؟

4 پسندیده