گفتگو و پرسش و پاسخ در مورد تایپ دوره های ای جی 🔴

سلام دوستان
ممنون از مشارکتتون در این کار خیر :rose: :rose:
امیدوارم هر چیزی که از خدا میخواین بهتون عطا کنه :heart: :palms_up_together:

این تایپک رو راه اندازی کردم که اگه موردی هست اینجا با هم صحبت کنیم و اون تاپیک قبل رو اختصاص دادم به لینک هایی که نیاز بود شما عزیزان تایپ کنید.

مهلت ارسال تایپ ها تا جمعه 2 خرداد

نکته : فقط متن انگلیسی رو تایپ کنید. نیازی به ترجمه نیست.

:point_down: این هم آموزش اضافه کردن متن انگلیسی به درس های زبانشناس :point_down:

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

اگه موردی هست من در خدمتتون هستم

بررسی ثانویه

19 پسندیده

سلام آقای پودینه وقتتون بخیر
شرمنده جلوی نام کاربری بنده که اینجا منشن کردید هیچ لینکی نیست ، همون درس بزها استخدام میشوند هستش یا یه درس دیگه ؟؟؟

5 پسندیده

سلام
اصلاح کردم
روی لینک در پست اصلی کلیک کنید

4 پسندیده

سلام مجدد…سپاس :pray::pray::pray:

4 پسندیده

سلام
ممنون آقا فرزاد از موضوع زیبایی (اولین مبارزه) که بهم دادید لابد منو با سوسانو اشتباه گرفتید:blush::blush::blush:
شوخی میکنم. تمام تلاشم رو میکنم که بتونم انجامش بدم :rose::rose::hibiscus::hibiscus::blossom::blossom::blossom::blossom:

5 پسندیده

سلام، ممنون🌹

حس جنگجو بودن رو تو جودتون حس کردم :grin:

5 پسندیده

جدی میگید.؟ چطوری؟:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::blush:

4 پسندیده

حس ششم :grin:

4 پسندیده

جالبه. باشه پس حتما تو این کار موفق میشم:smile::smile:
پس پیش به سوی مبارزه

5 پسندیده

آقا فرزاد شرمنده میشه درس سگ لیمویی دو رو از من بگیرید یه نگاه بهش انداختم واسم سخته
اونم پارت دو شه حس میکنم باز اگه پارت اولش بود برام بهتره بود
چای سبز به کسی دادید ؟؟؟ نمیشه این درس رو من بردارم ؟ باز اگه کاریش نمیشه کرد اشکال نداره همه سعی امو میکنم .
:blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom::cherry_blossom::blossom:

5 پسندیده

دشمنتون شرمنده :rose:
دوستان کسی دوست داره درسی که ماری خانوم گفتن رو تایپ بکنه؟
پیشاپیش ممنون :rose:

5 پسندیده

اگه حس جنگجویی رو تو ماری خانم هم حس کردید من حاضرم موضوعم رو عوض کنم:blush::face_with_hand_over_mouth:

5 پسندیده

آقا فرزاد برای هر درس یک هفته وقت داریم؟ یا من باید هر دو تا رو آخر هفته تحویل بدم؟

4 پسندیده

نه عاطفه خانم من جنگ جو نیستم ، موضوع لطیف دوس دارم :slightly_smiling_face::blush::hugs::grin:

4 پسندیده

هر چه زودتر بهتر
ولی بله تا جمعه وقت داریم :pray:

نه
ایشون لطیفن :grin:

5 پسندیده

پس گناه من چیه بخدا منم جنگجو نیستم و جنگم دوست ندارم🤭

5 پسندیده

آقا فرزاد یه موضوع لطیف تر به من و خانم ماری بدید لطفا

4 پسندیده

اگه درس رو دوست ندارید با دوستان دیگه عوض کنید

5 پسندیده