سلام.....کمک بدید ...ممنون

سلام …دوستان سطح متوسط ام کدوم بسته رو شروع کنم؟؟؟
انگلیسی قدرت رو چطوری بخونم ؟؟؟ سه قسمت داره هر درس اونا چین ؟؟؟
نمیدونم تکنیک سایه و … رو متوجه نشدم …
اگه میشه راهنمایی کنید که شروع به مطالعه بکنم …
:pray::pray::pray:

3 پسندیده

یا دوره VIP آقای ای جی رو شروع کنم ؟؟؟؟

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که مطرح کردین به نظرم دوره‌های انگلیسی قدرت در اپلیکیشن زبانشناس خیلی برای شما مناسب هست. روش خوندن این دوره رو به طور خلاصه در ادامه توضیح میدیم:

برای هر درسی که شروع میکنین بایستی ابتدا یکی دو دور اول خوندن درس رو برای تعیین لغاتی که میدونین، و هایلایت لغاتی که نمیدونین، اختصاص بدین، درسنامه اصلی رو تا تکنیک سایه پیش ببرین
درسنامه لغات رو چند بار با خیال راحت گوش بدین و درسنامه داستان کوتاه و دیدگاه رو میتونین هر پنج استراتژی تقویت مکالمه رو پیاده سازی بفرمایین.

توضیحات کامل در مورد نحوه استفاده رو در لینک زیر بخونید:

7 پسندیده

ببخشید ترتیب مطالعه درس رو به ترتیب سختی تنظیم کردم و ترتیب اصلی نیست … اشکال نداره؟؟؟
و ترتیب درسنامه ها باید چگونه باشد ؟؟

اینطوری درسته؟؟؟:point_up_2::point_up_2::point_up_2:

3 پسندیده

به نظرم من طبق ترتیب خود برنامه پیش برین بهتر باشه، اول درسنامه رو بخونید که کلیت مطلب دستتون بیاد، بعد واژگان رو بخونید که لغاتی که نمیدونستین براتون مفهمومش روشن بشه و بعد برین سراغ مینی استوری ها و در انتها اگر تفسیر داست با اون پیش برین

اون عکس که فرستادین ترتیبش اوکیه

4 پسندیده

ببخشید اینجا قسمت واژگان نداره که !!!
الان اون ترتیبی که عکس فرستادم درسته ؟؟؟؟

3 پسندیده

من یک لحظه فکر کردم انگلیسی قدرته اون بخش واژگان هم داره، اره ترتیبش خوبه

3 پسندیده

اینجا هم این طوری خوبه ؟؟؟

2 پسندیده

ترتیب خوندن درس برای این دوره اختیاریه، من خودم ترجیح میدم به ترتیبی که داخل اپلیکیشن هست بخونم، و فکر میکنم این صعودی و نزولی با توجه به سطح شخص شما براساس لغاتی که نمیدونید یا به لایتنر اضافه شده،تعیین میشه و برای هر فرد ممکن متفاوت باشه

3 پسندیده

آهان باشه …مرسی …

3 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز

2 پسندیده