من چطور زبان انگلیسی یاد گرفتم؟ - اپیزود سوم - گرامر

بفرما
Short and sweet

9 پسندیده

مرسی عزیزم ممنووون :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

من میخوام در آینده نزدیک امتحان ایلتس شرکت کنم. این برنامه چطور میتونه به من کمک کنه.

4 پسندیده

حتما باید آموزش سرچ در تالار رو بذارم
مرسی بابت جرقه :+1: :+1: :+1: :rose:

7 پسندیده

خودم دیشب میخواستم بهتون بگم
:+1::+1::+1::+1::+1::+1::+1:

5 پسندیده

عمو کامبیز یک درخواست دارم
میشه لطفا در یک ویدئو if رو اموزش بدین
سه نوعش رو
با تشکر فراوان :raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::raised_hand_with_fingers_splayed::pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده

ببخشید شما گفتید حتما حتماً حتماً به سوالات پاسخ میدم پس کی؟!!!

2 پسندیده

خیلی عالی بود . …
از وقتی با اپلیکیشن اشنا شدم یه جوری حس ارامبخشی دارم . داستان های واقعی و داستان بچگانه عالی

4 پسندیده

مطمئناً بله هست ولی من خبرشو ندارم

اینها دور هستند و در اپ زبانشناس موجودن.

کتاب ترجمه شده ای جی هوگ هم اینجا میتونید دانلود کنید

داستان های مصور هستند. داستانهایی که همراه با تصویر هستند. نمونش:

ابتدا باید مهارت انگلیسیتون رو خوب کنید که این برنامه ها مطمئناً بهتون کمک میکنن. سپس میتونید منابع مخصوص این آزمون ها رو مطالعه کنید.

حتما

4 پسندیده

یا خدا
چ عکسی هم گذاشتی عمو
مرسی :hibiscus::green_heart::raised_hand_with_fingers_splayed:

2 پسندیده

بزارین پین هم بکنین به نوشته اول تالار برای تازه واردها

3 پسندیده

سلام عزیزم راستش منم تفاوت این دوتا رو نمیدونستم قبلا. :grin:
مانگا(اثر شرقی) : سیاه و سفید است و باید از راست به چپ خونده شود.
کامیک(غربی) : رنگی هست و از چپ به راست خوانده شود.

6 پسندیده

او مای گاد :astonished::astonished:
چ چیزا :woman_facepalming:t4:
عاقا بریم همون حسنی مون رو بخونیم :sweat_smile::sweat_smile:
از خودشون چیز میز اختراع میکن :neutral_face::neutral_face:

5 پسندیده

خیلی ممنون ولی این کتابی که گفتید و دانلود و مطالعه کردم منظورم کتاب‌های داخل ویدئو معرفی کردین بود میخواستم بدونم اون کتاب‌ها اینجا هم هست یا باید مجازی بخریم شما خودتون خریدید مطالعه کردید یا دانلود کردید
ممنونم از پاسخ گوییتون :pray:t2:

2 پسندیده

من داخل ویدئو گفتم دوره های effortless و deep english

کتاب نیستند. دوره صوتی هستند.

6 پسندیده

من به شخصه چطور انگلیسی یاد گرفتم؟

من یادگیری زبان انگلیسی رو به طور اموزشگاهی در سن ۱۹ سالگی شروع کردم. هنوز هم باور دارم اموزشگاه محل خوبیه برای افرادی که وقت و پول کافی رو دارن. آموزشگاه به روند یادگیری نظم میده و به نوعی یک فشار برای یادگیری در ادم ایجاد می کنه. بعد از شروع کار در اموزشگاه من سعی میکردم به ویژه برای ابتدای یادگیری روزی ۱ ساعت تمرین زبان داشته باشم. البته این همیشه اتفاق نمی افتاد ولی به طور متوسط زمانی که برای یادگیری در روز میذاشتم بیش از نیم ساعت در روز بود. روش یادگیری من به این صورت بود که ابتدا برای شروع یک بخش تمام واژه های جدید اون بخش رو یاد میگرفتم، بعد شروع به گوش کردن فایل های صوتی میکردم بدون اینکه به متن ها نگاه کنم. بخش هایی که متوجه نمی شدم رو بارها و بارها تکرار می کردم تا نهایتا بتونم متوجه بشم، بخش هایی که نمی تونستم متوجه بشم رو هم یا از کتاب نگاه میکردم و یا از مدرس سوال می کردم.

مهمترین اصل در یادگیریم این بود که مرزم برای یادگیری یک بخش فقط به خاطر اوردنش نبود. مثلا اگر فقط معنای یک واژه رو به خاطر می آوردم اون رو بلد در نظر نمی گرفتم. برای هر واژه نوع تلفظ و نحوه استفاده رو هم حتما یاد میگرفتم. در مورد فایل های شنیداری (که کمک زیادی به یادگیری میکنن) فایل رو اونقدر گوش میدادم تا بخش های مختلف مکالمات رو تقریبا حفظ بشم. بعد از کاملا یاد گرفتن یک بخش به سراغ بعدی میرفتم. این رویه در طول زمانی که سطوح مبتدی و اولیه رو میگذروندم صادق بود. با بالاتر رفتن سطحم نیاز به تمرین کمتری داشتم اما به جاش فیلمهای با زیر نویس انگلیسی رو تماشا می کردم. سریالهایی مثل “فرندز” که هم جذاب و هم ساده هستن خیلی کمک میکنن. سعی میکردم قسمت های مختلف رو بار و بارها نگاه کنم تا تمام جزئیات رو یاد بگیرم. اگه بگم هر قسمت رو بیش از ۱۰ بار در طول زمان نگاه کردم دروغ نگفتم.

8 پسندیده

سلام آقا کامبیز
من سرچ کردم پیدا نکردم، با چه اسمی باید سرچ کنم؟

2 پسندیده
4 پسندیده

ممنونم :pray::pray::pray::pray:

4 پسندیده

سلام ببخشید دوتا اپیزود قبلیش کجاست؟و این که اپیزود بعدی هم داره؟

1 پسندیده