چرا مردند¿¿¿¿¿؟؟؟؟؟

مرسی از حس مثبتی که میدی عزیزم و این علاقه دو طرفه ست :rose: :heart: اصلا هم برای من مزاحمت نیست و لذت میبرم. امیدوارم شب خیلی خوبی داشته باشی :hibiscus:
من هم همیشه از @pari عزیز یاد میگیرم

5 پسندیده

واقعا درسته و حق مطلب ادا شده :ok_hand: :rose:

5 پسندیده

شما استاد هستید. :hibiscus:
قطعا همه از هم یاد می‌گیریم‌.

من همون روز اول حس خوبی به شما داشتم.

چهره‌تون رو دوست دارم. liberal هست و انگار داری به یه آدم strong نگاه می‌کنی.

خوشحالم که اینجا هستید. خوش اومدید :blush:

ببخشید که دیر خوش‌آمد گفتم، منتظر یه تاپیک معرفی بودم از عمو کامبیز

@YoKambiz :face_with_raised_eyebrow:

6 پسندیده

قبلا از طرف ما هم تایید شده :wink::wink:

4 پسندیده

ای وای اسم این تاپیک رو به خوشحالی شدید شقایق تغییر میدم الان :see_no_evil: :heart_eyes: :rose:
@pari این حس متقابله و خیلی خیلی ازتون ممنونم.
چیزایی که گفتین جزو قشنگ ترین تعریفایی بود که میشد بشنوم و کلی انرژی مثبت گرفتم ازشون :pray:
منم از بودن در این جمع خیلی خوشحالم :rose: :purple_heart:

خجالتم ندین ممنونم از خوشامدگوییتون :rose: :rose:

@afshinshiba
عزیز هیچوقت حس خوبی که بهم دادی با صحبتهای مهربونت رو فراموش نمیکنم و ازت ممنونم :pray: :rose:

6 پسندیده

بله چشم. تیم محتوا رو به زودی معرفی میکنم :grin:

7 پسندیده

تبریک میگم شقایق خانم بسیار بهتون میاد عنوان مربی :rose:

7 پسندیده

چه تعریف قشنگ و دلچسبی بود ممنونم مریم عزیز و مهربان از لطفت و خوشحالم از آشناییت:pray: :rose: :heart_eyes: امیدوارم واقعا بتونم مفید باشم :rose: :rose:

3 پسندیده

سلام شقایق جان خوشحالم که شمارو در جمع خودمون داریم خیلی خیلی خوش اومدین :star_struck::tulip: منم با نظر پروین جان موافقم چهرتون خیلی به دل میشینه و مهربونه حس خوبی به ادم منتقل میکنه :heart_eyes::tulip::rose::heart:

2 پسندیده

شقایق جان یک سوال داشتم
چطور بگم
من منظوری نداشتم فقط برای یادآوری و کمک گفتم
؟؟؟؟

2 پسندیده

@ShaghayeghAlavi
سلام امیدوارم حالتون خوب نه عالی باشه
به تالار زبانشناس خوش آمدید
چقدر خوب دوستان رو راهنمایی میکنید خانم مربی :smile::star_struck:

4 پسندیده

چقدر مهربون و دلنشین بود حرفات محدثه ی نازنین :heart_eyes: :pray: :rose: ممنونم و من خیلی بیشتر خوشحالم از بودن در جمع شما و امیدوارم بتونم بخش کوچیکی از انرژی مثبتی که بهم میدید رو به خودتون منتقل کنم :heart_eyes: :pray: :rose: :rose:

ای جانم ممنون فاطمه ی عزیزم چه پیام پر انرژی ای :heart_eyes: :rose: :hibiscus: واقعا امیدوارم که اینطور باشه محبت داری :pray: و امیدوارم حال خودت هم عالی باشه :heart_eyes: :hibiscus:

4 پسندیده

سلام زینب جان.
میشه گفت:
I didn’t mean any offense. I was just trying to help and remind what you already know
اون قسمتایی که حس میکنی اضافه ن و خودت بهتر میدونی و تو جمله ت نبود رو میتونی حذف کنی. گفتم شاید به رسیدن منظور کمک کنن :rose: :hibiscus:

3 پسندیده

متاسفانه خیلی از جوونهای عاشق بهم نمی رسن یا ثمر عشقشون خاکستره، چقد جالبه ک در غالب داستان داریم انگلیسی یاد میگیریم، من بشخصه غم انگیزترین بیوگرافی ک خیلی بهمم ریخت سمل وایز بود و آخرو عاقبتش😔 ، تا چند وقت بهم ریختم البته هنوزم متاثر میشم از یادآوریش😞، جالبه بدونید شنیدم این داستان شکسپیر از دوتا جوون بهمین نام‌ها وسرگذشت، الهام گرفته وخونه ژولیت واقعی توی ایتالیا جایی برا بازدید عمومه باهمون سبک، حتما ببینیدش حس عجیبی میده به آدم

5 پسندیده

سلام دوست من. نه این داستان از روی اشخاص واقعی نبوده و اون خونه توی ورونا هم به خاطر شباهت نام خانوادگی خونواده ای که توش زندگی میکردن تبدیل به جاذبه ی توریستی شده و داستانها بهش ربط دادند. با یه سرچ انگلیسی میتونین بیشتر بخونین راجع بهش چون دیدم علاقه دارین گفتم معرفی کنم.

https://theculturetrip.com/europe/italy/articles/the-story-behind-juliets-balcony-in-verona/

5 پسندیده

جدا؟! عجب ذهن خلاقی دارن:pray::heart_eyes: قبل از اینکه بشنوم واقعیه همش باین فکر میکردم، دقت کردید تا همین ده بیست سال پیش علاوه بر داستانها حتی سریال‌ها هم انتهای خوش داشتند اکثرا، هنوز هم دارند، و اینکه ینویسنده توی اون دوران برخلاف جریان آب شنا کنه واقعا نشان از قدرت و اعتماد بنفسشه، ممنون از توجهتون

6 پسندیده

دقیقا درست میگین :heart_eyes: برای همینه که سالهاست همه رو تحت تاثیر قرار میده و باعث میشه به قول شما قوه ی تخیلشون هم حتی فعال بشه :rose: :hibiscus:

5 پسندیده

من خاطره‌ی بدی از نمایش‌نامه‌های شکسپیر دارم. بعد اون دیگه “نتونست شکسپیر دوست” :face_with_raised_eyebrow:

فک کنم باید اون خاطره رو روتوش کنم :joy:

6 پسندیده

عاشق شدن دست ادمه پری خانوم
همه ی احساسات ما فقط هرمون های توی سر ما هستند
حتی کم و زیاد شدنش منجر به مرگ و حتی خودکشی میشه
وقتی بدونی عشق فقط کار یه هرمونه
راحت تره عاشق نشدن

5 پسندیده

به نظرم انسان فقط با تجربه به اون سطح از آگاهی میرسه.

دیروز با یکی از دوستام که طلاق گرفته صحبت می‌کردم. میگفت طرف اولین مردی بوده که باهاش حرف زدم و برام جذاب بوده. همین باعث ازدواجشون شده و آخر سر هم منجر به طلاق.

متاسفانه تو جوامع بسته‌ی ما تجربه کردن کار سختیه و حتی تجربه کردن منجر به دادن تاوان‌های سنگینی میشه.

8 پسندیده