یادگیری زبان با A J Hoge

سلام دوستان

لطفا موضوعات مربوط به منابع و ویدئوهای ای جی رو در این تاپیک قرار بدید. از همکاریتون متشکرم.

پ.ن: برای جلوگیری از پراکندگی موضوعات تالار، تاپیک‌های مشابه قبلیتون رو به این تاپیک انتقال میدم.

10 پسندیده

https://youtu.be/KRmmMOUGtEQ
دوستان حتما ببینند.
لذت ببرید
این پارت یک لغات،
پارت دوم رو هم اصافه میکنم.
اگه دوستان نتونستن ببین ب دلیل فیلترینگ بگن ک من فیلمش رو بزارم.
:hibiscus::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

لینکه خوبیه ولی دیدم کامل نیست… ویدیو های Action Vocabulary پیش نیاز و مقدمه انتخابی آلن جی هگ برای دوره پاور (سطح متوسط) ۸تا ویدئوی حدود ده دقیقه ست… و همونطور که قبلا اشاره کردم با یک روش عالی به خاطر سپردن لغات آدم آشنا میکنه… کافیه به اکشن کلمه انتزاعی ذهن نیمه هشیارش توجه کنیم…

2 پسندیده

آره درسته.
من خودمم نگاه کردم ولی پارت دو و سه و بقیه رو گذاشته بود.
لینک ها رو اینجا کپی نکردم.
توی اون کانال یوتیوب ک ابن پارت رو گذاشتن نگاه کنید.
اگه کامل نبود ب من بگید.
من خودم خیلی جستجو کردم ولی آخرش نفهمیدم.

1 پسندیده

من از ۴سال قبل یکی از دل‌مشغولیام کانال ای جی هگ ایرانه…هرچند تو آرشیو هارد م دارم اما برای علاقمندان اونجا ۸تا ویدئو رو با زیر نویس+mp3ش میذارم و اینکه اونجا هم بمونه

2 پسندیده

خیلی عالیه.
دستتون درد نکنه.
من هم عضو کانال تلگرام هستم.
با زیرنویس خیلی خوبه ولی ایشون واقعا بسیار زیبا با زبان بدن و استفاده از کلمات انگلیسی خیلی ساده کلمه سخت رو معنی میکنن.

1 پسندیده

اوکی…آره خیلی روون و آموزشی و واضح صحبت میکنه

1 پسندیده

الان ساعت 2 و نیم بامداد هستش و اصلا متوجه گذشت زمان نشدم، بگذریم…
مژده مژده به همه زبان آموزان و زبان‌شناسان آپ خودمون زبان شناس خصوصا کسانی که به دوره پاور AJ مثل من توجه خاصی دارن‌؛
۵تا ویدئوی Action Vocabulary ای جی که برای شروع این دوره طراحی کرده رو میتونید از کانال تلگرام ای جی هگ ایران داشته باشید. کافیه توی تلگرم سرچ کنید @AJHOGEIRANو یا از طریق لینک زیر اقدام کنید. اگرم باز مشکلی بود توی تلگرام به آی دی من @richardghk پیغام بدید تا به کانال ادتون کنم.

https://t.me/AJhogeIRAN/729

2 پسندیده

https://t.me/AJhogeIRAN/729

2 پسندیده

جستجو زدم 125 تا برام آورد:roll_eyes::roll_eyes:

1 پسندیده

اینا مال قبل قدرت هستش یا قبل نیو متد🤔

1 پسندیده

125تا کانال تلگرام منظورتونه؟!

شاگرد ممتاز ایرانی ای جی (که خود ای جی با دستخطش براش یادداشت نوشته و دعوتش کرده که بره پیشش) اسمش مهدی هست و در پست بعدی عکس پروفایل و آی دی توئیترش میذارم. اسمش مهدی هست و اصلا خواب انگلیسی میبینه… فعلا ساکن بوشهر اما فکر کنم در شرف ترک ایران هست… به خیلی از فالورهای ای جی در EE CLUBو توئیتر در سراسر دنیا کمک کرده کارش درسته و خیلی سخاوتمند… من از طریق یکی از شاگردهای ای جی در برزیل باهاش آشناشدم و خیلی کمکم کرد… قدرش بدونید.

