اینجا کسی هست که از صفر شروع کرده باشه؟

میگم صفر ینی هیچی بلد نباشه هاا:sweat_smile::sweat_smile:

الان سطحتون چنده؟میتونین معنی داستان هارو راحت متوجه بشین؟
چند وقته شروع کردین
زنجیرتون چطوره😅

10 پسندیده

من تقریبا صفر بودم …البته ی چیزای کمی از مدرسه یادم مونده ولی نه هیچ وقت کلاس رفتم نه تا حالا زبان خونده بودم …زنجیرم 9 اِ…حداقل تایمم 20 دقیقه بااینکه تنبلی میکنم ولی فقط 50 تا کلمه تا سطح دو دارم😀
خدای اعتماد به نفسم خودتونین😂
:herb::cherry_blossom:

10 پسندیده

اختیار دارین این چه حرفیه خیلیم خوبه :smiling_face_with_three_hearts:

5 پسندیده

سلام
بله بنده صفر بودم و چیزایی ک توراهنمایی یاد گرفته بودم اونم هیچی یادم‌نبود
اهوم تا داستانای سطح متوسط رو راحت میخونم من یکسالو نیم زبان شناسو دارم ولی در واقع میشه گف پنج ماه خوب کار کردم
ک میتونم داستان بخونم یا اخر هفته ها ویس ریکورد کنم بزارم توسایت اساتید فیدبک بدن.

9 پسندیده

روزی چقد وقت میزاشتین؟ به نظرتون میتونم بعد دوسال روزی بیست دقیقه ،باروخونی معنی داستانارو متوجه شم؟

8 پسندیده

سلام
من هم هنگام شروع با زبانشناس صفر کیلومتر بودم! الان 6 ماه است که اشتراک خریدم و پیشرفتم خوب بوده. البته میتونست بهتر از این هم باشه. الان زنجیرم 154 تا حلقه داره :laughing: رو 20 دقیقه ی ناقابل تنظیم شده.

12 پسندیده

بستگی داره که منظورتون کدوم داستان ها باشه. من خودم توی این شش ماهه تاثیر خوبی در روخوانی خودم دیدم. فکر میکنم دو سال کافی باشه تا بیشتر مطالب رو بتونید متوجه بشید. با. همین 20 دقیقه. البته این بیست دقیقه عه هه زیاد جواب نمیده چون مربوط به صوت هستش نه زمانی رو که با زبانشناس کار میکنید. من خودم روزی فک کنم یکی دو ساعت کار میکنم.

7 پسندیده

واقعا؟ :flushed:
سطحتون چنده؟ :frowning:
ینی العان بعد شیش ماه معنی هارو همزمان با خوندن داستانها متوجه میشین خودتون؟

5 پسندیده

نه بیس دقیقه یا بیشتر صوت گوش میدم
لایتنرهم هرروز کار میکنم

7 پسندیده

من سطهم دو هستش و 638 کلمه مونده تا برم بالا.
ولی خب داستان های خیلی ساده از بخش زیبوک رو یه کمی متوجه میشم. اما اگه بخوام متن های واقعی و مکالمات رو بخونم نه. که اونم فک کنم تا 1/5 سال آینده که میشه دو سال اکنم بتونم. البته این بستگی به زمان یعنی ساعت داره نه تاریخ. کسانی هستند که روزانه 5 یا 6 ساعت تمرین میکنن.

8 پسندیده

@Farzad_Poodineh سلام فکر می کنم استاد فرزاد هم از صفر شروع کردن استاد راهنماییشون کنید :slightly_smiling_face::ok_hand::muscle:

7 پسندیده

ممنونم :rose: :rose: :rose: :rose:

6 پسندیده

الان چند ماهه شروه کردین در چه سطحی هستید

6 پسندیده

فک کنم یه ماهی بشه هر لغتیم بلد نبودم حتما وارد لایتنر میکنم توی یه دفتر جدا هم مینویسم

11 پسندیده

من ۹۹ روز روزی نیم ساعت
بعد دیگه الان شده روزی یکساعت ونیم الی دوساعت کتاب و خوندن و درسایAj
حدود سه ساعت هم روزی فیلم زبان اصلی میبینم ک بیشتر تفریحمه

10 پسندیده

سلام :hibiscus::sunflower::blossom::rose::two_hearts:

من قبل شروع کار با زبانشناس :blue_heart::blue_heart: انگلیسی رو تا حد رفع نیازهام می دونستم. ولی هیچ کلاس زبانی تا حالا نرفتم. الان پنج ماهه که دارم با این نرم افزار، مدام کار می کنم. زنجیره ام هم از روز مشترک شدن تو نرم افزار هست.

الان هر منبعی که می خوام رو می تونم از زبانشناس استفاده کنم. یه سری ها هم که یکم سختمه، اینقدر تکرار می کنم و روش وقت می زارم تا برام آسون بشه. :dizzy::dizzy::dizzy:

این هم شات نامه اعمالم :joy: تو این پنج ماه :point_down::point_down:

:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

18 پسندیده

سلام
نه من از صفر شروع نکردم
تو دانشگاه چند بار جای استادمون تدریس هم کرده بودم :grin:

13 پسندیده

سلام
در دوره دانشگاه تازه فهمیدم که به زبان علاقه دارم و اون موقع این استعدادم رو کشف کردم. :joy:
بعد در ادامه راه با اپ خوب زبانشناس آشنا شدم

8 پسندیده

ایول به ارادتون الهه خانم خیلی خوب پیش رفتین :star_struck:

5 پسندیده

فامیلتون چه باحاله به زبون ما لرا ینی پونه :smile:

8 پسندیده