تالار زبانشناس

آموزش بستن پیام خصوصی PV

با سلام خدمت همه ی کاربران عزیز زبانشناس :rose:
امروز به شما آموزش بستن پیام خصوصی (Private) رو خواهم داد.

انجام این کار بسیار ساده ست
فقط کافیه که وارد پروفایلتون بشید سپس وارد تنظیمات بعد و بر روی دسته بندی اطلاعیه ها کلیک کنید.
و با برداشتن تیک قسمتی که با رنگ قرمز (در پایین صفحه) مشخص کردم. و کلیک بر روی دکمه ی آبی و ذخیره ی تغییرات،‌ دریافت پیام خصوصی رو برای همیشه غیر فعال کنید.

فقط این نکته رو در نظر داشته باشید که پیام های خصوصی ای که از قبل دارید، هنوز باز هستند و برای قطع دسترسی ضروریه که از اونها خارج بشید.

با آرزوی موفقیت و روزهای آرام برای شما :heart:

25 Likes

سلام عالللللی بود خب دیگه هیچوقت فعال نمیشه؟؟

3 Likes

سلام، نه دیگه :slight_smile:

4 Likes

سلام
به نظرم بهتره یه بار دیگه همه ی آموزش ها رو تو یه تایپیک قرار بدید یا اون رو تبدیل به فایل PDF کنید و برای دانلود قرار بدید تا تازه وارد ها بخوننش :smiley:

5 Likes

سلام
یکم زیاد که شد اینکارو انجام میدیم

5 Likes

سلام آقا فرزاد حالتون چطوره؟
آقا من تنظیمات ی چیز دیدم به نام عنوان نمیدونم قبلا بود یا تازگی اضافه شده! انتخاب عنوان سلیقه ایه؟ هر کدوم بخوام میتونم انتخاب کنم؟ :grin::grin:
چون فکر میکردم عنوان از طرف خود زبانشناس تنظیم میشه

3 Likes

سلام آقا سام
مخلصم
تو کدوم قسمته؟

2 Likes

تنظیمات/ حساب کاربری/ اخر لیست، عنوان

2 Likes

آها :grin:
با استفاده از اون قسمت می تونید رتبه ی خودتون رو در تالار نزول بدید. :grin:

3 Likes

:joy: به افراد متواضع توصیه میشه

5 Likes

نزول چرا :joy::joy::joy:
البته که من در حد ماهر نیستم خیلی راه دارم تا اون عنوان ولی واسم سوال بود جریان چیه چون قبلا ندیده بودمش

2 Likes

چون فقط رتبه هایی رو که قبلا طی کردید میتونید انتخاب کنید :grin:

3 Likes

سلام خوبید؟آقا فرزاد الان من پی ویم رو ببندم امکان بازگشایی اش اصلا نیست؟؟

2 Likes

سلام
دست خودتونه
با گذاشتن اون تیک، دوباره به حالت عادی بر میگرده

3 Likes

عه واقعن چه خوب مرسی :star_struck::pray::star_struck:

2 Likes

سلام اقا فرزاد گرانقدر :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:عصرتان پردرخشش :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:ممنون از آموزشهاتون :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:لطفا اگه زحمتی نیست و برایتان مقدور هست میشه آموزش خارج شدن از پیامهای قبلی را هم یاد بدهید؟؟ :wink::wink::wink::tulip::rose::revolving_hearts::hibiscus::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

3 Likes

سلام
چشم، حتما به همین تاپیک اضافه میکنم

2 Likes

سلام به روی ماهتان :tulip::rose::hibiscus::sunflower:چشمهاتون سلامت :tulip::rose::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:خیلی خیلی محبت می کنید سپاس :tulip::rose::hibiscus::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::white_flower:

4 Likes

راستش میترا خانوم این مورد رو کلی نمیتونم آموزش بدم
چون الان چتی که حذف نکرده باشم ندارم متاسفانه

اما برای حذف کردن خودتون از چت ها
زیر پست اصلی هر پیام اسم خودتون رو با زدن دکمه ضربدر حذف کنید.

2 Likes

والا من چنین گزینه ای ندارم متاسفانه :thinking::thinking::thinking::thinking::pensive::pensive::pensive::pensive::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:

من طبق عکس ذیل کادر حذف و اضافه داره اما کار نمیکند و فقط میزنم روی آن قسمت برام میاره کاربر جدید را اضافه کن