4 پسندیده

3 پسندیده

4 پسندیده

درود و عرض ارادت…
قبل از هرچیز تشکر و سپاس فراوان بخاطر آپ که در جای خودش قابل تقدیر هست اما…
اول اینو بگم که من 10 سالی از آشناشدنم با ای جی میگذره و میشه گفت تقریبا از طریق توئیتر و گب و پادکستاش و یوتوب دارم باهاش زندگی میکنم و با شاگردممتاز ای جی در ایران که فعلا در ایران هست (استاد مهدی سخاوتمندساکن بوشهر که ای جی با دستخطش براش یادداشت نوشته و کریستن داتز در توییتر اونو فالو میکنه افتخار آشنایی دارم)و از طریق ای جی بود که با استیو کافمن و lingqآشنا شدم و همونطور که احتمالا خیلی هاتون میدونید اصلا چیزی فراتر از زبان هست و یکی از کسانی که زندگیم عوض کرد…
و اما از منظر صرفا مطالب دروس و روش این دو نفر بقیه موارد آپ بررسی نکردم موارد زیر فعلا گذرا بگم:
چرا اسم کتاب ای جی رو گذاشتیم کتاب گویا😳مشکلی هست چرا سانسور… اصلش میذاشتن :« effortless English انگلیسی بدون تقلا
درس کافه پوچینی برا سطوح بالاتره داخل فلو انگلیش مقدماتی که همه تایم فریم داستان‌های کوتاه گذشته س چی کار میکنه
اولین درس و آشنایی با روش ای اجی البته بعد از ملکه ذهن شدن 7 تا قانونش باید با روز مردگان شروع بشه چون میگه من 3تا کار انجام میدم و شما هم 3تا کار و الی آخر… کاش یه لینک ویودیو از کلاس ای جی و ویدیوی آشنایی با ای جی از زبان خودش میذاشتین…
و اصلا آشنا کردن زبان آموز با روش ای جی، خودش چند جلسه لازم داره «Non Linguistic Factors" و اون ناحیه اشتراک 3تا دایره سایکولوژی و فیزیو لوژی و متدولوژی… بعد ابزار های لازم و نحوه کارکرد دروس Circulation
و بعد چه زمانهایی کار کنیم و کالکت کردن موزیک راکتی برای شروع دروس و رفتن در پیک احساسات… و حتی نحوه خاتمه دادن به دروس…

در آپ ببخشید اما تکلیف تون با خودتون در خصوص انتخاب روش یادگیری که ارا یه میکنید مشخص نیست شرط میبندم خیلی هاتون روش صحیح effortless همونطور که مد نظر ای جی هست و در کتابش که چیزی نیست جزیک بروشور کامل آشنایی با روشش که شرحش رو داده بلد نیستید… دروس ای جی و نیاز ضروری به گذروندن ۶ماه دوره سکوت ای جی که تاکید داره رو_سرعت رشد متفاوت 4مهارت که ای جی میگه باید متوجه بشن و بهشون توضیح بدیم_با بقیه دوره های انتخابی که سنجاق کردید به آپ چیزی جز یه آش شله قلم کار نشده… ببخشید که زبونم تلخه ولی واقعیته و کارتون ارزشمنده و خوده من چند سال پیش که شروع کردم خیلی زجر کشیدم و سردر گم بودم و حتی دروس basicای جی به مرور به دستم رسید و لی الان اگه کسی به زبان آموزان جدید راهنمایی کنه و روش بهشون بگه کارایی و اثر بخشی روش زودتر میبینن و دیییپ لرنینگ و کوانتوم لرنینگ تجربه میکنن… اصلا خود زبان میشه کم اهمیت ترین مساله شون و خودش خود بخود اوکی میشه و روشش معجزه میکنه. درضمن همونطور که ای جی میگه انگلیسی بدون تقلا به معنی تنبلی و بدون تلاش نیستش بلکه باید برای متوسط 6ماه زور نزد و با هارمونی طبیعت رفت جلو و درست مثل درخت کج و کوله لوگوی استیو با طبیعت یادگیری مون نجنگیم و رشد کنیم… خیلی ها از یکی بودن روش و عقاید ای جی و استیو بی خبر…
راستی به ترجمه ها بیشتر دقت کنید مثلا مومنتم و اینرسی رو چرا حرکت و مهندسی ترجمه کردید غلط اندازه و افراد گیج میشن… تورو خدا نکنید این کارو و چرا عنوان کامل درس 26پاور نمیذارید: «انسان در جستجوی معنا»
باز هم عذر خواهی و تشکر منو بپذیرید…دوستون دارم… مشتاق دیدار تیم زبانشناس… پاینده باشید.
(یه کانال تلگرام ای جی هگ ایران هم در تلگرام هست یه نگاهی بیاندازیدtelegram. me/AJhogeIRAN)

