اینجا کسی هست که از صفر شروع کرده باشه؟

هم معنی همین کلمه ست :grin:
تو گوگل سرچ کنید، داستان جالبی داره

6 پسندیده

سلام آره من میتونم بگم حتی از زیر صفر شروع کردم چون همیشه از زبان متنفر بودم و توی کنکور تنها درسی بود ک صفر زدم
اما الان حس میکنم ک همش ب خاطر آموزش افتضاح مدرسه بود ک ای کاش اصلا رشته ی تحصیلیم زبان بود چون دیگ وقتی واسم نمیمونه باید ب یکیشون برسم خوشبحاله هر کی ک کاری نداره میتونه بشینه زبان بخونه
الان زنجیره ام چهل تا حلقه داره ک احتمالا بیست تاشو تقلب کردم :joy:اما با این وضعیت هم پیشرفت چشمگیری نسبت ب نقطه ی صفر داشتم چون زبان شناس بیشتر از این ک تو آموزش فوق العاده باشه تو انگیزه دادن فوق العاده اس
منم فقط نیاز ب یه انگیزه داشتم ک تو مدرسه با اون طرز درس دادن ازم گرفته بودنش
اصلا استرس اینو نداشته باشید ک بعدا چی میشه …میتونم نمیتونم بلاخره آخرش چی میشه … فقط ب دستور العمل ها عمل کنید و اعتماد کنید استرس و فکرای بیخودی و نامیدی قاتل موفقیته تو دامش نیفتید

10 پسندیده

دقیقا منم همینجوری بودم

اما توی کنکور با اعتماد بنفس همرو جواد دادم جوابا با هم خنثی شدن اخرش شد منفیه چار درصد :neutral_face: :joy:

4 پسندیده

همیشه ناراحت بودم ک چرا زبان صفر زدم تا این ک داستان شما رو شنیدم مرسی ک هستید :joy:

6 پسندیده

Hi @reyhaneh58
Hi guys
How are you ?

من مانند دوستان از مبتدی شروع به فرا گرفتن زبان کردم .
هشت ماه است که آهسته و با شکیبایی با زبانشناس به مطالعه و فرا گرفتن می‌پردازم .
در سطح متوسط قرار دارم .
دلایل این همه وقفه در سطحم این است که با گرامر درگیر بودم که به لطف دوستان کنار گذاشتم و در کنار مجموعه‌هایی که مطالعه میکنم ، گرامر هم یاد خواهم گرفت . البته تا حدی که نیاز باشد به گرامر مراجعه خواهم کرد .
بارها زمین خوردم ایستادم و ادامه خواهم داد .
قبلاً گفته بودم و بارها خواهم گفت که خیلی خوشحالم که با زبانشناس آشنا شده‌ام .

12 پسندیده

سلام
عالیه
کلا اینجور تایپیک ها و نظرات به آدم انرژی میده :muscle:
من هم آهسته و پیوسته دارم حرکت میکنم

1- :turtle::rabbit::checkered_flag: … … … … … …

2- … … :turtle: … … … … :rabbit: … …

3- … … :turtle: … … :evergreen_tree::sleeping: … … …

4- … … … :evergreen_tree::sleeping: … … … :turtle: … . . .:checkered_flag:

5- … … … … :astonished: … … … … :turtle::checkered_flag:

فک کنم متوجه منظورم از آهسته و پیوستم شدید!
این هم همون داستان لاک پشک و خرگوش بود چون خرگوشه گوش خر داشت فکر کرد اگه کنار درخت بخوابه بهتر میشه درحالی که لاک پشت چون لاکش پشتش بود دیگه نمیتونست تند تر از این بدوه در عوض پشت کار داشت و میاد از کنار خر :ear: رد میشه :blush:

11 پسندیده

دقیقا :grin:

7 پسندیده

ووووو سرم گیج رفت یعنی تو این مدت حتی یه روزم نشده ک خسته بشی یا اصلا دلت نخواد بخونی ،مگه میشه :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::thinking::thinking:

4 پسندیده

خیر. به هیچ عنوان آقا عماد @emad24
چرا از انگلیسی خسته بشم؟ اتفاقاً انگلیسی، بیشتر حالم رو خوب می کنه. یه روزهایی هم بوده که واقعاً از لحاظ روحی داغون بودم. ولی با انگلیسی اینجوری شدم :point_left::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::joy::blue_heart::green_heart::purple_heart::blue_heart::green_heart::purple_heart:
پ.ن: کاملاً هم دارم جدی می گم. :dizzy::dizzy::dizzy:

زنجیره فولادین تالار @R.min :blossom::sunflower::hibiscus::rose::two_hearts:
به بچه ها بگو چطوری زنجیره بالای نهصد روز رو داری؟ :heart_eyes::pray::pray:
زنجیره من در مقابل زنجیره شما، هیچ به حساب می یاد آقا آرمین. :gem::gem::gem:
بی زحمت اون شات زنجیره ات رو هم اینجا بزار
:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

9 پسندیده

الهه خانوم واقعا خوشبختم که شما را در سطح ماهر میبینم موفق و پیروز باشید:ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

خیلی ممنون آقا شهاب :rose::rose::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus:
ولی این سطح ماهر، به فعالیت من تو تالار ربط داره، نه دقیق به سطح زبانی ام.
بیشتر سعی می کنم تو چالش های تالار :blue_heart::blue_heart: فعال باشم.
ولی خوب برای سطح زبانم هم، هر چه قدر که بتونم و وقت کنم، دارم مدام تلاش می کنم.
:two_hearts::two_hearts::two_hearts:

8 پسندیده

بعد از این زمین افتادن‌ها یک چیزی فهمیدم که هر چه زمین خوردن‌ها بیشتر بشه من قوی‌تر میشم …

8 پسندیده

آفرین حسن آقا :clap::clap::clap::rose::tulip::sunflower::hibiscus::two_hearts:
:gem::gem::gem:

6 پسندیده

:star_struck: :muscle: :muscle:

4 پسندیده

دمت گرم :clap::clap::clap::clap:،شارژ من نهایت بیست و چند روز دووم داره بعدش یکی دوروز باید خودم بسازم :blush::blush:

5 پسندیده

آقا عماد @emad24
فعالیت بچه ها رو تو این تاپیک ببینید، بد نیست

5 پسندیده

من هستم خیالت راحت تنها نیستی :smile:

4 پسندیده

دقیقا
یعنی شرط پیشرفت همینه

4 پسندیده

سلام من سطح دو ام زمانی که اومدم فقط hello, how are you رو بلد بودم و الان داستان های آقای ای جی رو تقریبا متوجه میشم زنجیرم سی روزه هر روز ده دیقه بود و الان هر روز نیم ساعته
ممنون به خاطر تایٻینگ خوبتون :pray::pray::pray::heartbeat::heartbeat::heartbeat:

6 پسندیده

:heart_eyes:قربونِ شما

4 پسندیده