6 پسندیده

سلام دوست گرامی :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::white_flower:عصر آدینه تون بخیر و شادی :cherry_blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::bouquet::rosette::white_flower::white_flower:اگه مشکلی در زبانشناس می بینید میتوانید با جناب ناصری و جناب گلمیرزایی که منشنشون میکنم مفصلاً صحبت کنید و تبادل اطلاعات کنید که طبق فرمایشهای شما دوست گرامی اگه اشتباهی ناخواسته رخ داده تصحیح شود چرا که برای این برنامه بسیار بسیار زحمت کشیده شده و با برنامه ریزی و وسواس خاصی این دو عزیز برنامه را تهیه کردند و تک تک درسها با برنامه و مدیریت خاص تهیه شده و به مرور در طی این چندسال امتحانش رو در بین بچه ها و کاربران پس داده است و هرروز از روز قبل بهتر و منابع بسیار گسترده تر میشه پس برای کمک به برنامه توصیه ی من این هست که اگه ایرادی یا نقصی مشاهده میکنید با این دو بزرگوار در خصوصی بهشون پیام بدهید و نظراتتان را اعلام کنید تاسرانجام ۱برنامه ی بی نقص رو شاهد باشیم :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::blossom:باآرزوی بهترینها برای شما دوست دلسوز و گرامی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom:

@hnaseri
@golmirzaei

8 پسندیده

سلام ببخشید اما این کانال تلگرام که معرفی کردین رو کی اداره میکنه؟

2 پسندیده

سلام دوست گرامی

با تشکر از اظهار نظر شما

ای جی هوگ استاد بسیار محترم و عالی در زبان انگلیسی هست. اما در اپلیکیشن زبانشناس نیازی نمیبینیم که صد در صد با تاکیدات ایشون پیش بریم. گرچند با توجه به محبوبیت ایشان یک دسته بندی اختصاصی به دروس ایشان اختصاص داده شده اما هرکسی در انتخاب روش مناسب خودش مختار هست. اپلیکیشن زبانشناس یک بستر آموزشی هست که شامل دوره های متعددی میشه. صرفا یک استاد نیست. به این مورد بایستی دقت بشه.

البته مواردی که در رابطه با ترتیب دروس و اسم کتاب گویا و همچنین مشکلات ترجمه گفتید درسته . میدم بررسی کنن. گرچند خودتون هم از داخل اپلیکیشن دسترسی به تغییر عنوان کتاب، دروس، و همچنین اصلاح ترجمه دارین.

7 پسندیده

خیلی ممنون…
ولی بهر حال روش Effoمعرفی نمیشه…
و تا یادم نرفته چند تا پیشنهاد خیلی مهم و کاربردی برا بهتر شدن اپ
هر چه سریعتر امکان hideکردن ترجمه های فارسی textها رو بذارید و یا بهتر بگم بطور پیش‌فرض نباید ترجمه نشون داده بشه خودتون استادید و میدونید که ترجمه صدمه میزنه ای جی هم میگه… و توی آپ lingqهم که اصلا ترجمه زبانهای دیگه رو نذاشته
و مورد کاربردی مهم دیگه امکان افزایش و کاهش سرعت playشدن صوت و گزینه یا دکمه ثانیه ثانیه عقب رفتن و دکمه تکرار… خیلی لازمه…
مچکر

2 پسندیده